Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.511
Reaction score
13.841
Локација
tamo daleko...
vrv je to to sto se tice pobeda nad musavima za ovu sezonu... al nema veze raduj se grobarijo

Nemoj bre da seres vise i nemoj da pokusavam da siris neki pesimizam. Sta pokusavas ti? Nismo isti, idi malo citaj temu. Znas, ti ne mozes to da shvatis, mi smo Partizan, jedan od najvecih kosarkaskih klubova u Evropi, od nas ce PICKETINE ciganske uvek da se boje (to vec znas i shvatas).


...ale, covicu picko jebemo ti sve...

Bravo Dzile, brate nas grobarski, bravo momci za borbu. Videli ste da mozete, sada tek nema predaje. Jebi gazi kurvu dok ne svane.

U klubu ako imaju muda i ambicije za osvajanje lige, moraju da traze izuzece srpkih, citaj vucicevih sudija. Danas su im sudije jebale mater na svaki pokusaj vrsenja pritiska. Iako odnos slobodnih bacanja to ne pokazuje, sudjenje je bilo koliko toliko korektno.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
To što su dobijali tehničke najbolji govori kolko im je značilo da postave rekord... ovaj lazić veze s košarkom nema osim što su ga naučili da bije
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Mogu samo da cmizdre,ali prvo da se dogovore da li su nas pustili,ili su ih pokrale sudije.
Ne ide bas jedna prica sa drugom.

Kompleksi navijaca ovog kluba su neizlicivi,drzali smo ih zatocene 15 godina u podrumu i silovali.
Tri Eurolige da osvoje,ima da se strecaju i znoje na sam pomen imena Partizan.

Nece ni psiho vecno da vlada,zapamticemo im sve ovo dobro,pa ce ogrejati opet neke letnje temperature od plus 41.

Smrt smrdljivim mandovima koji vise na forumu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.521
Reaction score
4.811
Локација
Na vještičinoj sisi
Sudjenje je bilo kriminalno na nasu stetu. One tehnicke njima su morali svirati, jer onakvo bahacenje odavno nisam vidio. Srsmota je kakve su faulove nama svirali, a njima ne.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Овај ФМП изгуби прво од Ефеса, који има мањи буџет од њих, па изгуби од Партизана који има 15 пута мањи буџет од њих. Па, пичка ли вам материна лимена, зар се тако понаша након толико милиона државних пара које је поремећени премијер улупао у ваш клуб? Зар се тако враћа Супермену, рушитељу зидова у КМ, кочничару воза, спаситељу завејаних, сталној поставци Пинка?

Сигурно је мук владао међу играчима ФМП-а, на дугом повратку у Железник. Слабије пратим кошарку, па се унапред извињавам што ћу ово да питам: постоји ли у кладионицама игра да ће ФМП шутирати 50+ слободних бацања на утакмици?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja sam zadovoljan. Ne toliko zbog pobede, jer ovo za mene nije derbi, a i navikao sam da dobijamo FMP, pa zvao li se on FMP, ILR, Radnički, ili Crvenazvezdabeograddivamts,, nego zbog prikazane borbe na parketu.

Ne kakite o sudijama, molim vas. Ovo je bilo u najmanju ruku OK suđenje. Jeste da oni i ovaj put imaju 40+ slobodnjaka, ali ruku na srce većina njih i jeste bila faul. Džile je to namerno forsirao, tuča na sve strane, da ne bi imali lake koševe. Na kraju se isplatilo.

Naravno da će mandovi iz Železnika sada da kenjaju kako su umorni, kako su ih sudije osakatile, ali neka kenjaju, to se od njih i očekuje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.537
Reaction score
38.868
Što se tiče tog laprdanja (koga će sigurno biti) kako su oni umorni od EL... pa jebem im mater smrdljivu, mi kad smo igrali 2 EL utakmice nedeljno, njih smo drali 41 razlike!

A to se ne računa, to je bilo neko kikiriki takmičenje, ovo sada je prava EL. :D

Momcima svaka čast, uradili su tačno ono što smo od njih i želeli. Muški, u meso, da pucaju kosti, 40 minuta borbe i ništa više.

Idemo dalje, za nedelju dana još jedan mutant. :napred Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema loženja.
Lepa pobeda, uvek draga. Nadam se da će pozitivno uticati na ekipu, jer ako kiksnu, džaba sve, kao što je i Džile rekao.

Nekako se ponavlja utakmica od prošle godine, očekujem pobedu i u Kupu, ali ovaj put u finalu za trofej.

Čestitke momcima, jer su odigrali muški. Imamo prostora da budemo bolji, a oni mislim da su dostigli već neki vrhunac sezone.

Gordon pokazao neke znake života, WH samo pokazao da bez njega nema ni pobede u jakim utakmicama, a i dokazao da ne puni samo drugorazredne ekipe.

Ovo nam je prva pobeda nad F4 ekipama ove sezone, da drknemo i Multivitu pa da se koljemo i u tom finalu sa jednom od ovih reinkarnacija pokojne zvezde.

Odlična atmosfera u Pioniru posle dužeg vremena.


Reakcije na Twitteru: Leo, Lovernj, Bertans, Vilijams, ludi Bobo, Bogdan, sjajno!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
To je vec grobarski duh...vec se prica o kupu i nasoj pobjedi :D lepo lepo
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.425
Reaction score
4.527
Bilo je lepo u Pioniru veceras, najbolje navijanje ove sezone, bas smo bili naprzeni! Ubica je srce ove ekipe, bez njega pola pobeda ne bi videli
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
UZALUD TRUD DZABA VAM SVE I VLAST VAS GURA AL OPET NE IDE DOSAO JE KRAJ MOJ CIGANE NISTA OD TITULE NI OVE GODINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEBI BRE NIZU RASU, JEBI FABRIKU MENTALNIH PROIZVODA!

