Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
ZNas kolko me zabole sta ce coravi da kaze?
Ovde na ovom forumu sve vrsni pravnici.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa naravno da se vama ne moze ugoditi, nisam ni ocekivao drugaciji ishod :)
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.189
Reaction score
18.532
Локација
U Kinšasi
Neko iz kluba poklonio musavcu 10 soma. Ali to nije bitno, bitno je da su izdali saopstenje.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Vidi, najvažnije je da je Jasmina zadovljna za ostale manje - više.... A i ona je samo delimično....
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ZNas kolko me zabole sta ce coravi da kaze?
Ovde na ovom forumu sve vrsni pravnici.

Pa bolje bi bilo da u klubu postoji bar jedan pravnik jer bi sad tai decko bio suspendovan. Ovako nas dragi KK ostavlja 'narodu' da odluci ko je u pravu. Kakva glupost. Sta mi imamo od toga? Preveslali su nas po ko zna koji put.

I posle ko ce nam udovoljiti. Ako vec moraju da se sagnu premijeru svaki put onda ne moraju coravom. Ili bar da se potrude da zakonski sve bude na nasoj strani.

Ukoliko lik ne bude suspendovan znaci zajebali su nesto. I tu nema opravdanja. Da li ce neko zbog toga dobiti otkaz ili ce ostati u klubu dok ne poveze staz do penzije ja ne znam al mislim da ce biticovo drugo.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
I da je zakonski sve na našoj strani, govance ne bi dobilo suspenziju.
Zato što im se može.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
E da je... onda mi ne bi krivo bilo ...

Uvlacenje premijeru na svakom cosku

Sramota oko EC

Poklanjanje karata i davanje ispod cene

Rakicevic

Malo li je za ostavku. Kad se toliko saginju bar jednu stvar su mogli da izvuku na svoju vodenicu.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
A šta je trebalo da urade iz uprave, da potpišu predugovor u doba kada nije smelo da se pregovara sa igračem ne bi li forum bio zadovoljan pa da klub popije kaznu. Manite se kvazipravničkih analiza. Rađeno je kako je moralo da se radi, na reč i neformalno dok igrač ne postane formalno slobodan a onda bi usledio konačan ugovor i to bi bilo to, ovako, iza zavese su odigrali drugi igrači i na kojekakve fore preoteli tog "vanserijskog talenta" pričom o Evroligi i ko zna čemu još. Mnogo buke na forumu, kao i obično, svako traži nečiju glavu ili krv, mislim da preterujemo. Jeste pušiona situacija ali neka je za nauk.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kao neko ko se skoluje i uci ovaj zanat menadzerstva, studira ugovore igraca i slicno, mene je APSOLUTNA SRAMOTA ljudi koji sede u upravi i koji su celu ovu pricu napravili ovakvom - od nacina davanja novca i svega, pa do cele ove objave danas... Tuzno je da jedan klub kao sto je Partizan ovako neozbiljno posluje... Da ima pravde pa da se pometlaju svi ti ljudi koji nam klub dovode na nivo musavaca od pre 5-6 godina, kada vec nece,sami da se pokupe...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Na kraju krajeva, nece biti suspenzije za malog debila? Dobicemo neku bednu kamatu na 10.000, i na tome ce se zavrsiti. Cekamo igraca nekoliko meseci a pritom mu ostavimo mogucnost da nas zajebe u svakom trenutku. Jebem mu mater, bas amaterski.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Malo sam ja to zajebantski, bolje da su ćutali...ali dosetka ima pola istine.

Ovo objavljivanje ne umanjuje težinu tih "genijalaca" koji orkestriraju u upravi. Čak šta više. Dokazuju da su idioti jer nisu zaštitili interese kluba, pravno. Pitanje je čak da li ovaj način ugovaranja je legalan...te priče evo Metalac ima pa nema pravo...možda u tom trenutku je igrač mogao da raskine sa Metalcem pa tek KKP da "interveniše" sa predugovorom...ali opet pravni deo...
Treće ako su već zajebali onda su trebali to da i napišu i da odgovorno lice koje je vodilo ovaj posao snosi posledice. Ovako, dokazuju samo ispali smo naivni i glupi a menadžer klinca lukav...
Zparavo cela ujadurma kako je napravljena ne amnestira ranija ponašanja niti ih potvrđuju, nego dodaju dodatni greh na upravu, da osim što tamo neko piše pizdasta saopštenja plus ne znaju osnovni posao vođenja kluba i dovođenja igrača u ovakvim situacijama...

