Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ne znam dal si ti sarkastican il ja nisam informisan - al ja mislim da mi i treniramo u HS? Pionir pred utakmicu?

Šta misliš....:wink:

Treniramo mi na oba mesta. Negde više negde manje. Mi jednostavno ne znamo da šutiramo, bilo to u HS, Pioniru, ili negde ispred zgrade. Ko zna da šutne trojku šutnuće je pa makar bilo i na Marsu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Tacno.. inace se Wilijams natrenirao po hali sportova..
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Inace kad je ono sutnuo, bas je hteo da tako udje.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Jes' i što se ritn'o ko konj, ne podleže sankcijama, da ne kažem pravilima. Krađa, ali kad nema otpora nikada, zašto ne.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemoj me zezati i vuci za jezik :) ,pa trpeli smo onog smrada Gagica koliko dugo, popio sam poene i bio sam banovan zbog njega jer sam od trenutka kada je zaigrao kod nas, govorio da je to najvece smece od igraca a posle i od coveka.
Ovde ga je jedna osoba branila, meni redovno davala poene, ali ajd, prosle su vec sad godine od tada, drago mi je samo sto je pravda pobedila.

Hocu reci da smo u ono vreme imali takav promasaj kao sto je Gagic, a sada u ovom trenutku, kada je cela evropa u deficitu sa centrima, mi imamo Majstorovica koji vise lici na centra nego Gagic ikada.

Majstorovic jednostavno nije igrac za veliki klub... gagic je bio idiot a ispostavilo se i cigan u rangu sa igorom rakocevicem... nezasluzuje da mu se ime spominje na ovom forumu...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Novica i coast to coast. To mi uliva poverenje, čini me optimistom. On je srce ove ekipe, samo polako.

Imali smo nekoliko puta otvorene zicere gde naši nešto mrse pa i pogreše. Vrabac i Robinson najviše. Otkud ta mentalna blokada? Gde su muda?
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Neozbiljno je porediti ulicni basket gde se tereni i pogotovo visina kosa dosta ralikuju, a i obruci mogu biti malo nagnuti na napred ili u neku stranu sa kosarkom gde su svi tereni i kosevi isti. Naravno da je lakse igrati na svom terenu, ali nema ovde domaci teren toliko prednosti kao ulicni basket tereni na koje je neko navikao.

Zna li neko pouzdano koliko prima hala sportova? Posto na vikipediji pise da prima 5000 sport/7000 koncerti, a u podacima desno stoji 2500 sport/3500 koncerti. Ako je istina da prima 5 hiljada, onda bi svakako bilo isplativije da igramo tamo, jer koliko se secam termini u njoj su 2,2 puta jeftiniji od Pionira. Pogotovo sto se, kao i juce, za vece utakmice moze staviti i skuplja karta.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
HS garantovano ne prima 5000... konkretnije, nema toliko stolica. E sada, to što mi tu nabijemo 5000 navijača je posebna priča. Pa i u Areni smo nabili preko dvadeset hiljada, a prima jedva 17. Nije to možda kao cigani, koji su tu utrpali 57,352 navijača, ali jebiga...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Gazda nemamo mi toliko Caspera kao romljani , ali oko mene je bilo na 20m kvadratnih bilo 10 klinaca I to je puno srce.. lakse se I poraz podnese...morao sam da ih lazem da cemo pobediti u revansu I ici u Podgoricu koliko su tuzni bili :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pišete svašta ( ne mislim na tebe lukaimasa :ziveli)
Postoji razlika između svake hale ma koliko one bile sve rađene po istim normama, ni jedan koš nije isti, ni jedna konstrukcija nije ista.
Recimo svi igrači koji su igrali u širokom su pričali da su njihovi koševi baš dosta drugačiji od ostalih u ligi.
Košarkaš koji provodi godine mesece na jednom terenu nauči kako taj teren diše, pa nije samo procenat na domaćem terenu vezan za podršku navijača.
Ta priča ko zna zna svuda je isti koš nije tačna čak ni u nba, a kamoli u Evropi.
Da se razumemo mi smo generalno odigrali loše i to nema veze sa halom, ono što je poenta je da je utakmica ipak bila na jedan posed, a pionir bi bio tas na vagi da taj 1 posed bude u našu korist.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja opet ne kontam o cemu pricas...:confused

Ako sam dobro razumio, mi od pocetka sezone treniramo u Hali sportova. Ne kontam kakvu bi nam pionir prednost donio?

Slazem se da Partizan mora igrati u Pioniru, slazem se da je jako bitno i da trenira u Pioniru, ali ne kontam kako bi nam u ovoj situaciji pomoglo da smo protiv Buducnosti igrali u Pioniru..
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Mene nešto drugo zanima.
Čini me se da već par puta ove sezone, posle tajm-auta, očigledno ne igramo akciju koja je dogovorena.
Sinoć Novica u poslednjem napadu, protiv Olimpije Vrabac sa nekim suludim zabijanjem u četvoricu, u Baru Birčević sa fejd-avejom u sedmoj sekundi napada,...

