Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
@ProvencanoPFK
Апсолутно немам разлога да бранин никога па ни ЈУГ, а зашто да се не баца,требао се меч прекинути и крај.
Такође нам није било дозвољено да га дамо и то је јасно.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Poruka za Pickoustog bolesnika i ponocnog pucistu i spasioca svog voljenog kluba,Glodjovica i sudijsku organizaciju,Terzica ,Kokezu,i ubacene sns elemente u nas klub, i ciganima sa tribine :

 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Jug ne prekida utakmicu po prvi put kada mi jurimo rezultat ili kada smo u napadu pa samim tim sva objasnjenja uvezi tih nadrogiranih cigana koji ga vode padaju u vodu!

Baklje normalan covek sa normalnim razmisljanjem baca kada se postigne gol jer tada najmanje steti svom klubu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dok god imamo izdajnike unutar kluba i na tribinama FK Partizan nece biti moj klub. Zbogom !!!

A ja ga danas volim više nego ikad, jer je jasno ko je klub a ko večiti državni projekat.

PARTIZANE VOLIM TE!!!!

Kritikovati veceras trenera ili bilo kojeg od nasih igraca je debilnije od onih nadrogiranih debila na jugu!

Slažem se. Ništa tu Tomić nije mogao. Odigrali smo dobro i ja im čestitam, iako smo izgubili.

Sudije su nas uništile. Ej bre, pa tri gola su nam poništili. Nisu svirali penal a svirali dva nepostojeća ofsajda. Ni po koje parametru cigani nisu danas zaslužili pobedu, ali kad to naređenje dođe iz Nemanjine, onda mora da se odradi. Crkli dabogda.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Gazda ja ne mogu da volim ovakav klub kakvim ga cine iz dana u dan prokleti saboteri koji nas vode i kojima je cilj da FK propada sve i vise. Mislim da ne bude zabune volim ja Partizan ali ne volim ljude koji ga vode pa se nisam dobro izrazio. Znam da ti dobro znas na sta sam ja mislio. Ono sto je clan Knele napisao dovoljno je da se procita i to je to.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Jeste da smo pokradeni,tacno je da je SNS odradio prljav posao...slazem se sa svima ali mi smo igrali dobro do izjednacenja.Posle toga smo se pogubili.Jedina pozitivna stvar u ovom porazu sto se tice igraca je da je Gogua pun pogodak.Everton trci ko muva bez glave.Cini se da mnogim nasim igracima fali glava.Ja nisam video da neko toliko vraca loptu golmanu kao nasi.Ovi iz sredine bas zapeli samo kroz sredinu.Napad zali boze...Bozinov trubadur i pozer.Jasno je sada sve.Partizan je nacisto sjeban pickousti je radio na dva koloseka.Prvo je usmerio lovu u ova njegova govna.Doveli ozbiljna pojacanja a zna se koliko su duzni.Onda je ucinio sve da uvede petu kolonu kod nas:ciganska uprava,ciganski navijaci na jugu prodaja i ono malo sto vredi i dovodjenje skarta.Pustanje nedoraslog trenera da vodi prvi tim i pustanje dece u isti .Nije mi jasno npr.Subic losiji od Bogosavca.Luka nije valjao a bolji je od polovine ovih sto sad pokusavaju da igraju.Nema rukopisa Tomica:bespotrebno vracanje lopte nazad i komplikovanje u tom delu igre.Ovi danas sto su igrali bolje nisu mogli ali ovaj Ilijev i KOMPLETNA UPRAVA MORAJU DA SE TERAJU POD HITNO!JUG -JEBEM LI VAM MAMICU CIGANSKU U PICKU!!!Bojim se da pickousti nece stati i da nam predstoji oporavak dugi niz godina,pa cak i da dodju pravi ljudi .Jedino kad bi nas kupio Bili Gejts a to je verovatno kao da ja dobijem sedmicu na lotou.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kada sad malo bolje razmislim ova brutalna kradja je klasicno bahacenje sns-a.. Ono sto rade svaki dan u srbiji na svim nivoima drustva (pretnje,iznude,pranje para,ucene) su sada demonstrirali i milionskoj publici.. Tipa koliko smo jaki i bahati mogu sutra da ti banem na gajbu i da te silujem a ti ces da cutis kao picka,a to su upravo sada uradili i to u nasoj gajbi/nasem domu.. :puke

Probudite me kada prodje ovaj kosmar i kada Srbija stvarno postane drzava.. :(
 
Последња измена:

