Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Večeras u okviru kvalifikacija za FIBA LŠ‚ na 6:20 min do kraja
Igokea - Mornar 58:67‚ a na kraju 71:69.

@Fini decko JTB gledam sad ovaj raspored sto si okacio za FIBIN-u LS kvalifikacije.Pa to su sve basket velikani,sve ekipe sa bogatom istorijom i armijom navijaca.Ozbiljno.:banghead

Kao što si i sam napisao - u pitanju su kvalifikacije‚ a nisam ja
organizator tog takmičenja.

Inače‚ zemlje čiji su šampioni već u grupnoj fazi:
Francuska (ASVEL)
Belgija (Oostende)
Poljska (Zielona Gora)
Slovenija (Helios Suns)
Izrael (Maccabi Rishon LeZion‚ ekipa koja je tamo u 1/2-finalu izbacila Maccabi Tel Aviv)
Ukrajina (Khimik)
Češka (Nymburk)
Mađarska (Szolnok)
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Lokomotiva (budzet prosle godine 13 miliona), Himki (16 plus imaju zvanicno najplacenijeg igraca u Evropi), Niznji Novgorod, Zenit( po 7 miliona prosle godine), Bajern, Unikaha, Valensija, Gran Kanarija ( koja je razbila Barsu u finalu super kupa Spanije pre neki dan)

mislim da su lige tu negde izjednacene...

Samo sto bi bilo koja od ovih ekipa glat osvojila Fibu ove godine... ( mozda malo potcenjujem Banvit, Besiktas, Pinar i Strazbur)

videcemo vec
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tri pitanja:

1. Da li je cilj kluba da se u nredne 2-3 sezone bori za titulu?
2. Da li mislis da ce to vucic podrzati?
3. Sta ce biti ako dodje poruka sa vrha da fmp mora biti prvak?

Nadam se da cu ovaj put biti udostojen konkretnog odgovora.

1. NE, jer će se već ove godine boriti za titulu, kao i svake godine pre ove.
2. Boli me kurac šta će Vučić podržati.
3. To pitanje postavi Džiletu i košarkašima. Ja odgovor već znam!

Previše je ovo mučkih napada na upravu KKP ,osećam uskoro zaključavanje teme ..

A ja osećam uskoro zaključavanje nečijeg naloga... na određeno vreme, naravno!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Тако је!
Врло важно да се види шта се ту заиста дешавало. Ако је потписан предуговор и дате паре, шта представља тај предуговор након оваквог епилога, шта је са парама и најзад ко и како се бави заштитом наших интереса у погледу тих пара и у погледу тога где ће завршити играч кога смо желели, са којим смо преговарали и на кога у одређеном смислу полажемо право.
Ако се све ово заиста десило, шта чинимо и шта планирамо да урадимо, ако играч заврши у неком другом клубу или не враћа узете новце.
А ако се ништа од тога није ни догодило, онда ко је и зашто лагао да јесте?
Врло је важно да се све рашчисти и буде јасно. Такво понашање би се могло разумети на начин да је интерес клуба од прворазредног значаја, у супротном једна брљотина више и нове сумње.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Evrokup i LS zasigurno nisu ni blizu Evroligi.Činjenica jeste da je to isti kurac u nekom poređenju.
Ali tvrditi da kvalitet lige isti, i da timovi u EC bi po pozivu ABA lige trkom doleteli u tu zajebanu skupinu Balkana (što se može tvrditi za jedno 80% timova iz LS ) je za samotešenje...Ako postoji razloga za to.
Ako ne ,onda se samo malo lažemo iz poznatih razloga

Ma u sustini meni je svejedno dal ec ili fls.isto pitanje sam postavio i army-ju kada je reko da je ec smesnk takmicenje. Timovi su takvi kakvi su za ovu sezonu,za sledecu videcemo,moze svasta da se izdesava a i ne mora. Videcemo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
1. NE, jer će se već ove godine boriti za titulu, kao i svake godine pre ove.
2. Boli me kurac šta će Vučić podržati.
3. To pitanje postavi Džiletu i košarkašima. Ja odgovor već znam!

Onda nema dileme kako ce se zavrsiti ovo sa Rakicevicem jer je Dzile vec rekao da bi volio da ga vidi kod nas.

