Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Posle one smesne igrarije za kladzu i lopove protiv OFK-e Tomic me je razocarao.....to razocaranje se nije promenilo ni posle ovog derbija. Dosta mi je tih grobarcina kojima je svoja guzica najpreca - onih sto cutke odlaze i onih sto cutke trpe sranja zarad karijere !!! ....

A šta je tu Tomić danas mogao. Jel tim stvorio priliku za gol kod penala. Jeste, e sada što ga ono pandursko govno nije sviralo nije Tomićev problem. Jel smo postigli gol, a isto đubre ga poništilo. Šta je Tomić mogao da uradi kod njihovog prvog gola!!! Po meni faul nije ni postojao, a šta tek reći za Saletovo sklanjanje. Direktan krivac za gol. Primi udarac zarad Partizana!

Ništa ovde Tomić nije kriv. Kriva je bagra u upravi i siledžije iz FSS i Vlade Smrdije!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
@OnlyYou

Nesto si napisao tacno, ali oko mnogih stvari gde mi se cini da branis ove picke placenicke debelo nisi u pravu.

Kada su Jug vodili Grobari, koji su takodje ziveli od kombinacija sto ja ne zameram toliko, jer su ipak voleli Partizan srcem, nisi mogao da upalis baklju ili prekines utakmicu kada ti se prohte. Tj mogao si, ali onda dobijes preko picke pa ti ne padne na pamet da to ikada uradis vise, kao ni nadrogiranoj balavurdiji koja to gleda.

Ovo danas je bila klasicna sabotaza grupe ljudi kojima se bukvalno jebe za Partizan.
Sramota svih koji su na toj tribini proveli mladost, kao i ljudi koji su danas na njoj.

Na kupu u Nisu je par drugara pocelo da skandira "vucicu pederu", da li te zanima sta se desilo?
Inace nisu oni najjaci, samo im murija cuva ledja, zbog toga je i tribina go kurac.
 
Последња измена:

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Covjek je dobio ban, ali ono danas sto smo vidjeli na Jugu je tuga velika. Ja bih iskreno volio da je jug pun normalnih ljudi koji navijaju u korist Partizana a ne tipa "ima tu love od karata, svega, nije jednostavno". Iskreno me boli kurac za ljudima kojima je bilo sta vise bitno od PARTIZANA. Danas smo izgubili samo iz 2 razloga i ko to ne vidi il je lud il corav.

1. Sudija nas je jebao ali pravo, i za ponisten gol a i za penal. Da je bio penal na vrijeme, ne bi cigani ni gola dali, satrali bi ih 3-4:0 al ajde sta je tu je.
2. Navijanje Juga sa 10 prekida od po 5 minuta bas kad stisnemo cigane je uzas... taman ih razvucemo i krenemo da sutiramo na gol, prekid zbog dima i dajemo im vremena da se konsoliduju i dogovore.

Tuzno je vidjeti ljude koji pljuju po ovoj golobradoj djeci, i po Tomicu (koji je rekao jasno i glasno da nas kradu), kad su vise sile uticale.

Danas ako nista smo dobili stopera koji me je odusevio kao ni jedan prije. GODOA MI TE SLAVIMO!!! Da nije njega bilo primili bi jos 4-5 komada...

Ja se slazem sa tobom, ali pokusavam da objasnim da je to nemoguce jer su sve druge navijacke grupe takve. Pune klinaca nalozenih vise na tu navijacku pricu nego na klub za koji navijaju. Jedino se cigani jos kako tako odrzavaju, ali zato sto je kod njih agenutra vec 25 godina i ista grupa ljudi je na vrhu dok su ostali ovce koje slusaju sta im se kaze pa makar i da treba glavom o zid udarati. Jug je evidentno u krizi i vode ga ljudi koji ne umeju, medju kojima ima svakavih bolida, ali jednostavno niko drugi ne sme tu ni da prismrdi jer nije ni upola jak kao oni i to je to.


A mi smo izgubili pre svega jer su je sudija uradio sve sto je mogao da izgubimo, jer su NASI navijaci i sudija prekidali svaki nas nalet, jer su se Sale i Mihalovic sklonili od lopte, jer ibanjez im dobru levu nogu, jer je inace veceras odlicni Bogosavac naivno ispao, a jos bolji veceras Gogua nije ispratio njihovog napadaca,jer nismo umeli da probijemo bunker na kraju i to je to. Pobedu smo zasluzili, dva regularna gola smo dali, ali jbg.

