Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Mislim da je ovo siguran znak da Zivkovic ide. Sto se mene tice, protiv Bate mi je bilo jasno da mali cuva noge i ne ulazi u duele. Tako da nek mu je sa srecom.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel sad i on cuva noge??? :banghead :banghead
Decko svojevoljno ostao u klub da nam pomogne u kvalifikacijama i opet ne valja :banghead :banghead
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Mi se i sa raspalim OFK-om mucimo, bez 3-4 pojacanja nema sanse da izguramo i Evropu i prvenstvo.

Dobro, ako dovedu levog beka, zadnjeg veznog i napadaca, onda cak i nije toliki problem da cekamo Krasica da se vrati u formu.

Jovanovic nije neka klasa, ali sasvim korektna opcija za nas, uzevsi u obzir poslovanje nesposobne uprave. Bolje i on, nego niko. Vidim da je igrao tamo standardno, tako da valjda njega ne moramo da rehabilitujemo.

Lekovic nije los igrac, bar nije bio, ali ga nisam gledao nijednom od kada je otisao u Poljsku. Nadam se da je bolji od Petrovica trenutno.

Najvece pojacanje bi bio Devic. Kada bi nekom magijom njega mogli da zavrsimo to bi bili fantasticno.

Poznajuci nasu upravu, verovatno niko nece ni doci ili ce dovesti "pojacanje" na desnom beku recimo :banghead

Edit: Zivkovic cuva noge?! Sramota sta se ovde pise!!!
Decko je i juce protiv ciganskih kurvi zapinjao, ulazio jako u duele, borio se maksimalno, a pritom su ga udarali non-stop.
Sramotan komentar :puke
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Jel sad i on cuva noge??? :banghead :banghead
Decko svojevoljno ostao u klub da nam pomogne u kvalifikacijama i opet ne valja :banghead :banghead

Ko je reko da ne valja? Mozda nismo gledali istu utakmicu, protiv Batea je skakutao kao mali zec na svaki duel. To je i budala videla.

Jedina osoba koju idealizujem je Dule, ostalo se mora nazvati pravim imenom. Mali je izbegavao duele i bio najlosiji pojedinac na utakmici. Ako si ostao, igraj ko covek. Ne kao krava koja da 50 litara mleka, a onda udari nogom i prospe.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
To sto si ti video, to zaista samo budala moze da vidi.. :pop Ja sam za to, da on ostane, a da ti potrazis srecu u nekoj novoj sredini. Meni je on drazi i sa polomljenom nogom nego takvi kao ti koji bi i Mesija nogirali iz reprezentacije Argentine zato sto ne moze da osvoji SP. Jos jedan pop za tebe :pop
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mislim da je ovo siguran znak da Zivkovic ide. Sto se mene tice, protiv Bate mi je bilo jasno da mali cuva noge i ne ulazi u duele. Tako da nek mu je sa srecom.
Ko je reko da ne valja? Mozda nismo gledali istu utakmicu, protiv Batea je skakutao kao mali zec na svaki duel. To je i budala videla.
Mali je izbegavao duele i bio najlosiji pojedinac na utakmici. Ako si ostao, igraj ko covek. Ne kao krava koja da 50 litara mleka, a onda udari nogom i prospe.
Какве неистине. Живковића су у Бјелорусији тукли више него било ког играча Партизана у претходне 3 године игдје. И поред тога, није се бојао ићи у дуеле, него је ишао "главом кроз зид".
Слично и у Београду. Знали су да му је предња ложа десне ноге већ повређена и тукли су га чак и кољеном у исту. Тај мали Живковић уз Брашанца, можда и најмање пази на повреде.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Lekovic dolazi, pozajmica godinu dana, a na jos toliko ima ugovor sa Poljacima, sto znaci ako budemo zadovoljni imamo ga kao slobodnog igraca sledeceg juna.
Krasic nam uopste nije bio neophodan, ne znam cemu to, kad nmm je neophodniji stoper, zadnji vezni i napadac.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa da bi se Vazura kurčio kako je on čarobnjak i kako je sredio takvo ime. Leković i Jovanović ne znam kakvi su sada, ali opet pozajmica od godinu dana?? I taj njegov klub, daju ga sad na pozajmicu, a ističe mu ugovor na kraju sezone...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Planski rad, dovodimo igrača na poziciji gde smo najjači.:prekrsti Daj samo neko zvučno ime, da zamažemo oči navijačima.
Uzgred, zar nije bilo tvrdnji da smo i ovakvi najjači u domaćoj ligi, kako sada ne valja više od pola tima? :confused
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sprema nas imalac hematoma za Evropu.

