Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Znači novac je argument zašto imamo loše igrače u timu?

Zašto smo onda pustili Volkova, Ilića, Drinčića, Lazovića da odu, a doveli smo skuplje igrače lošijeg kvaliteta?

Zašto smo pustili Džigija koji je bolji igrač od svih veznih koje imamo, ne računajući Brašanca? Što mu nisu ponudili novi ugovor?

Što se trener slaže (po medijskim napisima) da se Andrija odstrani iz tima, kad nam je najbolji igrač, pri tome pod ugovorom?

-Ne, vec diletanti koje dovode igrace, ali kad ih vec imas moras da ih koristis na najbolji moguci naci, ne mozes gomilati samo igrace, to nas samo u bankrot vodi

-O tome moze da se raspravlja, nisu svi losiji, a ni skuplji, ima i diletantizma kad je u pitanju rokada Ilic-Fabricio

-To je tvoje misljenje, ja se ne slazem, vec jednom sam ti obrazlozio, ne moze Ninkovic da bude rezerva 5 godina, drugi momci zasluzuju sansu, ako ne dodje ovaj Suma sto su toliko navalili na njega mora sansa da se da Lukicu.

- I to je normalno svuda u svetu, igrac koji ne zeli da produzi ugovor sa timom, koji ocigledno zeli da ode, ne moze biti vise uzdanica tog tima, pa makar i bio najbolji igrac.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.028
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Koji vezni je bolji od Ninkovića, osim Brašna?

Da li je Lazović skuplji od Abubakara, Stevanovića i Trujića, zajedno?

Da li je Volkov skuplji od Lekovića i Subića, zajedno?

Navedi primer jednog ozbiljnog igrača odstranjenog iz tima jer ne želi da produži ugovor sa klubom? Ja ću da ti navedem Levandovskog.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Šta je sa 8 miliona evra obećanih po ulasku u klub, lopovi jedni i beskičmenjaci?!

Izrežirano uništavanje Partizana. Svaka im čast, koliko su maštoviti. Ja ne bih ovo mogao da smislim, kad bih imao moć da uništim cigane.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Jesi smatrao da su Djemba Djemba i Sasa Markovic bili bolji od Brasna?

Nije, ali nisam znao da igrace poredimo na kilo i broj

Pa verovatno su tu negde(pa taj Volkov je jedan od najpljuvanijih igraca Partizana, vecina je zelela da mu vide ledja)

Ne znam sad na prvu takvi su retki, veliki igraci u velikim klubovima imaju morala, znaju da cene klub
Lewandovski je govedo, zasto je igrao nije mi jasno, to je pitanje za Klopa, ja bi ga isutirao naglavacke, ali on je stranac, on ti je vise za poredjenje sa Kinzijem npr, ne sa igracem koji je odrastao u klubu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
OK, ja mozga nemam.

Koji naš vezni igrač je bolji od Džigija, osim Brašna. Naravno, zašto je neko bolji?

Ma neka je najbolji na svetu ali neka svoje psihičke probleme i frustracije iskazuje na drugom mestu. Jel ja svaku utakmicu treba da bacam graške da li će dobiti crveni karton? Daleko mu lepa kuća ali i hvala za ovaj transfer na kraju kojim nam je očigledno učinio. Jeste, ispao je korektan ali je i FK Partizan prema njemu bio i više nego korektan sve ove godine.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Kakav ce to sou da bude vec u drugom kolu protiv ciganstura. Bice to uzasno za gledanje.

Novi stoperski par. Bekovi isto diskutabilni sto se forme tice. Brazilac tek treba da se pokaze. Jedino Brasnjavi siguran.
Napred bez Zivkovica, verovatno i Abua. Od Bozinova i ne ocekujem nista.
Jedini ofanzivni vezni/plej Sale legenda sa 38 godina :respectLukic i Kosovic niti su taj tip, niti jos uvek imaju neki znacajniji kvalitet.
Mali Neca Mihajlovic ako im proda neku foru i to je sve od nas.
Od euforije posle Steaue do raspadnutog tima za vrlo kratko vreme. Napredno, nema sta.

