Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
NIKO nije zaštićen, a ako ćemo o katastrofalnim postupcima, iznesite ih ovde. Apsolutno nemam ništa protiv! Ne treba da se bojite bana, evo imate moju garanciju, ali samo pod uslovom da je istina to što kažete, a ne "rekla-kazala", ili čuo sam od Marka, koji je čuo od Petra, a njemu je sve to rekla Persa, ćerka jedog diplomate.

To, sto je on obavljao sto stvari u klubu, ne govori o njemu, vec o ljudima kojima je bio okruzen..

Apsolutno! Tu nema šta da se doda ili oduzme. Da je svako radio samo svoj posao ko zna šta bi se desilo.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Uskraćivanje slobode mišljenja! Umetnost se iskristalizovala u haosu gluposti a ti njemu oduzimaš mogućnost.

Bez bolesti nema umetnosti. Ova nasa bolest pod nadimkom cmanke jos nije dijagnostikovana.
https://sh.wikipedia.org/wiki/Paranoja

Argumenti tipa, izazivaju laganu nelagodnost u predelu probavnog trakta, da se zabrane jer nemaju smisla sa realnoscu i situacijom prije DV a i posle DVa:

1) Doveo je ljude ovaj ili onaj (a nama trenutna uprava puna sposobnih i iskrenih partizanovaca, imamo cak i nekog talijana "a la fumare mio cazzo". Zal ostaje za onim mladenovicem, oterase tu dobru dusu, uspesnog a neozenjenog)
2) Nijedan sponzor nece uci dok je ovaj ili onaj tu (sponzori se guraju pred kancelarijama da neznamo koga da prihvatimo pod skute novog KKa)

Suma sumarum, ljudi nisu dosli a sponzora nema, ustvari ima jedan kojeg nam je dala drzava, neki telekom koji je oljusto par kikirikija i dao da grickamo. Ista kurcina prosle, pretprosle a i ove godine.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Zasto bi kosarkaski trener morao da dovodi sponzore u klub?????

Ja ne verujem sta se pise u cilju da se odbrani SNS uprava i napusi Vujosevic!Ocekujem da se krene sa pricom zasto mi sa foruma nismo doveli sponzore kad smo protiv ove lakrdijaske uprave.

Vujosevic je KOSARKASKI TRENER i njegov posao je na i oko terena.Upravljanje klubom i nalazenje sponzora nije njegova profesija.

To sto je on usled potpune odsutnosti ljudi zaposlenih u klubu bio i kafe kuvarica ne znaci da on treba to da bude i da nalazi sponzore.Kakve price.

Sad ocekujem pricu da sa njim niko nije hteo da radi(radna zajednica,najblizi saradnici itd.) pa je ispalo ili ti organizuj klub ili idi jer mi necem osa tobom.

A zasto necete?Stara ekipa iz kluba se pobunila zbog svojih dzepova,gde da igrac dobije platu pre nekog foteljasa u klubu koji ne radi nista godinama....

Sto se Pekovica i Berica tice,ne postoji nikakav razlog zasto oni kao poptuno novi likovi nisu mogli da saradjuju sa Vujosevicem.Pekovic sve u zivotu ima zahvaljujuci Vujosevicu.
Cak e Vujosevic pohvalio dolazak Pekovica,rekavsi da je veliki covek jer se prihvatio teskog zadatka u teskom trenutku.

I na kraju ga ovaj sutne,slucajno jel?Nisu se razumeli,nisu mogli da se dogovore?Da ako ste teletabis.

Sramno je da se sve vise izvrce cinjenica da je DUSKO VUJOSEVIC smenjen po naredbi premijera i da mu je jedini greh sto je govorio kao slobodan covek svoje misljenje.

