Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Suštinska stvar je što se čekalo da dečko postane slobodan igrač i što se njemu i menadžeru verovalo na reč a oni su igrali dvostruku igru, tvrdili pazar kod komšinice koja je po svaku cenu gledala da nam pokvari igru. I neka je, što se mene tiče, ovo može biti jedna jako dobra lekcija za buduće ponašanje kluba u sličnim situacijama. Da je Zagorac u pitanju pa i da žalimo, ovako, žalićemo koliko i za lanjskim snegom. Verba ligant homines... "ljudi se vezuju za reči a volovi za rogove".
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Po ovome sto citamo jasno je koliki je slepac ispao Rakicevic i njegov usrani menadzer.Takav igrac ne treba Partizanu i nek se tera u Zeleznik govno malo.Neka mu je sa srecom i ACL(ligamenti) na prvoj sledecoj utakmici koju odigra...cisto da se seti Partizana svako jutro kad se probudi olos mali
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Nažalost...ovo je...šta? Neka javnost odluči? Koja javnost? Šta?

Nisam pravnik da tumačim proceduru...da li smo mi pravno pokrili sve dok smo pisali "predugovor"? Jer tu ide priča, imali smo pravo, igrač je imao pravo jer nije bio isplaćen od Metalca, ali pravno nije razrešeno... Meni to izgleda kao siva zona...i miriše mi da pravnici će teško ovo da izvuku na našu korist.

Jednostavno ovo mi izgleda kao da su nas nasukali...ali kažem nisam pravnik...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Najveci problem je sto dajes novac unapred nekom idiotu Rakicevicu. Sto neko rece da je Zagorac, pa i ajde, veliki talenat, moras nekako da ga privolis da dodje, ali ovoj stativi dati 10000 unapred.
Realno je da nas je on zavlacio i da mi tu slabo sta mozemo. Price o suspenziji su suplje od prvog trenutka kad su se pojavile jer on sa nama nije potpisao UGOVOR vec predugovor, a avans moze da uzme od sto klubova i na kraju da vraca sa kamatom. Neka, jednom je prirodna selekcija pogresila u slucaju Gagica, ne moze dva puta.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Zato je to predugovor a ne ugovor. Mislim da bolje od ovoga ne mozes da se zastitis u ovoj situaciji ali nisam pravnik, ako neko zna neka rastumaci.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ali kakva budala moras da budes da dozvolis da te ovaj mamlaz voza 5 meseci umesto da se u startu otera u pizdu materinu i da se stavi do znanja buducim "zvezdama prelaznog roka" kako poslujemo. Od trenera do uprave svi su zasrali svako na svoj nacin.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
A kako smo se to zastitili?

U sustini, nismo potpisali nista.
Dali smo mu pare koje mora da nam vrati ako odluci da igra za nekog drugog. Decko nije imao apsolutno nikakvu obavezu da potpise za nas.

Nista strasno, mi ga htjeli, on se odlucio za drugi klub, ali je nedopustivo da, bez ikakvog pokrica, izlazimo u javnost sa pricom da je nas igrac. To ne radi ni KK Zlataric. Potpuni amaterizam.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Na kraju će ispasti bolje da su ćutali :D...garant!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nista strasno, mi ga htjeli, on se odlucio za drugi klub, ali je nedopustivo da, bez ikakvog pokrica, izlazimo u javnost sa pricom da je nas igrac. To ne radi ni KK Zlataric. Potpuni amaterizam.

Ozbiljno? A koji je to novinar izasao u javnost sa objavom da je Rakicevic nas? A da, Tegeltija. A kad sam rekao da se zaleteo i da nije trebao nista da objavljuje onda sam bio razapet ovde jer ko sam ja da kritikujem Tegeltiju, kao da ga ja nesto mrzim. Potpisao Rakicevic, otisao Dzikic, informacije iz prve ruke.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Па није много компликовано. На основу овога што је објављено на сајту, имамо признаницу на којој је потпис Ракићевића, износ од 10.000е и то је то. Нигде не постоји податак ко је исплатио те паре, тј. не постоји ни потпис ни печат овлашћеног лица ни датум исплате.

Једини документ који садржи доказ да је Партизан неки круац у овом случају је Приступница где је стављен печат ККП, опет без потписа и датума, претпоставка је да се чекало да мали говнар раскине уговор са КК Металац. А и у приступници се спомиње један меаџер док се кроз текст саопштења провлачи други менаџер.

Овај трећи документ је обична форма уговора без икаквог потписа и печата било које стране и као такав је потпуно безначајан.

