Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Samo me zanima ko odredjuje ove kretenske termine da igramo u 21h?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Je li gledao ko Buducnost ove sezone? Gdje cemo imati najvise muke?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Pa mladji od brace Sehovic je krenuo stvarno dobro u ovoj sezoni,dobar je i iz Sutjeske Vranjes,pogadja trojke u visokom procentu. Imaju i Savovica,dobra su ekipa,moramo da odigramo mnogo bolje nego protiv Cibone,
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.457
Reaction score
2.226
Ajmo crno beli ajmo do nove pobede, bice tesko i neizvesno ali nadam se da cemo se na kraju mi radovati.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Neznam sta da ocekujem, kao i nijednu utakmicu do sada..
Normalno svi se nadamo pobedi...
Realno, skor od 8:2 posle prvih 10 kola bio bi iznad svih nasih mogucnosti, i daje izvesnost za top 4...
sigurno je da je ovo najteza utakmica do sada u sezoni...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Samo da iskoristim priliku da pozelim sudijama da izginu na putu kuci. Toliko.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Kakav kriterijum sudjenja mi imamo na domacem terenu. Neverovatno.

I ona trojka, user zesci.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Idi Vanja u tri picke materne.....Ovo da je uradio Duletu...usao bi u teren da ga zadavi....

Jos da dodam... pukl picketino jedna..
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Sudije nas masakrirale. Opet imamo crne periode, ali jbg.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Auuu da li smo mogli gore da odigramo zadnja dva napada :banghead
Svaka cast na borbi svim igracima...teraj dalje
Sudijama sve najgore bas kao i onom naduvanom govnetu koje samo protiv nas zna kos da da
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Džikićev poraz, Džikićeva odgovornost. Bez koša 6 minuta u 3. četvrtini, 3 napada uzastopno pravimo greške, on ne traži tajm aut. Ili sam ja lud ili Džikić propušta već dosta puta da prelomi utakmicu od početka sezone.

Marinkovićev potpuno glup šut na 10 sekundi do kraja, ako imaš takvu situaciju, čekaš posljednje sekunde pa ili pokojnik ili pukovnik.

Robinson dvaput postiže trice za vođstvo u ključnim trenucima i onda kao krava, udari i prospe kante sa mlijekom.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Sudije i vise od pola tima koji nisu kosarkasi.

Ako SMEMO DA POZELIMO da osvojimo ovo, dok smo igrali sa slabijim timovima sam mislio da nam trebaju 2 igraca (2/3 i 5), a sada vidim da nam trebaju tri (2, 3, i 5). Ako ne smemo i ako se samo "stabilizujemo", sut karta Robinsonu, pa koprcanje do 4tog mesta i to je to za ovu sezonu.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jebiga, da mi imamo njihove igrace a oni nase bilo bi 30 razlike za nas. Ovako... Jebiga to nam je sto nam je, fale ozbiljna 2/3 i 4/5 sa poenima i skokom, dakle 2 najbolja igraca da bi bili ozbiljni, ovako smo i dalje to sto smo...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
U poslednjoj cetvrtini, sudije nam kradu 4 cista poena za redom, i to kad smo vodili i bili u naletu, kos Novice, i faul na polaganju Ratkovice za koji nije dobio slobodna, a mutavci JUG pevaju pesmarice i to neke otuzne eeeej!!!!!!!!

Nekada su Grobari bili KOSARKASKI NAVIJACI, dizali su Partizan kad ne ide, i zvizdali rivalu kroz celu zadnju cetvrtinu da mu se govno smrzne, i rivalu i sudijama. Ovo je sramota na sta nam lici tribina. Definitivno nam je mutavac preneo klicu ciganske autenticnosti, usta vas mutava.

Alo bre gde su oni stari Grobari??????? Je*eni ciganski sindrom nerazumevanja kosarkaske utakmice... poludeo sam.


Greh je da na ovu borbenu ekipu, koja moze da se posiba sa svima, veliki gazda iz Amerike ne doda jednog centra i jednog beka, pa da se izborimo za evroligu na terenu. Ako to ne uradi, za mene nece biti sumnje da radi po ciganskim notama.

Bravo Partizane na utakmici, bice ovo dobro!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top