I dalje se sedi na dve stolice, iako jedna ima qrčinu...ovo je najoptimističnije što može da se pomisle da rade...

Podrška sportskom delu KKP i igračima!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.372
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa naravno da se vama ne moze ugoditi, nisam ni ocekivao drugaciji ishod :)

A tebi su ugodili zato sto su ih preveslali ko majmune? Sad ce biti, ma i da je zakonski, mi ne bi imali sta traziti. A zasto nije zakonski, ko je radio da ne bude zakonski?

Ako se ovo saopstenje posmatra kao priznanje da su ih napravili budalama, onda OK, treba imati i zato hrabrosti pa priznati.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sta je bre vama ljudi, ko moze nekom klubu da zabrani da privuce igraca da igra za njih kad mu istekne ugovor ili raskine se sa drugim klubom. Jok, ceka se da dodje do raskida pa se onda pregovara.


Sta sve necu procitati.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Bolesna pudla iskoristila mentolitet mladoga Dzordana I on zavrsio tamo gde je zavrsio, a nasi se pritom nisu mesali mnogo u svoj posao I zdravu logiku jer, ko bi jos posumljao u coveka sa kojim si koliko juce jos bio na rucku..sportska prica nema sta. Fuj.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
Kratak rezime saopstenja, za one koje mrzi da citaju:

"Ispali smo magarci i bas nista ne mozemo da ucinimo po tom pitanju".

Pa sad da bi se opravdali, predstavljaju srceparajuci stav u stilu - Mi smo gospoda kojoj data rec ima vrednost kao potpisan ugovor.Bljuc.

Evo sad ce cigani da se postide, samo sto nisu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Ozbiljno? A koji je to novinar izasao u javnost sa objavom da je Rakicevic nas? A da, Tegeltija. A kad sam rekao da se zaleteo i da nije trebao nista da objavljuje onda sam bio razapet ovde jer ko sam ja da kritikujem Tegeltiju, kao da ga ja nesto mrzim. Potpisao Rakicevic, otisao Dzikic, informacije iz prve ruke.

Posto po koji zna put izvrces stvari moram da te pitam nesto. Da li imas informaciju da je Dzikic bio pred odlaskom i da on sam ne zna sta ga je zadrzalo??? I imas li informaciju da i dalje traje to njegovo nezadovoljstvo stvarima i odlukama kluba?
Nisam insajder niti bilo sta slicno, ali od vise razlicitih ljudi sam dobio potvrdu za ovo gore, i mnogo je glupo kriviti Tegija za bilo sta. Cak sta vise ubjedjen sam da je on onim tekstom znacajno doprineo ostanku Dzikica, jer je razbudio neke spavalice u klubu a koje bucmastom idu na k.rac svojim necinjenjem.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Član 73. stav 2 Disciplinskog pravilnika KSS

"Klub koji je znao da je igrač već dao izjavu za pristupanje drugom klubu, ili da ima važeći ugovor sa drugim klubom, a primi izjavu za prelazak igrača u svoj klub, ili zaključi ugovor sa tim igračem:
- kazniće se novčanom kaznom, a odgovorno lice kluba kazniće se vremenskom kaznom zabrane vršenja dužnosti i novčanom kaznom."

Čim je momak postao slobodan, smeli smo da potpišemo pravno obavezujući dokument a on je u tom trenutku kada je postao slobodan umesto da ozvaniči neformalni dogovor sa nama ozvaničio dogovor sa komšinicom iz predgrađa. Sisa postpisala za Fabriku Metalnih Sisa i to je to. Iskoristio pregovore sa nama da kod Ćokija digne cenu. Odjebati i njega i njegovog menadžera za sva vremena.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Vidi, najvažnije je da je Jasmina zadovljna za ostale manje - više.... A i ona je samo delimično....

Dobro je sve dok je moje mišljenje najveći problem i kamen spoticanja.

Sva sreća pa u klubu sve imamo vrsne stručnjake.... valjda će jednom povezati taj staž, kad već otkaz ne mogu da dobiju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top