O onima koji to jos podrzavaju i sepure se i tolerisanju toga tek nema komentara.Spin masinerija uveliko radi na ovom forumu.Atmosfera pre i posle smene je potpuno drugacija,zasto jasno je,krenulo se sa kampanjom spinovanja.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Dusko Vujosevic nije bio samo kosarkaski trener, vec i predsednik JSD-a. U suprotnom sta ima trener da prica o politici, finansijama i t.d.? Odlucite se vise sta je bio Vujosevic...ispadate u najmanju ruku smesni...
Ako si vec faca i dozvoljavas sebi da prozivas odnos drzave, sponzore i mesas se u stvari koje nisu u nadleznosti trenera onda budi faca i nadji sam sponzore ili pljusni ostavku i kazi da ne mozes da radis u ovakvim uslovima.
SNS uprava?! Prekovic, Beric, Todoric? Imas neki dokaz ili su to nagadjanja?
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Vujosevic se mesao i pitao za sve u klubu, ne zato sto neko drugi nije radio svoj posao, ves iskljucivo zato sto je on tako hteo..koliko god vam bilo tesko da to prihvatite..
I to nije trajalo poslednjih sezonu-dve...vec mnogo pre toga..samo je tada bilo para..pa se nije dizala tolika halabuka..
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Ma da, jadne kafe kuvarice su godinama bile taoci debelog manijaka. A umjetnine (one što nije ukrao) je nabavio tako što je otimao platice dobrih i Partizanu predanih ljudi iz radne zajednice.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Vujosevic se mesao i pitao za sve u klubu, ne zato sto neko drugi nije radio svoj posao, ves iskljucivo zato sto je on tako hteo..koliko god vam bilo tesko da to prihvatite..
I to nije trajalo poslednjih sezonu-dve...vec mnogo pre toga..samo je tada bilo para..pa se nije dizala tolika halabuka..

Jako nam je tesko da prihvatimo da je u klubu postojalo 100 debila i retarda, od kojih su mnogi bili na vecoj funkciji od trenera, ali ih je neka visa sila sprecavala da ga oteraju u tri picke materine. I jos nam je teze da prihvatimo da su takvi i dalje u klubu.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Govorim za stvari koje znam...a to su porezi, reprogrami, bankarske garancije, drzavna sponzorstva..u periodu 2008-2014...a pogotovu poslednje dve godine... Za sve je zvao Dule, i svi su zvali Duleta...Danilovica..bas,bas retko.. Da li zato sto se on petljao u sve...ili zato sto niko nije radio nista osim njega..shvatite kako hocete..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nikoladži, da li je moguće da si tu uračunao i one dve godine van klupe KKP?! Msm, stvarno, nije dve sezone bio trener a i dalje su ga zvali?! A onda je mrmot zavio čokoladu u foliju... :banghead I, da, da su drugi RADILI SVOJ posao, onako revnosno, ili bilo kako, kao što NISU, da li misliš da bi Duško Vujošević imao potrebe, razloga, kakogod, da osim svoga, radi i njihov?! :confused I, pobogu, zašto ga bar nisu radili dok Duško Vujošević NIJE BIO TRENER, CELE DVE SEZONE, u navedenom periodu?! :banghead
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Dusko Vujosevic nije bio samo kosarkaski trener, vec i predsednik JSD-a. U suprotnom sta ima trener da prica o politici, finansijama i t.d.? Odlucite se vise sta je bio Vujosevic...ispadate u najmanju ruku smesni...
Ako si vec faca i dozvoljavas sebi da prozivas odnos drzave, sponzore i mesas se u stvari koje nisu u nadleznosti trenera onda budi faca i nadji sam sponzore ili pljusni ostavku i kazi da ne mozes da radis u ovakvim uslovima.
SNS uprava?! Prekovic, Beric, Todoric? Imas neki dokaz ili su to nagadjanja?

Ma jasta buraz....svi nesto kenjaju, ispadaju u najmanju smijesni, dezurni pljuvaci ovo ono. Vise i ne znaju sta je bio Vujosevic a i on sam realno nije imao muda....ono da saspe u facu (osim onom ciganskom vodji u hodniku, al to je go kurac - samo nam je naskodio time) ili da pljusne ostavku ako ima zrno casti i obraza. SNS uprava hahaha...sta se sve nece ovde procitati:buhaha
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Nikoladži, da li je moguće da si tu uračunao i one dve godine van klupe KKP?! Msm, stvarno, nije dve sezone bio trener a i dalje su ga zvali?! A onda je mrmot zavio čokoladu u foliju... :banghead I, da, da su drugi RADILI SVOJ posao, onako revnosno, ili bilo kako, kao što NISU, da li misliš da bi Duško Vujošević imao potrebe, razloga, kakogod, da osim svoga, radi i njihov?! :confused I, pobogu, zašto ga bar nisu radili dok Duško Vujošević NIJE BIO TRENER, CELE DVE SEZONE, u navedenom periodu?! :banghead

Naravno da NE racunam... Nema razloga da me toliko potcenjujes.. ozbiljni smo ljudi ...valjda..

U tom periodu sam bio detaljno upoznat sa radom odredjenih drzavnih institucija..zato sam ga naveo..

