Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.146
Reaction score
4.615
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Već par puta u posljednjih nekoliko dana pišem (pogledajte krmetove postove) da će nas ovo Jovicino izdrkavanje koštati 10M evra. Najmanje. I sad kad moramo biti drugi, nećemo ni to.
Pa vi podržavajte Andriju. Ja prosto ne mogu da vjerujem šta pojedini pišu ovdje. Jeste li vi sve u životu uradili iz inata, uprkos nekome, bez obzira da li ima smisla ili ne, bez obzira da li radite u korist svoje štete ili ne.
Jbt, razmišljate kao da vam je, ne znam, 12 godina.
Robu van izloga, u Zemunelo, plaćati plate na vrijeme, trening poslijepodne u neko normalno vrijeme, ne iživljavati se. I dok trčkara krugove dovoditi djecu '02, '01,'00, '99, da gledaju. Stoje deset minuta sa strane i gledaju. Nekom će valjda ući u glavu.

Ja bih voleo da uz tu decu stoje i ljudi iz uprave i tako i oni nešto nauče.
Što se tiče izdrkavanja bilo ih zadnjih godina i previše i koštala su nas 10-ine milona eur pa smo preživeli a ti podržavaj upravu/e .Nije davno bilo kad su tako napadali Moreiru,odkanatali Vukića,Lazovića...
I reci mi što moramo biti drugi,možemo i treći
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Auuu, čovječe...
Je li ti misliš da ovdje bilo ko, ne ja, nego bilo ko podržava Upravu!? Ovu ili prošlu. Da li je moguće da ne možete da razdvojite ovu situaciju na prostije faktore: govna Živkovići i govna Uprava? Da li je moguće da ne vidite?
Kradu Uprave, vjerovatno za račun onih koji su ih tu postavili a i za svoj. Koliko kradu? Ne možemo znati. A možda posve legalno iznose novac, onako kako bi ga iznosili iz bilo kojeg drugog državnog preduzeća?
Ali sad nas ugrubo kradu i igrači Partizana, to je novost.
Od tri "zlatne koke" '96 godište MI SMO U MINUSU!!!
I ko je kriv? Uprava. Prošla a i ova. Mada se sastavi Uprava donekle i preklapaju, tako da postoji kontinuitet sranja.
I ko je još kriv? Tačnije, ko je mogao tu štetu da ispravi? Nisu morali, ne piše nigdje u u govorima da jesu, ali sa moralne strane: rušili su sistem koji im je omogućio da postanu fudbalski ono što jesu. Kurac bi se moj prodali iz Niša i Rume u bijeli svijet.
Znači igrači i njihove porodice su bez problema bacili crni kamen za sobom i "poslije mene potop i jebe mi se" napisali na njemu.
Da li iko normalan misli da se FK Partizan može izdržavati bez prijevremene prodaje ugovora tj. odlazaka sa obeštaćenjem u zemlji od 7,5M siromašnih stanovnika koji ne vole fudbal i ne idu na stadione, gdje je plata 200 evra? Engleza 65M pa nemaju čestitu košarkašku, odbojkašku, vaterpolo, rukometnu reprezentaciju. Jbg., ne može se samoodržavati a niko nije lud da baca pare u neprofitabilne sportove. Ali mi...Mi!
Evo, dajte neku ideju ljudima u marketingu, poslaću svima email adresu na PP, pa da pokušamo. Ja se satra pišući, pokušavajući, ljudi vjerovatno misle da sam malo i lud. Čak sam legao na kosti i jednom forumašu koji je dobar sa tom kompjuterskom grafikom da mi pomogne, a dečko student, ima svojih briga pa me malo i sramota.
I, kažeš, da je to što su se Uprave izdrkavale na Vukiću, Mou i Lazoviću potreban i dovoljan uslov da mi sada ovdje pišemo neka infantilna pisma podrške Andriji, koji im je, eto, "zavukao"? A "zavukao" ga je samo Partizanu, nikome drugo. Jer da se plati ova šteta koja je nastala idiotizmom ove i prošle Uprave, sada će da se prodaju još par igrača, vjerovatno i ispod cijene, jer kupci znaju da nam gori pod nogama. Pa će nam tako u derbiju u špicu početi dječaćić od 16 godina. Što bi vjerovatno trebalo biti ilegalno, jer kad ga odnese stoper duplo stariji ima da mu se zgadi fudbal.
A zašto moramo biti drugi, kažeš?
Čerga je "reprogramirala" dugove sa 83 igrača, trenera, zaposlena i kluba. Neki od njih nisu ni znali da su pristali na reprogram, kao npr., Rajković. Ne znam da li pratiš štampu. Ali niko nije lud. Imamo istu, ako ne i bolju priliku, nego prije dvije godine da budemo drugi a ipak odemo u kvalifikacije za LŠ. Kad sam o tome pisao tada smijali ste se. Zato je bilo bitno da budemo drugi. Na znam da li je sad više moguće i ako jeste da li mi, navijači Partizana, kao jedan dio Partizanovog bića to zaslužujemo. Jer, bitno nam je da ga je Andrija "zavukao" Upravi.
Majko moja....
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ali sad nas ugrubo kradu i igrači Partizana, to je novost.