Boli me kurac sto se covke i vucko ne slazu! :pfc:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako Rakićević ode kod ćortana, to će biti samo još jedan dokaz koliko smo nemoćni u direktnim sukobima sa njima. Ako ga već ne možemo dovesti, onda daj bar da ne damo egipćanima da se ponašaju kako im je volja. Stopiraj transfer i ćao, ako već nema druge.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.453
Reaction score
2.223
Sve dok lokalni serif, koji je sada kosarkaski bog i batina u regionu neko ga ne s(jase), mi titule i nekog extra talenta u klubu pod navode necemo videti. Kolko i da se klub i uprava trudi da nadje sponzora i da uzme primat vestackog kluba to od strane aktuelne vlasti nece biti dozvoljeno.Kod vas bili su i predsednici i premijeri na vlast i simpatirirali su nas Partizan, ali ovo sta se radi i kolko se pomaze drugom klubu je nevidjeno.Naredni koj dodje na vlast i se resi da ne pomaze vestaka i da realno vidi sa kakvim kaubojom ima poso to ce konacno biti kraj za njega i za njegove fmp1 i fmp2. Nazalost ovo vreme ili tacnije breme se mora izdrzati koliko ce da potraje to zavisi od volja naroda.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
1. NE, jer će se već ove godine boriti za titulu, kao i svake godine pre ove.
2. Boli me kurac šta će Vučić podržati.
3. To pitanje postavi Džiletu i košarkašima. Ja odgovor već znam!

Mi u Dzileta i igrace ne sumnjamo, znamo da bi izginuli za sveti dres. Poenta je druga, sta ako sa vrha dodje naredba da pustimo ciganku, a Dzile i igraci je zgaze na terenu. Sledece bi bilo ukidanje i ovo malo para sto dobijamo od drzavnih firmi, a posle toga svi znamo sto sledi, neisplacivanje igraca i raskid ugovora. U izboru novih igraca zavisice opet novac tako da moguci novi igraci ce biti ispod proseka, jer nemamo drugih izvora novca da bi platili dobre igrace. Sta onda?

Sto se tice Rakicevica, CB je obecao da ukoliko predje kod ciganke da ce objasniti celu situaciju. Kapiram ja da mozda mu se preti i sve to, ali mali je uzeo pare i potpisao pred-ugovor. Zvucace surovo, ali odluka je njegova, ukoliko zeli da ide tamo, ja bih da se suspenduje onoliko koliko je to zakonom dozovljeno.

Eto postiji jos jedna caka koju je Mare grobar iznad mene napisao, dali smemo da ga suspendujemo?!?! Dali imamo mi prava neku odluku sami da donesemo?!?!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ovako ćemo biti underdog, kao što je Džikić i navikao. Nije on sa timovima za ispadanje pravio rezultate, nego sa onima koji baš i nisu favoriti za titulu.

Ne kažem da mu ne bi dobro došla još jedna petorka (da ne otvaramo stare rane i ulazimo u nepotrebne diskusije), ali mislim da je Duletovog kova, možda čak i gori od njega, i da sa ovim "limitiranim sastavom" može da dođe do vrha, koliko god to bilo nerealno sada.

Posebno ako Panteri ostanu na ovom nivou.

(Košarkaški treš romantizam)
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
http://www.sportske.net/vest/kosark...uke-u-izboru-evropskog-takmicenja-276517.html


ostacemo na kraju samo mi i predstavnik siptara

bio je skoro neki sastanak, Evropska komisija je stala na stranu EL, pa ce Fiba morati da spusti loptu...moglo bi se ocekivati da padne neki dogovor na kraju...a svaki dogovor ce znaciti da je EL u sustini pobedila, i onda jedva cekam da vidim odnos Djordija ka nama u narednom periodu.
nesto mi govori da cu (metaforicki) upravu vesati na sred Terazija...dovoljno je spolja sto nam stavljaju katanac, sad imamo i iznutra one koji stavljaju katanac.
 