Kruze price da smo spremni da napadnemo sva tri boda u grupnoj fazi.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.255
Reaction score
3.727
http://www.mozzartsport.com/vesti/t...arickom-partizan-raskida-sa-fabrisijom/114306

Ovo bi moglo da znači da postoji šansa da Rajković dođe.
Dovođenje Lekovića mi nema nekog smisla, nekoliko puta se dovodio u vezu sa nama, ali nikad nisam bio impresioniran njime, više bi uticao na kvantitet na levom krateru nego na kvalitet.
Ostaje krater na zadnjem veznom, Jovanović je solidan igrač za rotaciju, videćemo šta će biti.
Dević izgleda izmiče, šteta, još kad bi ta naprsla loža potrajala, moglo bi da bude dobrog fudbala.
O fomi Krasića mogu samo da nam posvedoče omladinci Fenera, ostaje da se nadamo da će biti 1 od 7 rekonvalescenata koji su spremni da u roku kraćem od 6 meseci daju konkretan doprinos.

I naravno pitanje svih pitanja, šta se do sada čekalo. Ok, igrači, klubovi čekaju bolje ponude od našeg minimalca, ali jbm mu mater ako na uloženih 500.000 eur imaš kvotu 20 da prođeš Bate i nisi spreman/željan da preuzmeš taj rizik onda uqratz.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa da bi se Vazura kurčio kako je on čarobnjak i kako je sredio takvo ime. Leković i Jovanović ne znam kakvi su sada, ali opet pozajmica od godinu dana?? I taj njegov klub, daju ga sad na pozajmicu, a ističe mu ugovor na kraju sezone...

Pa logicno...niko nije ponudio nista i ne zele da ga placaju jos godinu dana a hoce da ga se otarase.


Pekarski jesmo najjaci sli ne sa slepim trenerom koji ne vidi ono sto svi vide. Forsiranjem ovog stila igre je neke igrace vec sad iscrpelo i to je uzrok sto su nam sve mane mnogo izrazenije nego na pocetku sezone dok smo bili svezi!

Ja sam zadovoljan sa b.jovanovicem... jedan od retkih prosecnih igraca koji je posle nas napredovao i igrao standardno.
Naravno da je moglo naci bolje resenje ali kakav nam je skauting i kako trazimo igrace dobro je i ovo.

Nek zavrse i rajkovica jos i to je to. Nek se otvore, on nema gde, mora da prihvati
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Evo i mozzart prenosi sport da nasi razmisljaju da se zahvale fabriciu... Idioti zbog teranja branka ilica...a ovaj je blagi uzas i to se videlo protiv steaue,vojvodine i batea... Oterati sto pre

Moze koja rec o ovom levom beku sto se pominje?wgg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Najbolje da se oteraju Zivkovic i Brasanac jer cuvaju noge :pop :banghead
Ovakvi navijaci zasluzuju kapitena babovica..
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@Maestro

Na to sam i ciljao... :wink:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pekarski jesmo najjaci sli ne sa slepim trenerom koji ne vidi ono sto svi vide. Forsiranjem ovog stila igre je neke igrace vec sad iscrpelo i to je uzrok sto su nam sve mane mnogo izrazenije nego na pocetku sezone dok smo bili svezi!
i
Ako nam trener ne valja, onda džabe krečenje sa svim ovim pompezno najavljenim pojačanjima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top