Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Jel to Zarko Lazetic pomocni trener Tomicu?
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Brasanac naravno.. Kapiten je legenda u svakom smislu te rijeci..
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Slazem se da je Brasanac u pravu.
Prvo, nije na Saletu da komentarise pojedinacne ucinke igraca.
Drugo, sto bi Dzile rekao, jel dao sve od sebe? Jeste. Sta ima da mu zameras ako ne zna, daj boljeg ako imas...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sale to nije trebao da uradi i pogrešio je vrele glave, malo kasnije sigruno ne bi tako nešto javno rekao. Ja u tome vidim samo koliko je Saletu stalo do uspeha Partizana i u ovim njegovim godinama, ali i Brašanac je morao Saletu da se obrati, a ne novinarima, ipak postoji neka hijerarhija među igračima.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
E jbg kada smo dotle dosli da sumnjamo u kapitena??

Ajde Sale,legenda,kapiten jos pod utiskom i "vruc" to izjavljuje sa dobrim namerama,ali sto Brasno par meseci posle kada se sve sleglo i kada se sada zna da vise Ilic nece biti u timu odgovara kapitenu na ovakav nacin????
To mi nije jasno jbg
Jbg Pekarski brzi:D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kada je Partizan bio ozbiljan klub, Kežman je znao da zove Saleta telefonom, rasčisti sve probleme, pa i da se izvini.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
E jbg kada smo dotle dosli da sumnjamo u kapitena??

Ajde Sale,legenda,kapiten jos pod utiskom i "vruc" to izjavljuje sa dobrim namerama,ali sto Brasno par meseci posle kada se sve sleglo i kada se sada zna da vise Ilic nece biti u timu odgovara kapitenu na ovakav nacin????
To mi nije jasno jbg
Jbg Pekarski brzi:D

Slazem se da nije ni lepo ovo sto Brasanac prica, trebali su to da izglade, ali posto ni jedan ni drugi nisu zeleli da porazgovaraju, to je trebao Tomic nekako da resi.

Jeste Sale jedna od najvecih legendi kluba to niko ne spori, ali sto tako vruce glave ne rece nesto o upravi, npr. sto pola godine igramo sa jednim zadnjim veznim koji je prilicno tanak ili sto nemamo krstenog stopera, nego udario na saigrace. Volim Saleta ali bi mi bio jos dragi da je znao da nekad javno prozove upravu, koje su uglavnom radile protiv interesa kluba, a mislim da bi njegova rec itekako imala tezinu. Ti bolje znas sigurno, ispravi me ako nisam u pravu...
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Sale Kapiten je tada ocepio jos neke igrace i to nikako nije bio dobar potez jer su se poljulljali odnosi u svlacionici posle toga sigurno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Slazem se da je Brasanac generalno u pravu, pogotovo sto mu je Sale zamerio bezveze stvar, promasaj, losu reakciju, nepadanje a ne borbenost recimo, isto kao sto je glupo da se njemu zameri Real.
Opet Brasanac nije trebalo ovo da radi preko novina.
 
Последња измена:

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Dobro je dok ne postavljaju statuse na fejsu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Odnosi u svlacionici,atmosfera u timu itd itd sere mi se od tih izraza.. Jbt ispada da su fudbaleri kao neka deca ,ovaj mu rekao da je sebican i da ne razmislja o Partizanu a ovaj digao nos kao da mu je pobio celu porodicu. Neka se teraju obojica.. Jbt kao da igraju i rade za 500e mesecno a ne nekoliko hiljada evra pa ne mogu da nadju zajednicki jezik.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Volim Saleta ali bi mi bio jos dragi da je znao da nekad javno prozove upravu, koje su uglavnom radile protiv interesa kluba, a mislim da bi njegova rec itekako imala tezinu. Ti bolje znas sigurno, ispravi me ako nisam u pravu...

Da mu je fukara svojevremeno omogucila da dodje do krštenoga i zasluženoga dinara,vjerovatno bi se i čuo i njegov glas.

Ovako...veži konja dje ti se reče.
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Slazem se da nije ni lepo ovo sto Brasanac prica, trebali su to da izglade, ali posto ni jedan ni drugi nisu zeleli da porazgovaraju, to je trebao Tomic nekako da resi.

Jeste Sale jedna od najvecih legendi kluba to niko ne spori, ali sto tako vruce glave ne rece nesto o upravi, npr. sto pola godine igramo sa jednim zadnjim veznim koji je prilicno tanak ili sto nemamo krstenog stopera, nego udario na saigrace. Volim Saleta ali bi mi bio jos dragi da je znao da nekad javno prozove upravu, koje su uglavnom radile protiv interesa kluba, a mislim da bi njegova rec itekako imala tezinu. Ti bolje znas sigurno, ispravi me ako nisam u pravu...
Vidi,kapiten je tu da utice na igrace.Usmerava,hvali kritikuje kad zasluze itd,itd
Nikada se nasi kapiteni ne svadjaju sa upravom.Niti mogu da izvuku korist od toga za sebe i tim niti je to njihov zadatak
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
''U stručnom štabu će raditi novi kondicioni trener Andreja Milutinović, koji je prethodno radio u Interu.''

Mozda i bitnija stvar od nekih pojacanja, ocigledno Ivan zna tacno sta radi i sta mu je cilj.

Moze li neko nesto vise o ovom iako prilicno lijepo zvuci da je vec radio u ozbiljnom klubu. Hoce li i Radisu da pakuju? Nemam nista protiv njega licno, ali mi se sve cini da je on ove nase golmane jos vise pokvario, tj. da je npr. Zivkovic bio bolji ranije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top