Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke Džiletu i igračima. Važna pobjeda.
Nadam se da ćemo uskoro dovesti dva prava pojačanja.

Trenutno:

3. Partizan 7-3
4. Cedevita 6-3
5. Cibona 6-3
...
9. Krka 5-3

Sutra u 21h igraju Cedevita - Cibona.

Što se Krke tiče: u 21h je počeo meč Krka - Igokea‚
a 05.12. se igra zaostali meč Olimpija - Krka.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608

jel mogu ja ?

uvek si imao tu tendenciju da branis kriminalce sa tribina. jos od Kimija o kog sam se ogresio jer mislim da uopste nije iz te price, do nekih prica da si povezan sa raznim navijackim grupama, tvoj drug Sensei je cak branio da se Urosu dabogda ostao nepokretan hraneci se na slamcicu sledecih 40 godina Misicu da neka kritika, ukor, jebem li ga, sto je kao opravdanje na sudu zasto je hteo kosovarskoj pandurskoj budali da spali lice argumentom "mislio sam da je grobar".
Tako i sad.
Ti branis argument da nije poseta opala jer su ubice i kriminalci sa juga/severa poceli da jure zene i decu po pioniru i istoku, vec da je opala zbog toga sto smo pukli od Vlade Scepanovica kome je cela hala skandirala u HS.
Nije. Poseta je opala zbog ubica. Sto bi rekao Bozo Spasic u silnim emisijama, izrazito patriotski nastrojenima. Pa ja prvi necu doci. Cak ni sam. Prvo sam sam, nisam budala. A zamisli da povedem 3godisnju cerku.
Imam sezonsku, zadnjih 8 godina. samo 8 jer se samo 8 i prodavala. Ostalo je deljeno stojancetima i slicnima.
Pad Pionira je zbog ubica, kriminalaca i narko dilera sa severa koje je poslao psihoticni ubica.
Jna ostao takav kakav jeste, manje vise. Mozda se nekad i skupimo, ali ne dao bog u kog ne verujem da dodje taj dan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Prvo, cestitke Dziletu i momcima, ovde smo gubili redovno, i ova pobeda dobija na znacaju.

Drugo, poseta u pioniru NIJE opala zbog rezultata, ako je neko zaboravan nek pogleda proslu sezonu, rezultate, posetu navijaca, i poslednju tekmu sa zmajcekima...

Trece, Sens nisi se valjda solidarisao sa ciganskom pickom Urosem mislio je da je pandur navijac Partizana Misicem?! :eek:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pre svega, čestitke Džiletu i igračima. Veoma dobra partija i pored 17 izgubljenih lopti.

Pad Pionira je zbog ubica, kriminalaca i narko dilera sa severa koje je poslao psihoticni ubica.

Da je jedan od razloga, svakako da jeste, ali ima tu i drugih razloga. Taj ciganski Jug, ne grobarski, se očigledno sasvim raspao. Video si koliko ih je danas bilo na JNA!
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Bravo, jako vazna pobeda!

Istog dana kada smo igrali protiv Buducnosti u hali sportova igrala se i utakmica u Surdulici, znajuci da su tamo otisli batinasi vecina ljudi je dosla na utakmicu. Delom na posecenost je uticala i vaznost utakmice.

Generalno veci procenat ljudi koji ne dolazi na utakmice kao razlog navodi strah da ce biti pretuceni a ne upravu i njene poteze.