Ne znam zasto ti je tesko da prihvatis da se covek pitao za sve (u jednom periodu sa Danilovicem) u klubu...a narocito poslednje dve godine..
I to nema veze sa tim da li je neko radio svoj posao ili ne..vec se pitao zasto sto je hteo da se pita za sve..
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja ne znam zasto je tesko prihvatiti da je covek imao najveci autoritet u klubu. On je bio na vrhu piramide iako mu je radno mesto daleko nize u hijerarhiji. I sta je tu strasno ako se kaze da je on bio glavni u svkaoj odluci pogotovo u periodu pre CSKA i u prvih godinu ipo po povratuku.
On je i uspostavio takav sistem da mora da bude obavesten o svemu i to je donelo rezultate, kad su izostali rezultati (od Cedevite) plus jos dosta faktora (neisplacene plate, svadje, nagomilani dugovi), sve je puklo...

I zasto toliko odbijate da prihvatite da je on odlucivao kome ide koliko novca kad se primaju plate, da li da se podigne kredit ili da se otera Gordon, kad neko polomi vrata u Pioniru iz mladjih kategorija ne pita se Stragi o kazni, nego mu sudi Dule, kad se raspusta neka selekcija mladjih kategorija i tad se ceka Duletova odluka...jednostavno covek je bio autoritet na svim poljima. Ide na sastanke sa Dacicem, Tadicem, Djilasom, Vucicem....

Onda je otisao u CSKA i izmedju ostalog nije se snasao jer nije navikao da mu neko drugi pravi i plan pripremnih meceva (sto je sam apostrofirao), a ne nesto drugo jer onda nema potpuno kontrolu nad ekipom. Kod nas je Danilovic mogao u svlacionicu da dzi slovo tek kad Dule zavrsi svoj deo, a u CSKA Vatutin ulazi bez da pita da li moze. I to je bio taj sistem koji je godinama funkcionisao i kazem pukao cim je prvi rezultat izostao. Tacnije to je posledica, a uzrok su SNS i nagomilani dugovi od ranije i medjuljudiski odnosi koji su popucali po savovima prvog dana posle Cedevite.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nikoga ja ne potcenjujem, pa ni tebe, za to nemam razloga, ali nisi bio precizan, i to je razlog mog komentara, ništa drugo... Nije mi teško da prihvatim tu činjenicu, ali ako već cepidlačimo, mislim da sam navela razlog za takvo njegovo ponašanje, uzgred, moje mišljenje je da je imao osnova za to, možda ne baš za sve, ali za većinu stvari, jer ako neko zna zašto igrač pruža manje od svojih objektivnih sposobnosti, znanja, šta ti ja znam čega sve, to je on, ako je igrač nezadovoljan, ko će da popriča s njim ako ne prvi trener?! Drugo, mene boli, jako me boli, činjenica da on više nije naš prvi trener, ali još jače me boli način na koji je oteran, ponavljam, oteran, sa klupe, iz Kluba, kao šugavo pseto... Ja i dalje idem u halu, i ići ću, samo, eto... Boli...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja ne znam zasto je tesko prihvatiti da je covek imao najveci autoritet u klubu. On je bio na vrhu piramide iako mu je radno mesto daleko nize u hijerarhiji. I sta je tu strasno ako se kaze da je on bio glavni u svkaoj odluci pogotovo u periodu pre CSKA i u prvih godinu ipo po povratuku.
On je i uspostavio takav sistem da mora da bude obavesten o svemu i to je donelo rezultate, kad su izostali rezultati (od Cedevite) plus jos dosta faktora (neisplacene plate, svadje, nagomilani dugovi), sve je puklo...

I zasto toliko odbijate da prihvatite da je on odlucivao kome ide koliko novca kad se primaju plate, da li da se podigne kredit ili da se otera Gordon, kad neko polomi vrata u Pioniru iz mladjih kategorija ne pita se Stragi o kazni, nego mu sudi Dule, kad se raspusta neka selekcija mladjih kategorija i tad se ceka Duletova odluka...jednostavno covek je bio autoritet na svim poljima. Ide na sastanke sa Dacicem, Tadicem, Djilasom, Vucicem....

Onda je otisao u CSKA i izmedju ostalog nije se snasao jer nije navikao da mu neko drugi pravi i plan pripremnih meceva (sto je sam apostrofirao), a ne nesto drugo jer onda nema potpuno kontrolu nad ekipom. Kod nas je Danilovic mogao u svlacionicu da dzi slovo tek kad Dule zavrsi svoj deo, a u CSKA Vatutin ulazi bez da pita da li moze. I to je bio taj sistem koji je godinama funkcionisao i kazem pukao cim je prvi rezultat izostao. Tacnije to je posledica, a uzrok su SNS i nagomilani dugovi od ranije i medjuljudiski odnosi koji su popucali po savovima prvog dana posle Cedevite.

