Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Izmasakrirase nas sudije samo tako... govna odvratna. Medjutim, tanki smo bas. Igramo na oruk, pa sta bude... nikakve koncepcije, nekog da odigra ledjima (osim Lukovica), bez balansa totalno. Robinson I Vrabac urade jedan dobar, pa pet losih poteza. Ovaj prvi onim faulom uz trojku odveo utakmicu u totalno drugi smjer. Idemo dalje pa dokle doguramo.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
nadam se da je ovo Marinkovicu zadnja sezona u KKP..........Andric 100 godina u KKP i nista,mars napolje.
Steta sto se ova borba na kraju nije isplatila i pobedom,malo je falilo.Dzile je lose vodio zadnju cetvrtinu,jednostavno nije imao ko da smiri ekipu i da preuzme odgovornost.

Da su neka srecna vremena,Vanja bi sa dva samara izasao veceras sa terena.
Puna podrska za ,,Ubicu,,i momke!Borba bre!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Sta je ovo danas bilo :banghead Odigrali smo jako dobro samo 7-8 minuta druge cetvrtine ovo ostalo bilo je sacuvaj boze posebno prva i treca cetvrtina. Jebale su nas sudije i te kako ali i nas sut spolja je bio ocajan 3 ili 4 trojke iz 23 pokusaja i onda ona narkomancina ti da trojka od table i preokrece utakmicu :puke
Da smo danas bili malo bolji dobili bi ih jedno 10tak poena razlike
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
I da iskoristim priliku da se najebem majke onom slepcu Marku Proticu sa Mozzarta zbog teksta od malopre.Slepac ciganski :pickaciganska
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Јесте, свашта смо брљали и јесте, имамо погубан број полуиграча, играча у покушају и антииграча, али имам јак утисак да и нисмо усрали све што смо усрали, судије би то свакако довеле до сличног исхода.
Пековићу гледао си, ваљда и видео, па сад решавај и једно и друго.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za borbu !
bravo za publiku koja je dosla !

mi IGRU NEMAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne znamo stacemo pa sutiramo trojke - tako se kosarka ne igra
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Steta. Kad sam vidio kako je Vrabac sutnuo ona 2 bacanja u finisu utakmice,
imao sam osjecaj da gubimo.

Pavlovicu, vrati se.

Idemo dalje. :napred Partizan
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ljudi, lakse malo.Izgubili smo od tima ciji roster je projektovan za osvajanje ABA lige i to zahvaljujuci svemirskoj trojci o tablu.Realno je da bude 6/3 i to nam je svima bilo jasno nakon proslog kola.Da smo ovo dobili, mogli smo na krilima i do 9/0, ali realno je da jurimo trece ili cetvrto mesto.

Robinson jeste kao krava, ali krava koja je u poslednje dve utakmice naucila da daje mleko, do sada nije znala ni to.Verujem da ce uskoro da nauci i da ne ritne kantu.

Ako nista drugo, pokazali smo da mozemo da se nosimo sa najjacima i bez Hacera i sa uzasnim procentima suta.

Dzile moze protiv svakoga na dve dobijene, ali otom-potom....
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jos gore od poraza je cinjenica da mi ideje nemamo u napadu protiv ozbiljnijih odbrambenih ekipa i da je Buducnost odigrala katastrofalnu utakmicu i opet nas pobedila... Prelomio Robinson onim faulom i nabacivanjem cigle na kos u sledecem napadu...

Nazalost zivimo i umiremo od trice pocesto u tim momentima kada nemamo ideju, a danas je nismo imali 3 cetvrtine a pogodili samo 3 od 25 trica... Za ove jace ekipe treba nam plan B i nadam se da ga imamo vala...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ljudi, lakse malo.Izgubili smo od tima ciji roster je projektovan za osvajanje ABA lige i to zahvaljujuci svemirskoj trojci o tablu.

Ako nista drugo, pokazali smo da mozemo da se nosimo sa najjacima i bez Hacera i sa uzasnim procentima suta.
ljudi nemojte da se zavaravate

oni mogu biti projektovani i za nba ali oni su ovu utakmicu odigrali ocajno
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Usrali su sve ovo sto su dobro uradili tokom utakmice, usrali su onaj comeback, onu borbu, usrali su jednim ishitrenim sutem Vanje... bez potrebe iz te udaljenosti je sutirao, ali bez potrebe... Imali smo pun napad, moglo je i moralo je to bolje.