Tacno, to sam i zaboravio, tada su janjicari isli u goste u Surdulicu samo par sati ranije i fizicki je bilo nemoguce da budu u HS. Samo su lokalni YB sa Novog Beograda i mozda neki sa juga koji su ostali u BG-u bili na tekmi. Hala jeste bila puna, ali se ne bih slozio sa ovim Tuljom da prima 5 hiljada, iako bih i ja sam kao ljubitelj te hale voleo da prima toliko. Mislim da je broj od nekih 4 hiljade mnogo realniji. A toliko je bilo i protiv Cedevite u Pioniru. Ta dva protivnika su u ABA najslicniji. Istina, kada je hala puna ne znamo koliko bi jos bilo ljudi da je moglo jos da stane, ali po meni su sledece utakmice dovoljno pokazale. Nama cak i nisu utakmice u LS merodavne zbog nekih drugih faktora kao sto su radni dan, previsoka cena za taj nivo takmicenja, uopste prihvatanje igranja te lige posle najavljenog EC, a i u EC je pretprosle godine bilo slabih poseta. Nama je poseta u ABA ono sto je vazno i u cemu smo imali kontinuitet. Protiv Cedevite kao jednom veoma atraktivnom protivniku je poseta opala, po meni i protiv Buducnosti, odnosno posle Olimpije i onog srama, ali tu su misljenja podeljena. Vecina misli kao i ja da je razlog pristajanje uprave na ponizenja, i sva ostala ponizenja koja su usledila potom. Pobedili smo Zadar u gostima sto je odlicno, ali vec u narednoj utakmici cemo videti da li je brojnost zaista opala i da li su za to odjednom krivi samo rezultati, odnosno porazi od ekipa koje su realno jace od nas. UPRAVA NAPOLJE!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Некако сам све време имао осећај да добијамо ово.
Победити неугодног противника, врло непријатну традицију и себе килаве, вредно је хвале и заслужује честитке.
Штета што је овај тим препуштен сам себи, својим хендикепима и несолидностима, а могао би се дотегнути до сасвим пристојног механизма уз три - четири једнако пристојна играча.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Pre svega, čestitke Džiletu i igračima. Veoma dobra partija i pored 17 izgubljenih lopti.



Da je jedan od razloga, svakako da jeste, ali ima tu i drugih razloga. Taj ciganski Jug, ne grobarski, se očigledno sasvim raspao. Video si koliko ih je danas bilo na JNA!

Iskreno, nisam video, nisam bio.

Ali moras imati u vidu da je jug sada u rasulu.
Pickoustom monstrumu je neko ubio omiljenog ubicu i ciganskog ubacenog elementa. Izgleda neocekivano. To sad treba konsolidovati. Ko zna, mozda uskoro dodje i Bogdanov licno da vodi jug, istruze onaj zvezdin grb sa one zenske estrogene sise i eto nam konsolidovanog juga.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako se ciganski jug raspao.. a opet nikog nema na utakmicama...sta to znaci? da ne postoji ni Grobarski Jug. Ako neces na jug zbog nekih mentola imas jos 3 tribine... Zasto je tako tesko reci ljudi..zabole me bre kurac imam 4 arene na tv..mrzi me da idem na stadion ili u halu kad mogu lepo kod kuce da gledam. Radije cu tako da uradim i da pisem po forumu eseje na temu.. Todoric i Pekovic mi nedaju u Pionir ili sale mutavi sa neba na JNA mi neda.... itd... Ne mogu ja iz RS da potezem svaki drugi vikend za BG nit imam pare niti imam vremena. Mene ce uvijek zanimati kako to od 1.2 miliona ljudi u BG ne moze da se nadje 7 000 ljudi svaki vikend na JNA ili u Pioniru.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jos bitnije od pobede (koju i kad smo mnogo jaci bili nismo ostvarivali) je cinjenica sto je danas Andric odigrao dobro, pogotovo kada je najbitnije bilo... Valjda to bude znacilo vise minuta za njega, a ispisnicu za Robinsona...

Bircevic i Lukovic izdominirali, kontrolisali smo skok (makar protiv ovih sto centra nemaju) i jbg opet je Vanja pogodio par trica i pokazao da moze i on komotno da dobije vise minuta :partizan_fan:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.115
Локација
Žrnov
Bravo za pobedu!
Gubili smo tamo kad smo bili mnogo jači, a oni slabiji.