Суштина приче, једва чекам да видим какву ће вратоломију Дражић да спроведе с обзиром да смо по овоме испали потпуни дилетанти и никаквог правног основа немамо на играча. Потпуно ми је невероватно да се посао завршава на реч.

Не улазим у текст саопштења генерално јер је потпуно небитан за правну причу.


Можда ће дделовати да тражим длаку у јајету или да тражим најмањи разлог да критикујем управу, али сам шокиран да поред врсног авоката каквог имамо у УО, да се овакве аматерске ствари дешавају. За професионални клуб је срамота да је овако поступио, да се никако није заштитио, да нас јебу месецима менаџер-играч-цигани, и да на крају дају саопштење у ком је поента: ''испали смо глупи јер смо веровали на реч''...


Поента је да никакав предуговор није потписан, о чему смо лагани месецима.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Što su slepci, pa ne možeš na silu da sklopiš ugovor, ugovor je saglasnost volja dve ili više ugovornih strana, očigledno su igrač i menadžer odugovlačili arbritražu na nagovor Ćokijevih ne bi li na kraju izvrdali načelni dogovor sa nama. Pravno smo ga ispušili ali nije to nikakva katastrofa, ne bih se ja bavio ovim slučajem previše, naći ćemo drugog igrača i staviti tačku na ovu rapsodiju. Ljudi čak i potpisane ugovore ne poštuju a kamoli ove što vise u vazduhu i koji nisu konačni. @Sensei 014 Tegi se žestoko ispalio.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Odlično je što se Uprava oglasila, i što je iznela sve aspekte ovog slučaja da jednom na ovo stavimo tačku.

Nisam pravnik kao i mnogi od vas, ali mi pravo da ga gonimo sudski imamo samo za ovih 10 hiljada evra. I tu je pitanje koliko će izvući preko 1000, 2000 kolika je već kamata na 6 meseci nemam pojma, nisam ni ekonomista.

Ugovor koji je okačen na sajtu, niti je potpisan, niti je overen, i mi kao klub nemamo za šta da se uhvatimo u ovom slučaju.

Ali opet kažem, dobro je pa smo se oglasili, javno, transparentno, da ljudi vide o kakvom se govnetu radi. I namerno govorim u jednini, jer je nebitno da li je otišao u Zvezdu, Barselonu ili Golden Stejt, dečko, ali isključivo ON se ovde poneo kao govno prema nama.

I mi bi zajebali ovako Zvezdu samo da nam se ukaže šansa.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mi smo malog debilka izgubili te izgubili, njemu ce se to vratiti. Ovo izlazenje u javnost je odgovor na napad ciganskih medija koji su juce hteli da predstave kako smo mi njima otimali debilka malog.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.374
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Predugovor se potpisuje kad postoji volja stranaka za potpisom ugovora, a nisu ispunjeni svi uslovi za potpis ugovora, u ovom slucaju mali smrad je bio clan Metalca. Kakve veze ima sto je predugovor, a ne ugovor, znaci prekrsis predugovor i ne snosis nikakve posledice? Predugovor obavezuje potpisivanje ugovora, osim ako ne dodje do nekih vecih promena, koje da su postojale pre potpisivanja predugovora, on ne bi bio ni potpisan, i voljom obeju strana za raskidom.

Ako se dobro secam ovako je nekako, ako ne, izvinjavam se.

Edit: mada, nigde nisam ni video potpisan predugovor u nasem saopstenju.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
Mi smo malog debilka izgubili te izgubili, njemu ce se to vratiti. Ovo izlazenje u javnost je odgovor na napad ciganskih medija koji su juce hteli da predstave kako smo mi njima otimali debilka malog.

E nece moci! Ovo izlazenje u javnost je najavljeno malo ranije i trebalo je da pokaze kako su cigani oteli igraca koji je nas. Umjesto toga - KK Zlataric!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Izasao neko iz kluba i rekao da je Rakicevic potpisao ugovor i da je gotova stvar?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Oglasio se klub, jel moralo da se pljuje dok se ne saceka? Sreca pa nam Sinovec kida u klubu a i Dzikicu sve najbolje od kako je otisao.

Bolje da su cutali. Ili da su izasli sa saopstenjem ko ce u klubu da dobije otkaz zbog ove sramote i nacina na koji se isplacuju pare itd.

Sad ce coravi da izbaci saopstenje u kome ce lepo da objasni koliko je nasa uprava nesposobna da napravi valjan predugovor i obezbedi da igrac nece preci u drugi tim. Sacekajmo. Za razliku od nas oni verovatno nece cekati 'ponedeljak'
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top