@ВЛАДА ГВЛ
To je to. Od reci do reci kako stvari stoje, ali je to tako dok god je ova drzava supak usrani sto ce reci jos dugo dugo mozda i zauvek.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Svaka cast Tomicu i nasim igracima i na zalaganju i na mnogo cemu prikazanom.

Protiv aparthajda se ne moze!

Sramota za Jug i potpunu destrukciju naseg tima.

Teska vremena su pred nama i moramo biti jedinstveni i podrazati nas voljeni klub.

Na terenu smo danas gledali oruzanu kradju!

Grobar koji bi i pomislio da glasa za psihopatu, slobodno neka sebi puca u glavu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи који су покрали Србе са Космета,који преговарају са трговцима органа и истом дају подршку на ткз. независном Косову да постане ткз. предсједник, који пуштају да убице српске дјеце шатају слободно државом. Мислите да би такви допустили да добијемо? Хвала Богу имамо још увијек бунтовнике у КК,ВК и РК.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
@OnlyYou

Nesto si napisao tacno, ali oko mnogih stvari gde mi se cini da branis ove picke placenicke debelo nisi u pravu.

Kada su Jug vodili Grobari, koji su takodje ziveli od kombinacija sto ja ne zameram toliko, jer su ipak voleli Partizan srcem, nisi mogao da upalis baklju ili prekines utakmicu kada ti se prohte. Tj mogao si, ali onda dobijes preko picke pa ti ne padne na pamet da to ikada uradis vise, kao ni nadrogiranoj balavurdiji koja to gleda.

Ovo danas je bila klasicna sabotaza grupe ljudi kojima se bukvalno jebe za Partizan.
Sramota svih koji su na toj tribini proveli mladost, kao i ljudi koji su danas na njoj.

Na kupu u Nisu je par drugara pocelo da skandira "vucicu pederu", da li te zanima sta se desilo?


Ja licno poznajem coveka koji je ubacio jednu od baklji kada nije trebalo, niti je cigan, niti ima bilo kakve veze sa ovim "vodjama". Presao 200 kilometara, uzeo baklju, nije zapalio kada su svi palili nego je cuvao za kasnije i zapalio kada mu se cefnulo. Zasto? Zato sto mu je neko rekao? Ne! Nego je ogranicen, polu pijan, polu naduvan, baca se na taj ultra fazon i ne konta sta je uopste uradio..

Sto se tice skandiranja, probaj da skandiras bilo sta sto nije doslo sa mikrofona ili megafona i nikad nece proci.

Ne branim ja nikoga, ali ako ti dodjes na utakmicu pocnes da skandiras pobicemo sve i jug to prihvati ti ces otici kuci i nista se nece desiti, a ti momci sa skele ce provesti dobrano vreme u zatvoru.

Sto se tice Vucica bespotrebno je skandirati, dovoljno je samo izaci na izbore i glasati za nekog drugog, a ne za to govno. Na utakmici se skandira Partizanu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Imaju govna titulu u rukama(namestenu),imaju 29 vbod. razlike i njima treba ovaj DANASNJI CIRKUS?Nikad ne volim da koristim rec -kompleks-,ali onaj njihov pickousti Vladar Srbije je iskompleksiran i bolestan.Da li su ga zlostavljali i tukli Grobari kad je bio mali-ne znam,da li je ovaj celavi sudija SLEP-ne znam,ali danas su nas pokrali kako odavno nisu.
Da su nas pustili da IGRAMO FUDBAL,mi bi ih danas ZGAZILI.
Nedosudjen CISTI PENAL na 1-0,onaj smesan "faul" za 1-1,nas cisti ponisten gol i jos X situacija...Mi ove smradove ne bi dobili cak i da smo dali 4 gola.
Jebem pickoustom mater,neka izgubi Izbore,pa da Srbija normalno zivi i da se ova seljacina "Grof from Mojkovac"(koji je sam sebi dao nadimak-bem ti seljacinu) izgubi iz Srbije.
Ponadao sam se da cu gledati normalan derbi(jer nam beze 29 boda),ali ne,to je nemoguce.Ne moze prva usna Srbije da dozvoli da njegov klub izgubi.Da Bog da crko od srcanog udara,dzukelo izdajnicka(prodao si Kosovo).
PS Tomic je cini mi se napravio pogresne izmene.Pustati klince kojima je prva utakmica Veciti Derbi je blago receno-cudno,da ne upotrebim neku drugu rec.2 utakmice-2 poraza,menja igrace kao da se zajebava...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Sedim u Mocartu,na Dorcolu.Nebitno,pada Mihajlovic u sesnaestercu,cigani medjusobno komentarisu- brate,jesam Zvezdas,ali realno,ako ovo nije lenal za Partizan,nije nista.