A mozda se nasa vrla uprava nada da ce Vlahovic da im ponovo utera 4 komada.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Eto, Abubakar se prodaje jer je prebrz za našu ligu. U tom slučaju, kako smo onda mogli da pustimo Babuna kapitena????
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Prodajemo Abubakara i Božinova za po milion kao da nisu u pitanju jedini napadači u našem timu, a jedan od njih je i trenutno naš najbolji igrač. Svaka čast Ilievu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nikako ne smetnuti sa uma da se oko odlazaka pita i Tomić (ja bar želim da verujem u to, jer nije bezmudaš i dupeuvlakač ko Kiza), a i ne verujem da bi se ulazilo u realizaciju transfera da nemaju nekog igrača na čekanju...
Ajde da vidimo šta bi moglo da ispadne od svega...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.217
Reaction score
18.901
Локација
U Kinšasi
Ako klub propadne zbog 2.5 miliona, nek ide sve u picku materinu.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ivice prekini da se drogiraš.

Na šta će ovo da liči u drugom delu sezone... :pop
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.778
Локација
tamo daleko...
A to kako ti ja delujem to me ne cudi, jasno je meni da slabo ko moze da diskutuje sa mnom o fudbalu i egzaktno osporiti moje tvrdnje

Evo i da Vam se pohvalim malo apropo mog znanja, a neke i da razocaram malo, moj post nakon dolaska Tomica


Da ja polazim od tog stava jer mi se jednostavno moze i jer ja imam argumente koje niko ocigledno ne zeli da proba da pobije
Neverovatno.

https://www.youtube.com/watch?v=JMJXvsCLu6s

Ili sto bi rekao Mark Tven...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Kako može da ti ne bude jasno? Pa bio je ubedljivo najbolji a Klop je gledao interes kluba. Vrlo prosto.

Pa jbg, ja nisam toliko emancipovan, meni bi trenirao u 5 ujutro, govedo.

Podrzavam odluku da se Andrija odstrani, jedino ispravno u ovom trenutku, nije mi ga cak ni zao vise, nema muda da kaze nista bez dozvole tate.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Pravimo potrese u evropskom fudbalu. A za to što su nas unakazili se niko ne potresa. Izgleda se svaka nova uprava utrkuje da bude gora od one prethodne. Ovaj Iliev je za ovo kratko vreme uspeo da usere sve ono što je kao igrač postigao igrajući za Partizan. To što se on manje pita je potpuno nebitno. Zgadili su mi se svi. Kud ne mogu da se isključim i ne pratim šta nam rade sa klubom, jebo me otac. Šta smo mi grobari Bogu zgrešili da nas iz godine u godinu siluju sve veći ološ i šljam, pojma nemam. Okajali smo grehova za milion narednih godina.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.306
Reaction score
18.751
Локација
Kej Republika
Prodati Abua i Božu.
Prodati Vlahovica nekom fondu, ali da 25% ide njegovom ujaku i dedi. Sa klauzulom da mora da potpiše za Apolon leta 2017 ili da platimo penale 14M eura.

Nakon toga dovesti dva desna beka i početi drugi deo sezone kao ozbiljan favorit za 4to mesto.

Rekao sam i kad je dolazio, zao mi je Ivana Tomica. Brzo će nestati kao i neke druge legende na klupi kluba.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Izvinite ali moram opet.

Svake godine u ovo vreme napišem....


Ko prati Partizan u poslednjih 10 godina , zna da je zimski prelazni rok ODLAZNI!!!!!!!!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Bljuc javio!!!

PARTIZANOV ULTIMATUM Andrija, poslednji rok je sreda u podne!

Partizan je poslao ultimatum Andriji Živkoviću i njegovim zastupnicima, s porukom “imate do srede u podne vremena da se izjasnite oko sastanka vezanog za produžetak saradnje”.

Ukoliko odgovor bude negativan, Andrija se vraća s priprema i biće odstranjen iz prvog tima, što je “Blic” i najavio.

Predsednik Nadzornog odbora Partizana, Vladimir Vuletić, obavestio je novinare da je uprava poslala na zvaničnu mejl adresu zastupnika Andrije Živkovića dopis, u kome se kaža da Partizan očekuje odgovor najkasnije u sredu do 12 časova, da li žele da se dogovori sastanak na kome bi se razmatrala mogućnost produžetka saradnje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top