Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Jebote sunce pa ovo je vec sranje po klubu, nije vise pisanje :banghead

Jos ce ta reakcija koja se ocekuje od kluba na kraju biti izvinjenje sto smi pokusali da ukrademo igraca :puke

Zaista ne znam o cemu ti pricas, kada je izuzetno jasno sta si rekao. Niti ja tumacim tvoje postove, niti imam zelju, jednostavno citam sta je napisano. Ocigledna provokacija, a uz to je i bespotrebna, pogotovo jer je Crni Bombarder pojasnio situaciju.

Edit: Zaista ne znam zbog cega ljudi imaju potrebu da se kriju iza reputacija. Ukoliko neko zeli da vredja, neka ucini javno i direktno, a ne da se krije...tuzno je sto neki ljudi nisu u stanju da tolerisu osobe koje imaju drugacije misljenje, bez da me vredjaju da sam ciganstura, sns bot i ostale gluposti
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Nisam znao da ne mozes da vidis ko ti salje reputaciju. Moja greska. Ja sam ti napisao reputaciju, jer ne radi se o misljenju vec o spamovanju. Da li ti vidis sta pises? Jasmina ti je gore lepo objasnila, ali ne, ti nastavljas. Saberi se, pa onda spamuj.

U slucaju da nisi video:

Reakcija kluba prema javnosti i sopstvenim navijačima nema nikakve veze sa pravnom procedurom.

Ali ne, tebi je neko objasnio:pop
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.378
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nikola, tvoji postovi provociraju 90 posto ljudi na forumu, a koga je isprovocirao moj, tebe, i jos par slicnih tebi?

I moj post je reakcija na ono sto je Jasmina postavila da smo hteli da im ukrademo igraca, nabijem ih ja postene.

Od mene nisi dobio nikakvu reputaciju, samim tim ni uvrede.

I nisi ti zaduzen ovde da odredjujes sta je provokacija, a sta ne.
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ukoliko nisi namerno provocirao, izvinjavam se, pogresno sam protumacio tvoj post.

Nikola, tvoji postovi provociraju 90 posto ljudi na forumu, a koga je isprovocirao moj, tebe, i jos par slicnih tebi?

Ne, moji stavovi se ne slazu sa vecinom clanova foruma i zbog toga se moji postovi mogu shvatiti kao provocirajuci, iako mi to nije namera. Vise puta receno da svi mi ovde volimo Partizan i zelimo mu najbolje, zato mi je neverovatno da postoje Partizanovci koji me tako olako i gnusno vredjaju, jer imam drugaciji stav od njih. Nisam rekao da si ti, jer me ne podseca na tvoj stil pisanja, cenim da je u pitanju ista osoba koja to cini vec duze vreme.

U svakom slucaju, pogresno smo se razumeli
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
...nije da branim upravo I Tosu, ali cinjenica je da covek nije rekao u koji ponedeljak... :) :) eeeee..
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.391
tuzno je sto neki ljudi nisu u stanju da tolerisu osobe koje imaju drugacije misljenje, bez da me vredjaju da sam ciganstura, sns bot i ostale gluposti

Najtuznjije je sto se sns botovi vredjaju sto su sns botovi.

Vise puta receno da svi mi ovde volimo Partizan i zelimo mu najbolje, zato mi je neverovatno da postoje Partizanovci koji me tako olako i gnusno vredjaju, jer imam drugaciji stav od njih.

I nedic navija za Partizan, pa ono... :puke

Nisam te ja vredjao preko reputacija, cisto da se zna, ali nije na odmet da rascistimo neke stvari. Kad si vec godinu dana spreman da se "boris" sa neistomisljenicima na forumu, nije u redu ni da sad places i navlacis ih da te javno vredjaju, i popiju ban. Dosta je bilo banova zbog "objektivnih"!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.245
Reaction score
2.829
Cuj, nudili mu pare na ruke sto je zabranjeno. Tacno se vidi za koga je pisano. Pa naravno da je zabranjeno, ali nisam znao da nekima jeste a nekima nije. Mamicu vam pokvarenu. Tacno tesko biti pametan u ovakvim situacijama. Uvlace nas u blato, a da li ici tamo tesko je odluciti.

Drago mi je da smo pravno krenuli da rijesimo da se ubuduce zamisle sta ce raditi buduci rakicevici. Kao sto je zabranjeno nuditi, zabranjeno je i primati pare na ruke, ali da ne sirim posto se ne vidi sta pise ispod.

NE bi bilo na odmet nesto i javno da se kaze. Nece nas psiho ugasiti...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Najtuznjije je sto se sns botovi vredjaju sto su sns botovi.