UTISAK MECA! Ej,cigani priznaju da je penal 10000%.Kraj price o ovom derbiju.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Ne branim ja nikoga, ali ako ti dodjes na utakmicu pocnes da skandiras pobicemo sve i jug to prihvati ti ces otici kuci i nista se nece desiti, a ti momci sa skele ce provesti dobrano vreme u zatvoru.

.

"vucicu pederu" ne znaci "pobicemo sve". Nemoj da spinujes. I kada smo skandirali "Grobari ce svi puske uzeti, sve cemo vas redom pobiti", niko nije otisao u zatvor.
Ako se skandira "vucicu pederu" niko zbog toga nece u zatvor. Tu nema elemenata, za slicnu pricu koju su napravili u vezi kurvetine brankice, kada je k robijao.

Oni to ne daju da se skandira zato sto ce mozda da zaglave zbog drugih stvari, i zato sto im je sluzba iznad Partizana. Neki od njih su ucenjeni, a neki jer prosto imaju interes. Da vole Partizan grmelo bi to posle onog ponistenog gola do kraja utakmice i pola sata posle utakmice. Ali ne moze ciganska picka, koja je do juce bila na severu da voli Partizan.

Zajebi to pevanje Partizanju, kada psihopata otvoreno pokusava da nam unisti celo sportsko drustvo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
A šta je tu Tomić danas mogao. Jel tim stvorio priliku za gol kod penala. Jeste, e sada što ga ono pandursko govno nije sviralo nije Tomićev problem. Jel smo postigli gol, a isto đubre ga poništilo. Šta je Tomić mogao da uradi kod njihovog prvog gola!!! Po meni faul nije ni postojao, a šta tek reći za Saletovo sklanjanje. Direktan krivac za gol. Primi udarac zarad Partizana!

Ništa ovde Tomić nije kriv. Kriva je bagra u upravi i siledžije iz FSS i Vlade Smrdije!

Kriv je zato sto uvija. Evo moze da se vidi sta je rekao posle utakmice....tacno je da je pricao o kradji ali je ocigledno gutao knedle i ostao je nedorecen znaci nije smeo do kraja da se otvori...i to mi ide na kurac....
I Ilic isto..."neko treci odlucuje utakmice"....svi gutaju knedle niko da pisne svi idu izokola samo da ne preteraju ali da ipak kazu delic onoga sto ih muci....jebo takvo uzdrzano grobarstvo ja....takvim stavom krivicu svode na Glodjovica, a znamo da je on samo kurcev istrument u rukama vecih igraca i o njima niko da pisne svi se plase svoje guzice...
Posle onakvog nesviranog penala da mi pridje celavi ker i opomene me zbog ponasanja ja bi ga udario po sred tintare osusene napravio bi haos od utakmice...jebo i karijeru i suspenziju i 3 boda....bolji trenutak od ovog nedosudjenog penala da se iskaze bunt nije postojao....niti ce....gotovo...ne znam kako se Tomic uzdrzao, kako su se igraci uzdrzali....to mi ne ide u glavu...sumnjam u njih zbog toga...
Sta tek reci o "Jugu", svinjama u upravi......
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Онај осећај, када те покраду 50 пута, па те изваћаре и покраду још једном ...

Ово везе са фудбалом нема, изгубили смо од једне сељачке екипе, која ће проћи предквалификације предквалификација само ако им Кокеза делегира судије у Европи.

Наш су проблем наше управе, и прошла и садашња, које немају никакву реакцију на овакве крађе. Проблем је јужна трибина, проблем и наша срамота. Срамота је тим састављен од кадета и омладинаца. Срамота је да у првој полусезони читава игра зависи од Живковића (дај му лопту, он зна) и Абубакара (дај му лопту, он је брз), и да су обојица ван тима.

Клуб који води премијер је победио клуб који води његов другар. Какво чудо?! Да је Партизан претворен у клуб на коме цигани треба да се сеире? Да се психопата који уништава Србијицу радује вечерас? Јебем ти фудбал, ово фудбал није, са фудбалом везе нема. Следећи дерби, да имамо управу и клуб, као што га немамо, играчи да поседају на траву, нека ових циганштура да дају голове и побеђују 150 утакмица за редом.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ako uopšte više ima smisla pričati o fudbalu ,moram da spomenem i par igrača.

