Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Žučna rasprava. Deco, čuvajte živce, čuvajte. Ruke i noge mogu da se nadoknade, ali strune po kojima duša balansira bije boj da održe uravnoteženost između svega. Da se ne nerviramo, a kao da je sve OK.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
VOLIM PARTIZAN!!!

Sta napadate coveka (Kecmana) ima pravo na svoje misljenje, nije Vujosevic svetac pa da niko nista ne sme na njega reci, i odma je sns bot itd...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.455
Локација
tamo daleko...
Ja majke mi ne razumem ovo. Dodje Kecman i posere se po temi, po Duletu... Onda kaze da nece vise, da ne citiram post, na prethodnoj strani je, pa napise jos 10 nebuloznih postova posle toga i nikom nista. Da ga neko otera u kurac dobice ban. I ovo je sve normalno. I sad jos ovo o Zeravici. Dajte bre ljudi vise. Samo debil nece da ukapira da sve izjave sto je DV davao su bile zbog borbe za KKP. Nekada u pravu, nekada ne, ali se borio. Videcemo sta cemo dobiti cutanjem. Jebem mater svim sns grobarima, vucic nas gasi, dok oni valjda taktiziraju. Jadna im je ta taktika. A ako koji maloumni ciganin cita sta se sve pise ovde mesecima, verujte da se sladi. Ne radi se o zastupanju jednoumlja, vec o cuvanju dostojanstva.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Ko, Kecman? On je surovi realista u magli, i, iza ugla. Kecman je mat u dva poteza ako ne paziš.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam da li vidite, ali svakim danom je sve jasnije i jasnije da to ustvari nije bila paranoja. Mislim, nisam ni ja doktor za paranoje, onako laicki...

Evo jedno pitanjce za insajdere: Dule rece da je PSD na skupstini izjavio da ne moze dalje da radi, jer ni jedan sponzor nece doci u klub dok je Dule tu, Mica kod Tegija rece da nije bilo nikakvih pritisaka. Jel mozete da nam kazete ko laze, cisto da i to ostane zabiljezeno? To je poprilicno vazno pitanje, najvaznije rekao bih...

U pravu je i PSD i nova uprava.

PSD je govorio o njegovom vremenu pred kraj. Bukvalno niko nije hteo, ili smeo, a ovo drugo je jako bitno, da bude sponzor. Neko nije hteo, zbog odnosa sa DV. Drugi nije smeo, jer se plašio vlasti.

Nova uprava nije dobila ulitimatum ni od koga, u smislu "ili sponzori, ili Vujošević"!

E sada, pošto sam ja odgovorio tebi na pitanje, odgovori ti meni na ova dva povezana pitanja.

Zašto Vujošević sam nije preuzeo klub, kad je video da niko drugi ne želi da uđe u klub? Zašto sam nije doveo predsednika, postavio UO i doveo sponzore?

edit: upravo sam zamolio Kecmana da više ne piše na temi KKP. Sada slobodno uživajte. Ovaj deo foruma je samo vaš!
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pitanje je legitimno da ne kažem i realno. Zašto nije poslao svu ovu SNS bagru, koja je sada preuzela klub (sarkazam), u tri pizde materine, a uz pomoć navijača mogao je, i preuzeo klub, postavio upravu i borio se na svoj način protiv ovih što bi da nas ugase.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Neverovatno da stalno izvrcete stvari. A, zasto Vujosevic da postavlja upravu? I ako ga je Pekovic oterao zbog toga sto je nepodnosljiv, zasto se to tako ne kaze, nego se zamuckuje u emisijama i smisljaju raznorazna nebulozna objasnjenja i time navlaci gnev navijaca na sebe?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
U pravu je i PSD i nova uprava.

PSD je govorio o njegovom vremenu pred kraj. Bukvalno niko nije hteo, ili smeo, a ovo drugo je jako bitno, da bude sponzor. Neko nije hteo, zbog odnosa sa DV. Drugi nije smeo, jer se plašio vlasti.

Nova uprava nije dobila ulitimatum ni od koga, u smislu "ili sponzori, ili Vujošević"!

E sada, pošto sam ja odgovorio tebi na pitanje, odgovori ti meni na ova dva povezana pitanja.

Jeste, odgovorio si mi. Ima samo jedan mali problemcic: Sad nema ni Duleta ni ultimatuma (to si ti rekao), al nema ni tih sponozra koji su bili spremni da pomognu, a nisu smjeli/htjeli. Nesto ne stima...

Zašto Vujošević sam nije preuzeo klub, kad je video da niko drugi ne želi da uđe u klub? Zašto sam nije doveo predsednika, postavio UO i doveo sponzore?
Zasto ti nisi preuzeo FK kad je Djura otisao?
edit: upravo sam zamolio Kecmana da više ne piše na temi KKP. Sada slobodno uživajte. Ovaj deo foruma je samo vaš!