Svaka čast! Dobro je da su se momci trgli iz letargije....
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.453
Reaction score
2.223
Cestitke na pobedu,bravo za Bircevica I Lukovica.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Jeste ekipa limitirana,ali na primer ovo je neko njeno oko izdanje. Odbrana nam je bila dosta dobra,bila je i strana pomoci,bolji smo duplo u odnosu na onu katastrofu od igre pre 4 dana. Bircevic kad bi igrao svaku ovako,bez nekih velikih gluposti. Lukovic je bas dobar kad bi imali jos jednog centra da ima vise od 90kg. Kad bi i Andricu se malo vratilo samopouzdanje,on mozda nije mnogo toga,ali je suter iz mesta odlican,neka pogadja po dve trojke na mecu i odlicno. Hecer evidentno u padu forme,pravi neke mnogo glupe greske,ali bar se vidi da ima kvalitet sto se ne bi moglo reci za Robinsona,zaista je vreme da uskoro ide.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da‚ nakon meča s AEK-om u srijedu u Atini‚ imamo
veoma dobar raspored i da bismo‚ osim možda Bešiktaš‚
sve protivnike mogli da dobijemo.

Samo dva gostovanja u narednih 9 utakmica:

ABA 26.11. vs Mega
BCL 29.11. vs D. Sassari
ABA 03.12. @ Krka
BCL 06.12. vs Ludwigsburg
ABA 10.12. vs Igokea
BCL 14.12. vs Bešiktaš
ABA 17.12. vs Mornar
BCL 20.12. @ Zielona Gora
ABA 24.12. vs MZT


:napred Partizan
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Jako vazna pobeda zbog samopouzdanja ekipe..
Uvek je bilo tesko u Zadru..
Uvek se kreteni i ustase tamo skupe protiv nas , sto pokazuje najbolja poseta i sinoc..

Uvek tamo najvise vredjaju KKP , pa bi Grobare zamolio da se manu prica i zajebancija "grobari su svi hrvati.." i slicno..
Bircevic najzad odigrao utakmicu koja se od njega ocekuje..
Andric mora imati duplo vecu minutazu od Robinsona, jer moze da pogodi spolja..
Lukovic opravdava svoju ulogu i sinoc nas je drzao iznad vode..

Misljenja sam da bi cela ekipa igrala bolje uz dobru tesku peticu koja bi odbranu protivnika spustila u reket i ostavila vise prostora spoljnoj liniji za sut i prodor..

Realno rezultati su iznad kvaliteta ekipe i bilo bi veoma bitno da i uprava postane svesna toga i pokaze zelju ka visim ciljevima,kojima je Partizan uvek tezio..
 
Последња измена:

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Fali nam centar i fali nam jedan siguran bek koji zna da i da probije a ne samo da pegla trojke.
Juce gledam spoljna linija u jednom trenutku Ratkovica ok, Andric i Robinson. To je uzas, ta dva igraca. Nema ulaza nekog nema nista.J uce su pred Lukovica i Bricevica dobri bili Vanja i Vrabac.
Steta sto Derel silovatelj nije ostao.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mene ce uvijek zanimati kako to od 1.2 miliona ljudi u BG ne moze da se nadje 7 000 ljudi svaki vikend na JNA ili u Pioniru.

Zato sto smo *ovna, a ne navijaci. Nema tu ljubavi. U vezi tvoje opaske, ako prosiris krug na 100 km oko Beograda, dobijes jos milku mozda. Sat vremena voznje, bus, voz, bicikla, sta god!? Kakvi god da smo, uprave, kvalitet, uvezeni navijaci, jednostavno, ljudi ne zive za Partizan. Mozda ga podrzavaju i tako to, ali nema tu iskrene emocije. Slozili se sa time ili ne, tako je kako je.

Medjutim, to sto smo mi takvi, za prezir, sigurno neamnestira rukovodstva klubova koji su najpopularniji za njihove katastrofalne poteze i generalno necinjenje.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
I
Zašto se stalno potencira to da su ljudi ovce, kada neko napiše da treba da se ide na utakmice?
Potencira se zato sto prestavljas da su ljudi prestali da idu na tekme zbog losih rezultata, a ne zbog nekih drugih razloga.
Niko ovde ne poziva na bojkot, cak sto vise bilo bi mi drago da se napuni cela hala skandira Partizanu i protiv psiha, covica. Samo nekako ne ide..
Za ostalo su ti drugi vec odgovorili.

Sto se tice tekme, ovo je bila jedna od onih koji osecas da pobedjujemo, ma kakav neizvestan rezultat bio. Prosto igrali smo sa vise energije, Vanja, Birca, Lukovic bas dobri.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top