I nedic navija za Partizan, pa ono... :puke

Nisam te ja vredjao preko reputacija, cisto da se zna, ali nije na odmet da rascistimo neke stvari. Kad si vec godinu dana spreman da se "boris" sa neistomisljenicima na forumu, nije u redu ni da sad places i navlacis ih da te javno vredjaju, i popiju ban. Dosta je bilo banova zbog "objektivnih"!

Samo jedno brzinsko pitanje. Shvatas li razliku izmedju objektivnosti i kada neko ima drugacije misljenje? Ponosim se time sto sam izuzetno subjektivan kad se radi o Partizanu. Cuj, ja navlacim nekog da dobije ban...? Samo sam izjavio da ukoliko neko zeli da vredja, neka to ucini javno, a ne da se krija iza anonimnosti reputacija.

Ja sns bot...da li su ljudi u stanju da imaju normalnu diskusiju sa osobama cija se misljenja ne poklapaju sa njihovim? Ukoliko moderacija misli da sam jebeni sns bot i da trosim zivce na nerviranje zbog jebenog sendvica i soka, neka mi zalepi ban istog momenta
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.391
Cuj, ja navlacim nekog da dobije ban...? Samo sam izjavio da ukoliko neko zeli da vredja, neka to ucini javno, a ne da se krija iza anonimnosti reputacija.

I? Koja je svrha tog javnog vredjanja osim dobijanje bana? Ako ti neko pisao preko reputacije, to uopste nije anonimno nego tacno znas ko te vredjao.
Da ponovim, ja nisam.

Shvatas li razliku izmedju objektivnosti i kada neko ima drugacije misljenje?
Aha, ok... pa jel' si jos uvek "naivan" i posle godinu dana i svega sto se desava sa tim "razlicitim misljenjem" ili te jos "drma" vibra od pre pocetka prosle sezone?

Ukoliko moderacija misli da sam jebeni sns bot i da trosim zivce na nerviranje zbog jebenog sendvica i soka, neka mi zalepi ban istog momenta

Ja sam to sugerisao jos prosle godine, ali sad je vise kasno, a i nema potrebe. Velika vecina koja je imala pravo je i zadrzala i potvrdila misljenje i pored naleta ovih sa "razlicitim misljenjem", dali zbog naivnosti, sendvica, soka ili unapredjenja, ili ako im je eventualno Dule opstio sa clanom porodice pa im leglo sve to, ne znam. Tako da, nemam sad nista protiv da i po neki sendvicar obitava ovde, jer znam da im na ovom forumu prica nije prosla.
Ziv bio!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Kako kaže Žurnal "НЕОБЈАШЊИВА ЦРНО-БЕЛА РЕАЛНОСТ" u jednom od tekstova za vreme gostovanje Cibone...tako i sa ovom upravom.

Prođe ponedeljak...
4:0 ABA
Ručkovi...
Advokati...
Ne talasaj plebs...ovo je najvažnije za pizde. Ko će da se seti tamo nekog trećeg pleja FMP za pola godine a plus još konzervisan karakter...

Jebe se pudlici i da pukne 10k e....


 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Oglasio se klub o Rakicevicu,izneo sve detalje potencijalnog ugovora, i detalje o dogovorima sa njim i njegovim menadzerom.

Ostavio je javnosti da proceni ko je u pravu.
Valjda i dalje stoji ona prica da ce i nas advokatski tim odraditi svoj deo posla.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Oglasio se klub, jel moralo da se pljuje dok se ne saceka? Sreca pa nam Sinovec kida u klubu a i Dzikicu sve najbolje od kako je otisao.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nijedan, cigansko-udbaški medij nije objavio ovo, GOVNA.

Sensi shavati ljude ogorčeni su jedini im je izlaz Partizan , i onda dođe govnar koji se nakrao na Kosovu, i otima ti igrače, i bira sudije, planu ljudi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Bolje i u utorak, nego nikad :)

Sasvim odmereno i profesionalno saopštenje. Po mom sudu, jedino nedostaje da ćemo osim sudu javnosti, dalje postupanje u predmetnom slučaju prepustiti i redovnim arbitražnim i sudskim organima.

Ali da ne cipadlačim sada, jedino se zaista nadam da nećemo odustati od toga da mu se ukenjamo u život.

Bravo upravo!
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ja sam zadovoljan reakcijom kluba i mislim da nije potrebno osvetoljubivo ponašanje. Ne treba nam takav igrač a trebalo bi i sa takvim menadžerima ubuduće izbegavati saradnju, jasno je ovde sve, kakvo spletkarenje je odrađeno. Daleko mu lepa kuća, nek uvek ima minus indeks u susretu sa nama a i inače i neka mu Vanja kuca u lice i posterizuje ga.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Njega je Covic kidnapovao na putu do nas taj dan :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Или сам ја ћорав, или ја не видим потписан предуговор који је суштинска ствар у овом случају?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top