Kurac bi se moj prodali iz Niša i Rume u bijeli svijet.
Koji to igrači kradu od Partizana, koliko je Iliev, a koliko Živković, ili koliko je Mitrović zaradio u Partizanu? Da li znaš koliko je velika razlika u cifri, a ovaj za 5 soma nam sere o bombama i izigrava ludu sa Živkovićem?

I da li ti stvarno misliš da se mladi igrači mogu prodati samo iz Partizana, pa pogledaj malo svaki iole ozbiljan klub koliko je igrača doveo iz kakve piče materine džungle, gde sve imaju skaute, i ti misliš da bi jedan talenat kakav je Živković ostao u Nišu neopažen?

Sistemska je greška što mi klince ne potpisujemo na 4 godine minimum, a uz to ih uvaljujemo raznim probisvetima menadžerima koji treba da odlučuju o njihovoj sudbini, pa ja prvi ne bih dozvolio da se tako zajebavaju sa mojim klincem debeloguze utvare iz kluba. Shvatiti već jednom šta je zlo u našem klubu.

Zanimljiv tekst na ovu temu.
U kandžama fudbalskih menadžera: slučaj Andrije Živkovića

http://www.vice.com/rs/read/u-kandzama-fudbalskih-menadzera-slucaj-andrije-zivkovica
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Nekoć, svojedobno, svojevremeno, onomad, ubeđivao sam forumašku javnost da Fofana zaslužuje šansu u timu pre Kojića, ali u kom se smeru stvari sada odvijaju, moguće je da će Fofana postati nezamenljivi (i jedini) špic... :roll:

Dobro, nije baš tako, to ja, malo, onako, da vas malo štrecnem a zatim i opustim...ako je to ikako moguće? :roll:

Kao i uvek, savet starog čike (moje malenkosti): ne morate baš uvek da se ložite na novinarske tekstove!
Pa setite se samo u kolikom procentu sve to njihovo pisanije na kraju ispadne netačno...
Sačekajte bar zvaničnu potvrdu da je neko došao ili otišao, pa onda reagujte, ne unapred...

Prvo, ne znam kako izgleda taj famozni ugovor Andrije Živkovića, niti šta u njemu piše, a i da znam, morao bih da budem pravnik da ga rastumačim. A i da jesam pravnik, znate kao se kaže, dva pravnika, tri mišljenja...

Isto tako, i ISTINA je potpuno drugačija kada je predstavljaju suprotstavljene strane u sukobu - ako hoćemo nešto da arbitriramo, prvo bismo morali da apsolutno pouzdano znamo sve činjenice o datom slučaju...ali, mi ih (o slučaju Živković) ne znamo...

Drugo, često se na Forumu postupci i ličnosti predstavljaju ili crno, ili belo, neko je nekome miljenik i onda je on ,,beo,, kad god, a nekome je neko ,,crn,, kako god...
A ni to nije baš tako. Nikako nije tako.
Ako neko ima neke dobre osobine ili postupke, ne znači da je uvek i u svemu takav, a ako je neko đubre, ne znači da ponekad nije i u pravu u nečemu...

Treće, lepo je biti moralan, nepotkupljiv, plemenit, ali ovaj svet se vrti oko novca, ko nema nešto da plati, ima da očekuje sankcije, nevolje, i tako redom...
Iako bismo svi voleli da je naš Fudbalski Klub jedna ustanova u kome igraju sve sami asovi, i tako iz sezone u sezonu, jasno je da, ne samo za asove, nego i za najobičnije funkcionisanje kluba (pa ma kog kvaliteta igrači u njemu bili), treba MNOGO para...a MNOGO para se dobija učešćem u evropskim takmičenjima, prodajom igrača, velikim posetama gledalaca, ogromnom kupovinom marketinških zezancija, itd...
Iz ovoga proizilazi da klubovi (pa i ovaj naš) ipak moraju da rade trange-frange sa igračima koje poseduju - da ih prodaju dok su još pod ugovorom, da se trude da plaćaju nove što manje, da za odlazeće uzmu što više...