Hvala aleksandru vucicu, celoj vladi ove bedne drzave, nebojsi covicu, i na kraju covic VESNI na divnom, divnom, provodu! Do sledeceg vidjenja!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Jebi musavce!
Bravo momci!
Vanja namjestio praćku. Vil se nije izgubio u magli kao što zna. Novica car, po običaju.
Svi pričaju i pišu o 5-6 tehničkih i isključenju Slinonovića a niko o greškama dosuđenih protiv KKP, kao ni o 44 ili koliko već bacanja. Valjda ne smiju, šta li?!
Moram da priznam da mi jedino nije jasno kako je Lazić dobio tehničku pri čuvanju igrača?
Svejedno, očekujem suspenziju ovog sudije, jer je "on, a ne Partizan" prekinuo nestvarnu seriju crveno belih govana.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
JEBI, MELJI, RECIKLIRAJ!!! :šal :šal :BB

Svaka cast na borbi, istrajnosti i smirenosti!
Zaista pokazali da smo veci sampioni i veci klub u svakom pogledu od njih. Na svakoj odluci sudija smo reagovali smireno i prihvatali odluku, bez obzira dali su ljudi bili u pravu ili ne, za razliku od ovih koji su na svaku, ali bukvalno svaku odluku u nasu korist skakali, vredjali, izigravali nesto...:pickaciganska
Sto se sudjenja tice, pa imali su malo strozi kriterijum nego sto oni imaju u Evroligi...

Nema lozenja, nema euforije, slede nam 2 bitna meca koji moramo da pobedimo kako bi mirnije nastavili sezonu!
Prvo PAOK, pa potom Zagrebacki mutanti, koji su isto puni k'o brod!
:napred Partizan

P.S. Nisam zadovoljan sudjenjem.
Nije mi jasno kako nisu dobili bar jedno 15 tehnickih.
Svaku, ali na svaku jebenu odluku su se bunili i psovali sudije + jedno 10tak situacija kada su radili ocigledan "floping"...:pickaciganska
Ako neko nema pravo da se buni na sudije, onda su to oni.
Ali oni ne bi bili oni da nisu to sto jesu :pickaciganska
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
Moram da priznam da mi jedino nije jasno kako je Lazić dobio tehničku pri čuvanju igrača?

Pokusao da iznudi faul u napada, pa dobio tehnicku za simuliranje.

Ne znam, ja sam sudjenjem zadovoljan. Bilo je gresaka i na nasu i na njihovu stetu, ali mislim da je bilo sasvim ok. Te tehnicke, par nicijih auta, par faula na pokusaj rukometne odbrane koja im se uglavnom dopusta...

Momcima i Dziletu sve cestitke!

Samo da nas povrede zaobidju do kraja sezone, da to zategnemo koliko moze, pa nek bude sta biti mora.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Reakcije na Twitteru: Leo, Lovernj, Bertans, Vilijams, ludi Bobo, Bogdan, sjajno!

C37bSBhXUAIaFtR.jpg:large


https://twitter.com/PartizanBC/status/828287466054508544

Zofri kapiten, nije ni cudo sto je bio prvi kapiten stranac u KKP :respect :respect :respect :respect

http://www.informer.rs/sport/-zvezd...ja-stavio-pare-uzastopnih-pobeda-crveno-belih

ovaj je sve prelomio. srbozvezd kad poleti pa padne, na betonu ostane samo cika rajkov razdeljak

Ispalo je da se kladio guzica Milan Kalinic :buhaha


Svaka cast momcima i treneru Dzikicu na pobedi. Ono je bila lalvovska borba, od samog starta jaki faulovi i cvrsta igra :clap bravo
Hatcher je na pocetku bio ono, daj svima loptu samo meni nemoj. A onda je pogodio jedan ulaz, pa drugi, pa se onda razgoropadio da im se usrao onako kako samo on zna. Fale njegovi poeni i Partizan ce uvek biti na granici pobede kad bude on igrao dobro!
Tek sad se vidi koliko je vazan igrac za tim Vanja, od odbrane do napada. Veceras je bio sjajan mozda i pogodio odlucujucu trojku kad je zadnji put bilo nereseno. A ona prva trojka koju je dao, jako potseca na trojku Bogdana. :clap A uskoro i malo iznenadjenje za nas sajt od Vanje :wink:
Takodje da pohvalim ludog Bircu i Novicu. Jedan je pravio dar mar u prvo, a drugi u drugo poluvreme. Skolovali su njihove cetvorke za sve pare.
I da ne zaboravim Mihu koju se solidno pokazao u odbrani i bas dobro odradio svoj zadatak. Bravo Miha :clap


Sad pravac Solun, nek pobednicki niz produzi. :napred Partizan
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Što se tiče tog laprdanja (koga će sigurno biti) kako su oni umorni od EL... pa jebem im mater smrdljivu, mi kad smo igrali 2 EL utakmice nedeljno, njih smo drali 41 razlike!

Pa ona rugoba sa bradom je juce rekla da su "oni umorni"...Igraju smradovi 2 godina EL i oni su "umorni".Kad smo mi igrali utakmice EL nismo trazili alibi.Trose pare kao ludi,imaju 2 tima i oni su "umorni".Peder koji je ukrao pehar jer je nesposoban da ga osvoji je eto,umoran.Vidi mu facu i sve ti je jasno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top