Donekle razumem kada to rade stranci ( nije razumeo dobro, smatra da je mnogo bolji od ostalih i da mu je obaveza da rešava, nabija statistiku,...), ali kada se naši, pa još školovani igrači, izglupiraju posle TO-a, stvarno ne shvatam.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A sto? Pa u onoj anketi, ciji ce rezultati biti preneseni cenjenoj upravi, je preko 80 posto za Pionir.

Kad je to uprava bila protiv zelja navijaca? :confused
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sta sad nije po volji? Odakle vama uopste da cemo se bilo gde seliti? Anketa je bezveze napravljena, nije uprava sigurno to zamolila. Ne vidim razlog da se sad tu nesto kritikuje.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nisam nista kritikovao, samo sam napisao sta pise u anketi, da ce zelje navijaca biti prenesene upravi, tj. rezultati ankete.

Nisam ulazio u razloge postavljanja. Ali, nisam ni pomislio da je uprava trazila da se ona postavi, sto bi njih zanimalo nase misljenje, realno. Ne deluju mi tako da im je stalo do misljenja navijaca.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ja sam anketu oko izbora hale stavio da bi se videlo mišljenje navijača za nas interno. Nas par je mišljenja da imamo prednost ako igramo neke važnije mečeve u HS. Da je rezultat ankete bio za HS, pokušali bi kod uprave da izguramo da domaćinstva protiv Cedevite, Cigana... budu u HS, a rezultat ankete bi nam bio jedan od glavnih aduta.
Pošto je većina za Pionir, nećemo naš plan sprovedti u delo, nego samo šapnuti upravi da je većina za Pionir, a izleti u HS idu jedino kada je Pionir zauzet.

Malo mi nije jasno da li vi znate da mi od kad smo se letos okupili veliku većinu treninga imamo u HS, pošto vidim u komentarima da treba da se igra tamo gde se trenira. Po glasovima ste da se igra tamo gde se ne trenira.

Stojanče što potenciraš da bi dobili ovaj meč u Pioniru?
Kontradiktoran si mi sa objašnjavanjem ostalima šta je presnost domaćeg terena i tvrdnjom da bi Budućnost dobili u Pioniru.
Jedino mi je jasno ako ne znaš da smo mi u Pioniru ove sezone imali jedva 10 treninga.
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pišete svašta ( ne mislim na tebe lukaimasa :ziveli)
Postoji razlika između svake hale ma koliko one bile sve rađene po istim normama, ni jedan koš nije isti, ni jedna konstrukcija nije ista.
Recimo svi igrači koji su igrali u širokom su pričali da su njihovi koševi baš dosta drugačiji od ostalih u ligi.
Košarkaš koji provodi godine mesece na jednom terenu nauči kako taj teren diše, pa nije samo procenat na domaćem terenu vezan za podršku navijača.
Ta priča ko zna zna svuda je isti koš nije tačna čak ni u nba, a kamoli u Evropi.
Da se razumemo mi smo generalno odigrali loše i to nema veze sa halom, ono što je poenta je da je utakmica ipak bila na jedan posed, a pionir bi bio tas na vagi da taj 1 posed bude u našu korist.

Pa mi od avgusta do danas, od beogradskih treninga, imamo 85%-90% treninga u hali sportova, a samo 10-15% u pioniru...tako da nisam siguran u tu vagu...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Mene nešto drugo zanima.
Čini me se da već par puta ove sezone, posle tajm-auta, očigledno ne igramo akciju koja je dogovorena.
Sinoć Novica u poslednjem napadu, protiv Olimpije Vrabac sa nekim suludim zabijanjem u četvoricu, u Baru Birčević sa fejd-avejom u sedmoj sekundi napada,...

Donekle razumem kada to rade stranci ( nije razumeo dobro, smatra da je mnogo bolji od ostalih i da mu je obaveza da rešava, nabija statistiku,...), ali kada se naši, pa još školovani igrači, izglupiraju posle TO-a, stvarno ne shvatam.
Рекао бих да смо ми, без обзира на Џилета, једна у приличној мери дивља дружина, са недопустивом количином индијанштине за озбиљну кошарку, што је природна последица тога да је та дружина састављена од неких неотесаних појединаца, неких са девијантним кошаркашким развојем, неких без самопоуздања, а и неких отуђених од кошарке, те све заједно недовољно дисциплинованим, одговорним и рационалним за професију.
То није нешто што Џиле није у стању да у великој мери доведе у ред, па и да исцеди нешто и из суве дреновине, али треба време и већина противника немају ту врсту проблема, јер се нису крпили с конца и конопца, већ тражили најбоље.
Дуле би вероватно подавио две трећине одмах на прву лопту, а остале временом, мало шта би промакло.
Убеђен сам да ћемо временом бити и бољи и озбиљнији, али има ли чиме да се довољно закрпи недостатак квалитета, то мало теже.
Борба, дух Институције и Џилетово знање могу прилично да унапреде скупину килавих појединаца, плус играч(и) који вуче и зато и јесте овакав почетак, али реално то је прича за дуже стазе и у крајњој линији ограниченог домета.
А може и Пековић да доведе којег неопходног играча, па да све то буде нека друга песма.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top