Najlakše je pljunuti po svemu i svakome, ali, pre nego što opljunete, dajte, zamislite da ste vi na mestu uprave, Ilieva, Tomića, porodice Živković...
Tek kada ste sigurni šta biste vi radili, a šta ne, onda može i da se iskritikuje neko...

Dakle ovako, jesam bio za odlaske igrača koji nam nisu neophodni, ili koji nemaju kvalitet za Partizan...
Jesam za to da se HITNO da koja kinta za PRAVA pojačanja na pozicijama koje su nam deficitarne!
Teška srca bih prodao nekog koga bih više voleo da zadržim, ali ako se tim novcem može dovesti neko još bolji, ili ako taj novac rešava neki gorući problem...
Šta da vam kažem...

Niko u klubu i oko kluba, ne sme i ne treba da bude veći od Partizana!

Red bi morao da se uvede, pa ma ko da je u pitanju! Ko hoće da ide nek ide, ko nam ne treba nek ide, koga moramo da prodamo (ako moramo) nek ide. Ko može da dođe, nek dođe, pa da znamo na čemu smo!
Kao i u K.K. ko god da je tu, tu je, pa da se bijemo sa tim što imamo...
Ovi u košarci, uzeše skalp Zvezdi, red je i da ovi u fudbalu urade isto...

U pravu je kolega sa Foruma kad kaže da nije sve samo u izboru igrača, nego i u motivaciji, atmosferi u timu, itd, itd, itd...

Treba nam jedan pravi plej, u zavisnosti hoće li biti i neki trange-frange sa napadom, možda i jedan špic...
Ovo ostalo, imam utisak da imamo.

:napred Partizan
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Radonjić, Pantić, Milutinov, Gagić i Živković ako krene tim putem, za mene su svi isti. Znam ja odlično kakva govna vode sada klub, otkad znam za sebe takvi jašu to nije opravdanje. Takođe sam svestan gde bi otišao deo novca od transfera da je Jovica prešao ove zime negde. Problem je što će te pare iz kluba izaći svakako, teško pada vazuri u plavom odelu da stavi teleoptik pod hipoteku i finansira vođinu kampanju.

Koliko vidim u Partizanu trenutno jedino Tomić ima mozga, bojim se da je to premalo. Ne verujem ja da će izdržati dugo on ovde. Ove napredne ciganšture će nas ukanaliti do kraja. Saopštenja koja su izbacivali ovih poslednjih dana su ona najciganskija moguća u stilu vladana lukića "ukrali su nam titulu kao kosovo". Ovo da pratimo možemo samo mi totalno poremećeni.

Setite se samo pre tačno godinu dana kako smo se pripremali za početak proleća tako što smo prodali 2 najbolja igrača i ostali samo na Šaponjiću. Pa onda pred bate se pojačavamo tatjanom rakas ako ne daj bože uđemo u lš da ima ko pare da prebaci. A pogledajte sad kako se pripremaju njihove partijske kolege iz fk crvena usna i kako se troše državne pare.

Za to vreme najnapredniji i "najverniji" navijači pišu saopštenja o Jovici, Iliev lupeta ko nenormalan, mi ovde smo postali ramadanijeve baklavdžije ili šta već. KK se bori za opstanak, rukometni klub je u totalnom kurcu, vaterpolisti treniraju u ladnoj vodi. Crno nam se piše u pičkoustoj državi.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Ako se Suma pokaze kao pun pogodak ovom timu nedostaje dobar napadac i to bi bilo to a do ljeta cemo viditi jel jos negde skripi..Na stranu govna iz uprave meni se svidja potpuna cistka ekipe pod uslovom da dodje jak napadac umesto Abua..jesenas po 4 igraca Na istim pozicijama slicnog kvaliteta..toliko dobrih klinaca imamo tako da bolje oni da cekaju na klupi
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.184
Ovo kako Tomic radi, daje nadu za prolecni deo. Iskreno, nadam se da prodajom Abua i Bozinova imamo mogucnost da dovedemo nekog napadaca po zelji Tomica. Ali necu da unapred bilo sta pricam niti da iznosim ocekivanja. Nadam se da ni momci ni Tomic nece biti jaki na recima, i da ce u medijima biti umereni i odmereni u izjavama i ocekivanjima, a da ce na terenu biti nemilosrdni, naravno u pozitivnom smislu nemilosrdni.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da ja polazim od tog stava jer mi se jednostavno moze i jer ja imam argumente koje niko ocigledno ne zeli da proba da pobije

Evo ja i dalje cekam, ne moras ti bilo ko, ko smatra da nam treba pola tima, da lepo iznese pozicije, da kaze umesto koga, koliko, sve pa da diskutujemo