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Izgubili smo utakmicu ali sam ponosan na Ivana i sve momke na terenu. Dobili smo Sedrika, Bogosavca, Bojana na golu, cini mi se da ce i Everton biti dobar. Gogua je izgledao kao Krstajic iz najboljih dana u poredjenju sa onim sto smo gledali na stoperu poslednjih 3-4 godine. Ne samo zbog gola nego je svaka lopta bila njegova. Bogosavac je stavio njihovog najboljeg igraca u dzep. Madjar se nije video i na kraju je morao da promeni stranu.
Klinci su odigrali svoje i to je za pohvalu. Ono sto ne valja je to da ce biti prodati posle prve ponude umesto da im ovo iskustvo koristi i svetom crno belom dresu.
Ja ne znam sta ste vi ocekivali od sudija? U kokeza ligi ja samo ocekujem da nas zakolju 5 puta umesto recimo 10. A realnost i posteno sudjenje ne sanjam. Lopovima iz uprave i placenim janicarima sa juga zelim sve najgore. Doci ce sloboda i za nas klub i nasu juznu tribinu. Nicija nije do zore gorela.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
PROMASIO SI FORUM CRKOTINO CIGANSKA RETARDIRANA MRTVU TI MAJKU JEBEM I DECU U PICKU I DUPE SMRDLJIVO ( JEBE MI SE ZA BAN I BILO STA - JA OVO NE MOGU DA CITAM POSLE OVAKVE UTAKMICE )
JEL MISLIS DA SU OVDE RETARDI !!!!???? STA JE TESKO BITI NAVIJAC ??? TESKO JE BITI KRIMOS , A NAVIJAC JE PRELAKO UPRAVO TO - SAL , DLANOVI I KARTA !!!!

Pa ti ocigledno nisi nikad bio navijac kad to pricas. Nije tesko piti Parizanovac, tesko je biti Grobar. Zivot navijaca koji se o necemu pita na tribini i koje je deo tog vodjstva je slican zivotu krimosa kao sto ti kazes. Neretko se i preplicu te dve price da se razumemo.

Uostalom napravi navijacku grupu dovoljno jaku samo da okacis zastavu na jug pa ces da vidis sta sledi: presretanje na ulici, pretnje utokama, upadanje u stanove, paljenje kola, cimanje sa pandurima, krivicne prijave svaki drugi vikend, zabrane ulaska na stadion, tuce gde nikad ne znas ko ce potegnuti noz..... Jos ako vodis tribinu celu stvar je mnogo komplikovanija. Ima tu i saradnje sa sluzbama da bi ti se nesto oprostilo, ima i love od karata, ima svega, ali nije jednostavno.

A prva recenica dovoljno govori o tebi i uzivaj u banu, procitaj neku knjigu obrazuj se nije skupo. ;)
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.434
Reaction score
11.907
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja sam vrlo prijatno iznenađem željom i borbenošću naših igrača. Tomiću za motivaciju igrača svaka čast, nadam se da neće ostati samo na incidentu, već će prerasti u preduslov za mesto na terenu.

Ćelavi majmun se uspešno kvalifikovao za budućeg člana sudijske komisije. Svaka čast, lopovčino.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Imaju duplo više bodova od nas, što je u redu da je u pitanju prvo ili drugo kolo, ali u pitanju je 24. kolo.

Šta je sa ovom novom forom ''nisu krivi igrači, nisu oni krivi što ne znaju'' koja se već godinu dana forsira na ovom forumu i tako se prihvata apsolutno svaki poraz i svaka očajna utakmica? Pogotovo posle prvog derbija. Ljudi, zaostajemo, koliko, trideset i jedan poen za ciganima?! Ispod Borca, Čukaričkog, Radničkog i Vojvodine.. Dokle ćemo trpeti ovo i ponašati se kao da je sve to normalno? Čitava ova sezona je jedna ogromna bruka i sramota, krunisana derbijima, izgubili smo oba.

Leva strana nam je bila fenomenalna u prvom poluvremenu, iz nekog razloga - ne mogu ni da izmislim kog razloga - u drugom poluvremenu nismo ni pokušali preko te leve strane... Kapiten se sagnuo kod prvog gola, Bogosavac pustio protivnika a Gogua nije obratio pažnju kod drugog.

Svi tu nešto pričate o jugu i bakljama, stavka koja, iako jeste bila izuzetno iritantna i bespotrebna, nikako nije uzrok poraza od ovako jadne Crvene zvezde koja će na kraju imati seriju od 40 pobeda, zahvaljujući nama.

Da, ovako jadna i bedna i napumpana Crvena zvezda koja će biti uništena od strane bilo koga u Evropi, će imati takvu seriju pobeda jer smo se mi sklonili kao i svi ostali.

O sudiji je suvišno pisati jer sam ga dovoljno psovao dok sam gledao utakmicu, čist penal, ni govora o ofsajdu. Verni cigan na vrhuncu zadatka koji je najveći krivac za ovaj naš poraz, to je jasno.