Prvo Dominator me oduševio . Stvarno je odigrao vrhunski.
Everton dobar ,biće i od njega nešto.
Mihajlović odličan .
Brašanac ubedljivo najgori . Ajde i ti rodjače u neku tursku da te ne gledamo više.
Saletu je ova sezona definitivno bila greška .
Bugari očajni ,jebo ih onaj ko ih doveo.
Bogosavac onako , malo odigra odlično , malo zasere .
Jovanović dobar ,grize .
Stevanović danas užasan.
Tomić me razočarao uvodjenjem Vlahovića ,čista menadžerska zajebancija . Uvoditi dete od 16 godina i 30 dana je čista glupost . Inače nije loše postavio igru .
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Šta ste se svi okomili na Bogosavca? Dečko je imao jednu jedinu grešku i to grešku koju su morali da isprave ili Gogua ili Jovanović a ne da im igrač prodje iza ledja.. (i oni su osim toga odigrali skoro pa perfektno, pogotovo Gogua)

Ali ovo komentarisanje Bogosavca je baš bezvezno, svi govorite kao da je svaki centaršut automatski i gol.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.177
Reaction score
18.460
Локација
U Kinšasi
Bitno da je juzna tribina cestitala svima na stadionu jubilarni 150. derbi. Oni su vece zlo od vucica i cigana zajedno. Cigani i njihova danasnja poruka je objasnila sve. Kakvo cigansko senlucenje u Hunskoj na svim nivoima i tribinama.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Video sam u bar tri poruke da se spominje Bogosavac, a pošto je tvoja jedna od njih, molim te da mi objasniš zbog čega?

Dečko je odigrao sasvim korektno, čak i odlično u prvom poluvremenu, u drugom već nismo koristili levu stranu. Sve izuzev one greške kod gola je bilo odlično, a ni za taj gol nije jedini krivac.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.177
Reaction score
18.460
Локација
U Kinšasi
Kako zbog cega, pa nije crnac, cak je bezobrazno ridj. A uz to je i klinac. I lici na Skolsa. Dovoljno da bude kriv za sve.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Pizdu cigansku, onog psihopatu koji je na vlasti u Srbiji, ono govno aleksandra vucica, siguran sam da su Grobari slilovali dok je bio mali.

Ovde smo jos jednom videli da je jedini vid borbe protiv ovakvih ponizenja totalni bunt, kao sto je DV radio. Posle nesviranog penala povuces ekipu sa terena na 15 minuta, pa ako nastave da kradu prekines utakmicu. Dok cigani u sezonama gde su imali raspad timove i gde Evropu nisu videli 15 godina pokrecu akcije "5 minuta za spas srpskog fudbala", nas klub cuti i trpi. Totalna okupacija.

Nije problem kada te pobedi bolji, problem je kada te ovako brutalno pokradu. Ubijaju svu draz sport, psihopata i njegovi sledbenici. Mada ubijaju oni celu Srbiju, pa sto ne bi i sport.

I danasnji derbi je samo jos jedna povucena linija, izmedju onoga sto predstavlja Partizan i svih govana sa druge strane.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Problem je u tome sto navijacka grupa Grobari nikada u svojoj novijoj istoriji nije imala samopostovanje. Gro ljudi koji se izjasnjavaju kao Grobari nemaju postovanja prema maticnoj triibni. Uvek i svugde ce srati po svojoj tribini pre nego po onim ciganskim izdrkotinama od preko puta. Oduvek je tako bilo, i tako ce i biti dok je sveta i veka. Tribina koja nema postovanje prema sebi, nema nikakav temelj da bude jaka. Kada budemo imali samopstovanje tada mozemo da se nadamo da cemo nesto uraditi zajedno. Kada te vise postuje grupa koja te i najvise mrzi onda je tu sve jasno.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Privredno društvo / firma Grobari Jug je jedna organizacija koja je postala sama sebi cilj.
Njih Partizan ne dotiče. Oni su sami sebi najbitniji.
Koliko su zastranili pokazuje debiloumni potez bacanja baklji na teren i to u trenutku kada tvoj klub napada, ubijajući fudbalski momentum ekipe. To samo idiot može da radi. Potez neobjašnjiv.
To samo pokazuje da oni tu nisu zarad Partizana već zarad nekih svojih specijalnih ciljeva.
Ti cigani vređaju jednu legendu poput Curkovica!
Totalno odmažu klubu.

Partizan treba javno da se odrekne od te grupacije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top