Evo ja i dalje cekam te hrabre fudbalske znalce koji su mene "provalili" i koji znaju samo slajmare da opice
Znate samo da kukate i pljujete a niko ne sme nesto da tvrdi i da stane iza toga.
Evo ja tvrdim da se nijedan protivnik nece sprdati sa nama na prolece kao sto je bio slucaj jesenas, da cemo biti lagano drugi, da cemo uzeti bez Andrije i napadaca za kojima kukate daleko vise bodova nego sa njima proslu polusezonu
Eto tvrdim da ce mali Neca imati troduplo bolji ucinak nego Abu u JSL.
Lepo izvolite, evo vam prilika da me ogolite kao fudbalskog analfabetu na pravi nacin, a ne samo vredjanjem
Tvrdite suprotno, ostace sve zabelezeno na forumu, pa da vidimo za 6 meseci ko je sta tvrdio, ko se u sta razume i ko manje treba da pametuje na forumu.

Ajde izvolite, konkurs je otvoren....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.501
Локација
Žrnov
da li si gledao Necu do sada? On je extra momak I vaspitano dete I zna fudbala...

jedino sto mu treba 5 sansi da postigne jedan gol I to je tako bilo u Radu, gde je fakticki bio medju glavnim igracima...

Ako uspe da popravi procenat realizacije, bice odlican igrac. Ali ne mozemo a priori da budemo sigurni da ce biti tako.

A pri tom, kako su se to sprdali sa nama, ako si tvrdio da je ova ekipa mogla da rasturi onu koja je ispala od Ludogoreca?

jel to I ti sada tvrdis da je nesto smrdelo kad je nase prvenstvo bilo u pitanju?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne mogu da editujem gornji post pa moram novi.

http://www.mozzartsport.com/vesti/n...zinovu-ja-sam-budala-sto-ti-dajem-lopu/126865

Niko ne spori da su obe strane zaslužne za sve što se dešava sa Andrijom, ali ne mogu da verujem koliko se novinari iz petnih žila trude da svakojakim govnima namažu Živkovića. Pa sve da je i ovo tačno, da li je to tema za vest na portalu?! Jebem vam mater nenormalnu.
E sad je dosta...

Nisam se javljao zato sto su obe strane debilne i podjednako krive,stim sto ne razumem zasto je odbijena poslednja ponuda .....
Bila je prvo ponuda od 10mil...5mil Zahaviju,po 2.5mil Partizanu i njemu.. Na kraju mu je nudjeno da on uzme i Partizanovih 2.5mil..znaci ujupno 5mil,da ostanemo na nuli...nije hteo ni to :pop
ali ovako odgovaranje saigracu koji maltene moze tata da ti bude je :banghead:banghead
Bozinovu za to sto je precutao :respect:respect
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znaci opet krece pljuvanje po zivkovicu.Runda 625.nema veze sto je decko pred kljucanjem i sto ga svi burek novinari jebu za 50e i izvetrenu kocu..

A ovo za bugarina je i lepo rekao.. Od povrede je operisan od fudbala,maltene u rangu miljkovica. Na sve to nije mu strano ni da udari selfi kada gubimo od nekih pacera u kokeza ligi.
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.028
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jel' onih 500 evra po asistenciji, što je Božinov obećao saigračima, važi i za prijateljske utakmice?

Cirkuzant.

@ Partizan Style

Vrlo su ti zanimljivi upisi, jel' treba da te podsećam na rasprave oko taktike pod Nikolićem ili, možda na upise od letos oko dometa ekipe?

Postaješ opasno iritantan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.912
Reaction score
13.804
Za Bozinova i za nas bi bilo idealno da ode sad u Kinu...jos kad bi uzeli za to neku paru...odavno mi je postao smesan sa "bombasticnim" izjavama, a kad izadje na teren...lele majkata...imamo mi dosta "govornika" nama treba napadac.
Iskreno najvise se uzdam u strance "nasa" deca su izgleda sve samo ne nasa....faljijeva, zahavijeva, kurtina, murtina...jbm li ga....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Стигао нови одговор
http://www.mozzartsport.com/vesti/z...svog-dzepa-ali-ovoj-upravi-ne-verujemo/126877
За разлику од људи у и око клуба, овај Живковић изда барем цивилизовано саопштење.
И да замолим Ивицу да ништа не одговара, вратите га у Београд али те молим немој нас више брукати својим саопштењима, конференцијама...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ko ga pljuje ,leba ti??
Osnovna pristojnost je da ne pljujes starijeg igraca koji moze tata da ti bude...i po karijeri i po godinama


A kako ga je to pljunuo i gde ? Pravo u facu ili ? Od obicne recenice kakvih ima na stotine na svakoj utakmici se pravi slon,spinuje kao da mu je iskoristio rodjenu zenu. Neverovatno stvarno..