A svi ovi koji govore da ne smem da krivim igrače samo jer nam je uprava debilna neka gledaju svoja posla. Ili je Vazura omašio onu šansu Stevanovića? Ili je Iliev u drugom poluvremenu, pogotovo posle crvenog kartona, vrteo lopticu oko šesnaesterca dok sudija nije svirao kraj?

I da, pun mi je kurac pričama o navijačima, huliganima, ovima ili onima. Mrtva uprava napolje i ne glasajte za mrtvi SNS.

Živeo Partizan, ali ne ovako.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Verovatno najveći broj sudijskih krađa u istoriji derbija:
-penal
-nepostojeći faul za slobodnjak Ibanjeza
-nepostojeći ofsajd kada je Bozinov izašao sam ispred golmana
-poništen gol Mihajlovića

I nekoliko minuta pre kraja nepostojećo ofsajd Mihajlovića,nije dao gol ali je bio nekoliko metara ispred ciganske odbrane.

Dobili smo veliki broj igrača,ja zadovoljan Tomićevom postavkom igre,dali bi gol da nije isključen Luković, jer su onda napravili bunker,Sale ne može više,ne sme da igra sledeći derbi,pobedićemo u rupi...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Posle one smesne igrarije za kladzu i lopove protiv OFK-e Tomic me je razocarao.....to razocaranje se nije promenilo ni posle ovog derbija. Dosta mi je tih grobarcina kojima je svoja guzica najpreca - onih sto cutke odlaze i onih sto cutke trpe sranja zarad karijere !!! Sve sam vas procitao....zao mi samo iskrenih navijaca koji bez ikakve koristi i od cistog srca saosecaju sa klubom....ovo ostalo neka odnese Dunav....do nekih boljih vremena....bez lopova, placenika, fudbalercica, celavih pandura sa pistaljkom u ustima, politicara i menadzera....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pa ti ocigledno nisi nikad bio navijac kad to pricas. Nije tesko piti Parizanovac, tesko je biti Grobar. Zivot navijaca koji se o necemu pita na tribini i koje je deo tog vodjstva je slican zivotu krimosa kao sto ti kazes. Neretko se i preplicu te dve price da se razumemo.

Uostalom napravi navijacku grupu dovoljno jaku samo da okacis zastavu na jug pa ces da vidis sta sledi: presretanje na ulici, pretnje utokama, upadanje u stanove, paljenje kola, cimanje sa pandurima, krivicne prijave svaki drugi vikend, zabrane ulaska na stadion, tuce gde nikad ne znas ko ce potegnuti noz..... Jos ako vodis tribinu celu stvar je mnogo komplikovanija. Ima tu i saradnje sa sluzbama da bi ti se nesto oprostilo, ima i love od karata, ima svega, ali nije jednostavno.

A prva recenica dovoljno govori o tebi i uzivaj u banu, procitaj neku knjigu obrazuj se nije skupo. ;)



Covjek je dobio ban, ali ono danas sto smo vidjeli na Jugu je tuga velika. Ja bih iskreno volio da je jug pun normalnih ljudi koji navijaju u korist Partizana a ne tipa "ima tu love od karata, svega, nije jednostavno". Iskreno me boli kurac za ljudima kojima je bilo sta vise bitno od PARTIZANA. Danas smo izgubili samo iz 2 razloga i ko to ne vidi il je lud il corav.

1. Sudija nas je jebao ali pravo, i za ponisten gol a i za penal. Da je bio penal na vrijeme, ne bi cigani ni gola dali, satrali bi ih 3-4:0 al ajde sta je tu je.
2. Navijanje Juga sa 10 prekida od po 5 minuta bas kad stisnemo cigane je uzas... taman ih razvucemo i krenemo da sutiramo na gol, prekid zbog dima i dajemo im vremena da se konsoliduju i dogovore.

Tuzno je vidjeti ljude koji pljuju po ovoj golobradoj djeci, i po Tomicu (koji je rekao jasno i glasno da nas kradu), kad su vise sile uticale.

Danas ako nista smo dobili stopera koji me je odusevio kao ni jedan prije. GODOA MI TE SLAVIMO!!! Da nije njega bilo primili bi jos 4-5 komada...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.372
Локација
Kej Republika
Momci poginuli, nema im se šta zameriti. Ovaj derbi je presudio Glodjavi pandur. Nema tu velike priče.

Dobili smo Dominatora pozadi, Necu na krilu i malog Vlahovića napred. Na njima bazirati igru do kraja sezone i gurati koliko je moguće.

Upravi želim sve najgore kao i pre derbija. Nadam se da ce skoro biti bivši. Ali i da odu, koga dovesti?