Ta borba se ne racuna, racuna se pobeda a mi smo je danas ispustili...nema veze, idemo dalje, mogli smo tako i od Mornara izgubiti ali nismo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Koliko ih samo boli sto smo ih godinama silovali..
Povratak u realnost: Đetići zaključali Hečera, Vilijamsova strela u srce Partizana
mozzartsport

A mozzart mrzim vise od cigana.. mada to je isto..
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
mi IGRU NEMAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne znamo stacemo pa sutiramo trojke - tako se kosarka ne igra

Igru nemamo jer nemamo ni igrače,sa 2 igrača(1 nije imao svoj dan) 2 polu igračem i ostalima protiv jake ekipe kao što je Budućnost treba nešto više osim borbe a o sudijama da ne pričam.Ja zadovoljan s obzirom na sve:confused,nisam se nešto previše nadao tako da nisam ni razočaran previše.Pre utakmice sa turcima još sam i gajio neku nadu da mi možemo nešto ove sezone,posle nje a pogotovo danas više ne.Od igrača očekujem samo borbu do kraja pa šta bude
Zato :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Danas je Marinković za mene završio u Partizanu. :prekrsti:pop

Vrabac, erbal iz slobodnjaka :prekrsti:pop
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.821
Ja sam od onih koji je ocekivao ovde pobedu,sto zbog tradicije,sto zbog vruceg domaceg terena i neiskusva njihovog trenera.
Lose smo krenuli,zatim preokrenuli,a kljucni trenutci pored kradje 3 govnara je bila i nasa losa 3/4.
Imali smo 4-5 napada da odemo na dvocifreno vodjstvo,mi smo pravili greske,Novica koraci,Frenk koraci,Ratkovica par nerezonskih i ishitreni sutevi,3 sekunde Lukovica itd.
Opet se sansa [po]javila na samom kraju,ali Vanja je pozurio.
Imam utisak da je u poslednjem napadu,pri urucenje lopte Hecer bio fauliran,a pi*ke sudijske su ostali nemi.
Dzile vadi maximum od ovaj tim,iako je dosta gresio po meni u ovu utakmicu.
Od Mihu nema leba,nije on za ovaj sport,Vrabac jedan dobar potez,pa dva losi,Robinson pokazao malo zivosti,ali opet je bilo nerezonskih poteza.
Majstorovic je nepotreban ovom timu,s'obzirom na to za kakvu ulogu je bio planiran,a sta doprinosi.
Ritam je paklen,samo da ne potkleknemo sad u ABA ligi.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Nazalost naisli smo na bolji tim od naseg po kvalitetu igraca ali danas ne i po igri. Oni mogu da sklapaju tim i projektuju i za NBA ligu ali nikad nista osim trofeje u CG ne bi osvojili. Steta danas smo komotno mogli slaviti malo je falilo ali sudiska (ne)pravda, greske igraca i trenera, limitiranost kod nekih igraca nismo uspeli.
Dobro bre bogamu poljubim toliko legendi kluba skupe se na utakmice neki i redovno prate svaki nastup Partizana toliko li ne mogu podici glas za Partizan pre svega za isti tretman kod sportskih domacih i stranih institucija.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Dzile je sve lepo rekao... 25/3 za tri iz cega pola u 3-5 sekundi napada. Sa druge strane da je Vanja pogodio ovde bi se sirili hvalospevi o njemu i nasoj igri. Sudjenje je bilo daleko od domacinskog ali nije razlog poraza.
Inace lepo je bilo u hali, vise mi se svidja nase navijanje tamo, homogeniji smo...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Neverovatno je za mene da smo bili u prilici da dobijemo ovu utakmicu. Velikim delom i zbog toga što je Budućnost punila reket, gde smo mi svakako najslabiji. Velikim delom jer smo ih izmorili borbom.

Šteta što nismo dobili ovu utakmicu. Zbog truda, zbog želje igrača.

Sve jedno, moja očekivanja su ispunjena dok je borbe.

Sašo, jebem ti mater!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top