Lepo saopstenje jovice iako ni on nije cist. Svaki protivnih sns ciganske uprave je moj "prijatelj"
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Шта да вам кажем људи...

Опет понављам, нит знам ко је ту шта мутио, нит шта пише у уговору, нит ко га је све потписао...
Партизан не верује Живковићима, Живковићи не верују Партизану, ко ту сад истерује неку своју правду...или можда неправду...
За Жилета не ваља да не игра, за Партизан не ваља да он не игра (мада ако му је глава у ,,хаосу,, онда он и није 100% фит за игру)...
За Партизан никако не ваља да даје неке новце...ако продамо Абуа (а можда и Божу) а не доведемо бољег од њих, не ваља ни то...
Живковићи кажу да ће се одужити Партизану...

Шта да вам кажем, свако има неку своју реч, неки свој образ, некоме је светао и чист, неком дебео и црн ко ђон...

Проћиће и ових 6 месеци, па ће се онда видети ко је лагао, ко није, а и шта ће бити даље...

Један играч није Партизан, 2,5 милиона нису Партизан...
Остаје нам да видимо на пролеће шта Партизан јесте (са Жилетом, или без њега, са додатним минусом од 2,5 милиона, или без њега)...

Али, ово је велики наук за убудуће - Митар је хитао да оде, Дача Пантић је попио суспензију, онај што сам заборавио и како се зове је побегао негде, сад ,,сапуница,, са Жилетом...

Не сме то више тако!
Мора да се регулише како се у Партизан долази, и како се из њега одлази!!!
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
216
Reaction score
217
Necu da baksuziram, ali mislim da smo vrlo dobar posao napravili sa transferima, e sad treba ono teze da se odradi, da igraci u takmicarskim utakmicama pokazu da zaista vrede.

Najbitnije je da mi imamo sada kostur ekipe za narednu sezonu i da na leto nece biti previse tumbanja pred kvalifikacije za Evropu, mada mislim da se Tomicu ne treba stavljati omca oko vrata iako ne udjemo u Evropu naredne sezone jer mislim da je trener sa potencijalom, ima taj neki smek koji je krasio Stanojevica. Cilj je da se naredne sezone uzme titula po meni i onda da se zaredjaju sezone sa uspesima u Evropi, ipak na svakih 7 godina igramo LS tako da je sezona 2017/2018 nasa :D

Bitno je da smo se resili skarta poput Babovica,Ninkovica,Grbica, konacno prodali Saponjica jer mislim da u njemu nema potencijala, videcemo. Zivka se ratosiljali, cak Stevanovic i Bogosavac obecavaju da bi mogli dobiti makar jednog igraca u odbrani za neki duzi period.

Saranov ce biti po meni solidna opcija na golu, videcemo kako ce se Gogua pokazati, Mare Jovanovic je proveren igrac, tu ce biti i Balazic kada se oporavi, solidna konkurencija na stoperskoj poziciji.
Levo Subic koji je opravdao potencijal, napadacka varijanta levog beka, opet je tu i Bogosavac da ga odmeni, desno Vulicevic-Bandalovski, tu ce se mozda ne leto pokusati potraziti zamena.

Everton Luiz ce da bude motor ekipe po meni, ako se i ovaj iz Slovana uklopi, to bi moglo da lici na nesto jer imamo produktivna krila, Mihajlovic mi se isto svidja + mlad momak, moze da napreduje, tu je Alen Stevanovic koji iz nekog razloga nije dobijao dovoljno minuta u jesenjem delu sezone iako je svaki, skoro svaki, opravdao.
Lukicu bih dao dosta prostora u ovoj polusezoni, da pokaze da li je za startnih 11 naredne sezone ili ne, a mislim da jeste tj. da ce biti.
I za kraj, Abubakar Oumaru. Po meni je Abu igracina i postavio bih pred njega sledecu situaciju, ako planira da igra za nas i naredne sezone, automatski bih ga ostavio, cak potpisao novi ugovor ako moze, ako odluci da odigra samo ovu polusezonu i onda ode, ja bih ga odmah prodao da ne zadrzava mesto Mihajlovicu ili kome vec, tj. igracima koji bi ostali i naredne sezone.

Za kraj napad, tu smo najtanji po obicaju, ocekujem da na leto dovedemo zver na toj poziciji a do tada, Boza Bugarin i Ubica cigana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top