Nije uopste to tesko prihvatiti, ali je tesko prihvatiti da sad svi, kao po komandi, isticu to u prvi plan kao razlog njegove smene, a prethodnih godina nam takva "organizaciona sema" nije smetala? Najblaze receno, to je licemerno.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Ako je tako zar ne bi onda trebalo da odu i svi oni koji su dopustili takvom egocentričnom i sujetnom manijaku da se pita za sve? Dakle, postoje oni koji godinama nisu hteli/smeli/znali da mu se suprotstave a i dan danas su u klubu. I još neki traže podršku za njih?! Po kom osnovu?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Naravno da NE racunam... Nema razloga da me toliko potcenjujes.. ozbiljni smo ljudi ...valjda..

U tom periodu sam bio detaljno upoznat sa radom odredjenih drzavnih institucija..zato sam ga naveo..

Ne znam zasto ti je tesko da prihvatis da se covek pitao za sve (u jednom periodu sa Danilovicem) u klubu...a narocito poslednje dve godine..
I to nema veze sa tim da li je neko radio svoj posao ili ne..vec se pitao zasto sto je hteo da se pita za sve..

Kad si sve to znao ,zašto to nisi nikad pre napisao nego sad ,kao svi sve znate ali niste hteli da kažete ali sad na nečiji signal svi ko jedan se ne gasite.

Dule se o svemu pitao i o svemu odlučivao ali samo o jednom nije mogao a to je da sebi produži ugovor i ostane dalje trener KK,smešni ste. Ostavite čoveka na miru,nema ga više u klubu i tačka dosta prodavanja magle
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ako je tako zar ne bi onda trebalo da odu i svi oni koji su dopustili takvom egocentričnom i sujetnom manijaku da se pita za sve? Dakle, postoje oni koji godinama nisu hteli/smeli/znali da mu se suprotstave a i dan danas su u klubu. I još neki traže podršku za njih?! Po kom osnovu?

Niko ne kaze da je on bio manijak, vec prvi covek u hijerarhiji. On je uspeo da uradi nesto sto verovatno nece niko ponoviti, njegov sistem je dokazan, uspeh lako merljiv, ali je njegova era zavrsena onim ispadanjem od Cedevite jer je od tad sve poljuljano. Uspeli su svi da se medjusobno zavade, a do tad su bili najbolji prijatelji i funkcionisali kao porodica. U takvim uslovima on na klupi nista ne znaci, samo bi klub pukao kao balon u odredjenom trenutku.

Postojale su dve opcije, da odu svi oni ili da ode samo on. Jer su oni sluzili njegovom sistemu i jedno 10 godina bili njegovi verni poslusnici. Ali kao i u svakom drugom sistemu, vrlo retko se desava da ode 10 ljudi a ostane taj 1. To su klasicni operativci koji se tu slabo pitaju sta ali ni njegov sistem bez tih ljudi ne bi opstao, a ti ljudi su i pre toga bili necije sluge i dovukli klub na tron Evrope.
Ja bih najvise voleo da je sad neka 2009. godina i da sve funkcionise kao svajcarski sat, Dule trener, svi u njegovoj sluzbi...
Ali isto tako cu da pruzim priliku ovim ljudima da urade isto sto i on pre 15 godina, pre njega Kicanovic, a to je da uspostave sopstveni sistem. Ako ne uspeju u narednih godinu, dve lako cemo ih oterati.

Ja njemu zameram jedino sto se nije sam povukao sa Danilovicem, a znao je sta ga ceka. Tj ne zameram mu, nego bih voleo da je to uradio i da se sad ne stvara tolika negativna energija oko kluba koja je u ovom trenutku najmanje potrebna i da svi budu usredsredjeni na oporavak kluba, da Pionir bude pun, da bude pozitivna energija svuda... Da li vi stvarno mislite da je on mislio da sa njim klub ima buducnost, pa i on je bio svestan da sezonu ne bi poceli. Onog momenta kad su ga odbili Cvetkovic, Ivanovic, Sehovic sve mu je bilo jasno, morao je da potpise Petrova i Koprivicu, ali nije hteo da se povuce.
Samo mi taj momenat nije bio jasan, spreman je bio da mu se dogadjaju mnogo gore stvari nego sa pocetka prosle godine umesto poteza kakvog takvog ozivljavanja kluba i pokusaja da sledece godine Partizan napadne plej of, sto ce se i desiti na kraju.
 
Top