Tomiću nemam sta zameriti. A ušao je u vrzino kolo za đavolom.

Crni dani nam slede, daj Bože da gresim.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Nazalost nije navijanje samo sal stadion kuca

Партизан треба превасходно да се воли, искрено и спонтано а за то је довољно, шал, стадион, кућа.За организовање навијање какво ми познајемо преко 2 деценије, већ није.
Организовано навијање које доводи до сарадње са управама фудбалског и кошаркашког клуба, где је материјални интерес једино битан, навијање које је створило агенцију и агенте, навијање које доводи до прелетања са југа на север и севера на југ, јер битнија је трибина од клуба, навијање које доводи до стварања локал патриотских група и прелетења код истих, навијање где вођа трибине јавно и без имало блама прича како њих не занима утакмица и дешавања на терену јер они имају своју утакмицу, утакмицу где треба направити што бољу бакљаду, избацити пароле по могућству да се римују, певати ради реда, јер битно је рећи да се грмело а колико је то имало утицаја на терен, није битно.Организовано навијање које доводи до међусобних подела, туча и убистава.Последња подела почела у месецима највећих успеха ЈСД Партизан у новијој историји.И док су се неорганизовани искрено радовали свему томе, организовани су водили своју битку.
Организовано навијање које доводи до тога да навијачу другог клуба отвориш лобању, потегнеш на њега нож и утоку.Зашто, јер навија или воли други клуб?А вала и исти клуб.А после тога се позиваш на навијачке кодексе, кодексе којих се не сетиш пре него ли што нечију мајку завијеш у црно.
Навијање које доводи до тога да људи знају ко им је стајао на шипци, ко је кога цинкарио мурији, ко је већи баја у ком делу града, и где се ни под разно дрес свог клуба не носи али зато си за мајицу своје екипе и заставу спреман и главу да даш.Навијање у коме ако нема организације, нема ни навијања, навијање у коме ако нема позива на утакмицу, нема ни доласка на исту.
Навијање које трибину ставља испред клуба.Навијање где си гробар али све мање си партизановац.
Навијање где се неко цима, има досије, кривичне пријаве и велики терет на својим леђима.И све то не због Партизана, јер Партизану није потребно да се због њега бијеш, палиш бакље, ломиш столице, правиш заставу и браниш је, отимаш обележја противницима и да ти пандур буде главни непријатељ.Није му потребно ни да сарађујеш са пандурима, будеш уцењен од истих, дилујеш шиптарску дрогу а овамо покрећеш акције за Космет.Није му потребно да будеш набилдован и истетовиран.Потребно је само да волиш Партизан, зашто од тога правити неку филозофију.

Ово вечерас је још само једна у низу епизода у којима организовани показују своје највеће мане и слабости.И тотално је небитно, да ли их водили цигани или они који су ту годинама.Јер сви су гране истог дрвета.Дрвета које треба посећи, јер је болесно и заражено вирусом организованог навијања.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Poslednjih 20 minuta je jedna od najvećih sramota Juga !

Ako i jeste tako kao što kaži @Only ,da se baklje dele kao lizalice ,zar nema neki vodja koji kaže "ne pali više" ,neki autoritet koji će da nalupa šamare ?

Inaće, da li se iko od vas seća goreg izdanja navijanja i goreg vodje ? Pa mi nismo nijednom zagrmeli ! Tuga ! A ciganska parola sa početka ? Pravo u centar !

Možeš da izgubiš . Mogu da te pokradu . Može država da te zajebava .

Ali nikad ne smeš obraz da izgubiš . A ja pitam sve vas koji ste večeras bili deo tog juga : Jel vas malo makar sramota ?

Ljudi , ja ne vidim to svetlo na kraju tunela ! Čak bi i taj Duletov voz bio bolji nego ovo mrcvarenje i gaženje decenija ponosa !
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Čestitke igračima na borbenosti, dobili smo par dobrih igrača za budućnost nadam se.
Ne znam kakav je Subić ali Bogosavac je :prekrsti

Gogua izdominirao, od Mareta svi očekujemo više i nadam se da će kako vrijeme bude odmicalo biti sve bolji, fale mu utakmice u nogama vidi se.

Brašanac danas ništa dobro nije uradio, milion netačnih dodavanja.

edit: i zaboravio sam da kažem kako se samo stručno sageo Ilić kod slobodnjaka onog pederčića, pa to tebi da se desi kapitenu...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
VLADA GVL@

Cekaj, a recimo "mit Pionira" bi inace postojao da nije bilo organizovanog navijanja?

Organizovano navijanje je u mnogome doprinelo uspesima svih sekcija SD Partizan u poslednjih par decenija od kada postoji, sa svim svojim manama koje si naveo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top