Imas pivo! :ziveli

I jos nesto. Dusko Vujosevic je javno izjavio da je spreman raditi za 1 evro. Mica Beric rece da sa Duletom, izmedju ostalog, ugovor nije produzen jer klub to nije mogao finansijski ispratiti. Opet neko laze...
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Uskraćivanje slobode mišljenja! Umetnost se iskristalizovala u haosu gluposti a ti njemu oduzimaš mogućnost.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
edit: upravo sam zamolio Kecmana da više ne piše na temi KKP. Sada slobodno uživajte. Ovaj deo foruma je samo vaš!

Možeš slobodno da ga pustiš da piše gde hoće i šta oće,kao i Dirigentea ,AR i ostale koji su bili zaštićeni zadnjih meseci i pljuvali trenera Partizana bez ijednog dokaza osim" niko ne može snjim".Čudno da ih onda nisi zamolio za tako nešto. Kao što rekoh i tako više ništa niije bitno dotakli smo dno
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
I jos nesto. Dusko Vujosevic je javno izjavio da je spreman raditi za 1 evro.

Jeste izjavio je to javno. Ali je druge stvari pricao iza zatvorenih vrata.
Ja sam siguran da se nama misljenja mimoilaze jer se vi upravljate prema zvanicnim izjavama a ja prema onome sto govori u lice. Zato nikom i ne zameram kad me napada, niti bilo koga banujem.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Да не говорим о сахрани Жеравице и изјави о Жеравици прошле године...

kecmane, poslednje upozorenje pred sankcije!


Ja ne znam sto vrtite pricu u krug? Dule je oteran zbog uvredjenosti i sujete ljudi ili bolje receno coveka koji je u staroj/novoj upravi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zašto Vujošević sam nije preuzeo klub, kad je video da niko drugi ne želi da uđe u klub? Zašto sam nije doveo predsednika, postavio UO i doveo sponzore?

Svaka čast za forum, za sav doprinos svemu i svačemu ali ovo gore napisano je SRAMOTA!


Za šta ima pivo? Za to što ga je ZAMOLIO da ne piše na ovoj temi?
Svi što seru po Vujoševiću su zamoljeni da ne pišu, nedobog da je neko dobio ban ili žestoko upozoren za mazanje govnima DULA VUJOŠEVIĆA!!!

Alo bre ljudi, ŠTA SE OVDE DEŠAVA!?!? Otišlo je sve u pičku materinu!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Aj sto se mi svadjamo oko Duleta. Svima je jasno da nije cvecka, ali sto cigani nikako da ga prebole :D. I poslije mi kompleksasi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ma pusti cigane! Njih da pitaš "da li bi više voleli da pobede Partizan bez Duleta sa 50 razlike, ili sa Duletom sa samo 2 razlike", šta misliš šta bi stoka izabrala!

Svaka čast za forum, za sav doprinos svemu i svačemu ali ovo gore napisano je SRAMOTA!

Zašto da me bude sramota, zato što sam postavio škakljivo pitanje na koje niko ne želi da odgovori.

Sve je tu prilično jasno. Kad već NIKO nije hteo u klub, zašto Vujošević, kad je video da sve ode u tri pičke materine, sam nije rekao, "OK, ja ću sve da preuzmem na sebe. Ja ću da dovedem ljude i mi ćemo spasiti KKP"!

Ja bi mu PRVI čestitao, podržao ga, možda se čak i pridružio, jer zaista organski ne podnosim ovu bagru koja uništava Srbiju!

Nije to uradio, jer ... ... ... i dalje čakam vaš odgovor.

Da se razumemo, znam ja odgovor, ali hoću da vidim da li vi znate, a siguran sam da znate!

On je samo trener, nije adekvatan odgovor!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ Gazda

Mozda nije adekvatan odgovor, ali je to cinjenica, Dusko Vujosevic je samo trener!

To, sto je on obavljao sto stvari u klubu, ne govori o njemu, vec o ljudima kojima je bio okruzen.

A i to, sto nije imao podrsku, pa od kog da je ima, valja izaci iz misije rupe i stati uz coveka koji je okarakterisan kao jedina opozicija, mos' misliti, al' eto, svi junaci u crnu zemlju pogledase.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Gazda, opet te poluinsajderske poluinformacije od ljudi koji su bliski onom čoveku zbog kojeg je Dule morao da ode, što je potvrdio i Mister MVP. Taj čovek zahvaljujući nekim uticajnim ljudima sa ovog foruma je zaštićen kao sveta krava i o njegovim katastrofalnim postupcima ovde ne sme da se piše, jer odmah lete banovi, dok se po Duletu može pišati bez problema.

Dakle, da se ne bi opet vrtela priča (kao što reče Mister MVP) Dule je otišao iz kluba zbog sujete jednog čoveka koji je ostao i u novoj upravi, a ne zbog nekih drugih stvari.
 
Top