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Tek u sezono 17/18, mozda je ove sezone trebalo malo " ubedjivanje " klubova a sta cemo ako se za sledecu sezonu jaci i bolji klubovi nego ove sezone opredele za Fiba LS , odnosno Fiba pokupi Djordiju klubove
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Pričamo priče šta bi bilo kad bi bilo. I jedno i drugo drugorazredno takmičenje je kesa, s tim što ovo igramo jer moramo. Kažu da drugačije nije moglo, i hajde da im verujemo.
Ako je i slabije, nadam se da ćemo dobaciti do neke završnice jer kakva god bila, Fiba ima prizvuk nečeg zvaničnog. Niko od nas nije oduševljen, ali hajde da nadjemo i nešto pozitivno u svemu ovome.
Da se razumemo, Evrokup ne bismo osvojili sa dva ovakva sastava, i zaobilaznog puta u Evroligu (ako nam je to cilj, a ne postajanje brend i kičma Lige šampiona kao najludji i najverniji) nema! U svakom slučaju, za spas kluba i povratak institucije na mesto koje joj pripada, mi moramo raditi na direktnom gaženju prigradskog kluba.

Da mi osvojimo Aba ligu, domaću i Kup, Evropa će sama po sebi doći.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Tek u sezono 17/18, mozda je ove sezone trebalo malo " ubedjivanje " klubova a sta cemo ako se za sledecu sezonu jaci i bolji klubovi nego ove sezone opredele za Fiba LS , odnosno Fiba pokupi Djordiju klubove

pa ove iz EL nece pokupiti, spanske EC isto nece, italijanski ce sad da se vrate u EC, ruski s obzirom koliko para imaju sigurno nece da idu u slabije takmicenje...sa ovakvim stanjem stvari Fiba ne moze da uzme jace klubove


mi smo morali/naterani da igramo ovo sranje od lige jer su drzava i savez dogovorili sa Fibom, tj zbog placanja onih kvalifikacija, nasi podvili rep i stavili nas za ubuduce u jos goru situaciju

nadam se da gresim i da mozemo da se izvucemo
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mi u Dzileta i igrace ne sumnjamo, znamo da bi izginuli za sveti dres. Poenta je druga, sta ako sa vrha dodje naredba da pustimo ciganku, a Dzile i igraci je zgaze na terenu. Sledece bi bilo ukidanje i ovo malo para sto dobijamo od drzavnih firmi, a posle toga svi znamo sto sledi, neisplacivanje igraca i raskid ugovora. U izboru novih igraca zavisice opet novac tako da moguci novi igraci ce biti ispod proseka, jer nemamo drugih izvora novca da bi platili dobre igrace. Sta onda?

Aha, znači da ipak vi razumete šta se dešava i s kim i čim se klub bori! Da su ljudi iz uprave napravili gomilu grešaka, jesu, to stoji i niko ne poriče. Da se zahvaljuju Vladi i premijeru, da, zato što je to bio uslov da dobiju novac... u nameri da smanje mržnju navijača Partizana, ali mi nismo glupi i znamo šta se dešava.

Koliko puta treba da vam se kaže da su, Vučić u državi, Kokeza u fudbalu i Čović u košarci, uzeli sve pod svoje. Rade kako i šta hoće, za sve se pitaju, a niko nema muda da im stane na crtu. Jeste, bio je jedan, ali sam nije mogao. Nije imao podršku političara, biznismena, pa ni dobrog dela navijača Partizana, onih objektivnih :kur. U upravi su videli gde sve to ode, pa je i tu izgubio podršku.

KKPu rade šta hoće jer zavisi od državnih para. U FKP ne mogu da mešetare sasvim jer klub živi od svog novca, zato su tamo i postavili lopovsku bagru sa kojom mogu koliko-toliko da manipulišu. Na tribini, tačnije šipci, njihovi poltroni, i plaćenici.

Iako neće da priznaju, direktno se upliću u ovu borbu oko toga ko će da vodi Partizan. Na obe su strane i ne dozvoljavaju da dođe do nekog pomirenja zaraćenih strana. Ovo rasulo im najviše odgovara.

Uvek je bilo ološa u Vladi Srbije, ali ovo što se okupilo u SNS je dno dna. Najgora bagra u istoriji Srbije. Čak i ovi što su kobajagi "Partizanovci" su neopevana govna! Najgore od svega, ni ostale stranke nisu mnogo bolje.

Mislite da nema "slobodnih medija" u Srbiji... tek ćete da vidite koliko ste slobodni kad Gašić preuzme BIA. Nećete smeti da prdnete, a da neko iz BIA ne pomiriši, a pre toga potvrdi da možete, uz Vučkov i bata Gašin blagoslov, naravno. Videćemo onda šta će svi ti "slobodni srpski mediji" da kažu. Kleknuće i dudlati, po naređenju.

Preživećemo mi o ovu golgotu, a onda ... ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top