Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Jebi FMP!!!

Samo, vetar u ledja nama, posebno sa dve suvisne tehnicke njima u zadnja tri minuta ce biti nista drugo nego novi alibi da nam jebu kevu sa sudijama u plej ofu. I Mitrovic "necu da sutiram trojku na minus 5 i minut do kraja, kad sam sam kao duh", i to sto "dejo" ne daje izjavu, kao evo ga, ljut je, a uvek se bar do sada ophodovao korektno, mi neprijatno mirise. Da ne kvarim slavlje, ali nisam se puno obradovao.

U svakom slucaju, gde god ih sretnes, JEBI FMP!!!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Bravo Dzile Bravo momci :napred Partizan
To je trebalo cvrsto muski tuca i na kraju popusili ga limeni mutirani cigani :pickaciganska
Sudije imale su greske ali bar nisu dozvolili ovim nakazama da laprdaju i foliraju kao sto su naviknuti u govnjavoj evroligi
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Želio sam borbu i nadao se pobjedi, dobio sam i jedno i drugo. Bravo momci, svaka vam dala!
:napred Partizan
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Daš im Vrapca na klupi fore i oni ništa. Čekam minijaturu kada će Đani da im sipa trojke. :)
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Umorni bili, pustili nas, sudije ih ubile- ni 60 bacanja im nisu svirale. Šteta što je prelazni prošao, pa da se ko ljudi pojačaju. Ali tu je uvek sledeća sezona.
Ako im kojim slučajem otmemo ABA ligu, ocekujem da sledece sezone Golden Stejtu niko ne zabrani da se zove kako hoće.

A sad stvarno : bravo momci, bravo Dzile, hvala za ovo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Jeli Kizo, imaš nešto još da kažeš?!

BRAVO BRE MOMCI!!! BRAAAVOOO!
imam, volim kad nisam upravu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

HVALA MOMCIMA I DZILETU, HVALA DO NEBA !
mozda i nasa najbolja partija...

kad ih treba kritikovati - kritikuj, kad ih treba pohvaliti - hvali !

vrv je to to sto se tice pobeda nad musavima za ovu sezonu... al nema veze raduj se grobarijo

JEBI DRZAVNU KURVU !!!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Bravo treneru za mala dela, tzv krkanizatoru, na dobro spremljenoj utakmici
Teraj dalje
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne pamtim kad sam spokojniji gledao derbi. Prizeljkivao sam borbu svih kao sto se Novica bori i vidio odmah na pocetku da cu to i dobiti. Pobjeda je samo gratis, i hvala im na tome.

Bircevic poludio, kad sam vidio kako je Andric (koji se prilicno okurazio ove sezone) ono unosi na polaganje na kraju poluvremena, kad su i Gordon pa i Majstorovic odigrali muski, znao sam da nema brige.

Oni nek prde sta hoce, jedino da nas ne osakate u buducnosti zbog sudjenja koje je danas bilo na nivou, ili mi se cini. To prepustam drugima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Što se tiče tog laprdanja (koga će sigurno biti) kako su oni umorni od EL... pa jebem im mater smrdljivu, mi kad smo igrali 2 EL utakmice nedeljno, njih smo drali 41 razlike!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Velika pobjeda! Svaka cast igracima i strucnom stabu. Odlicno pripremljena utakmica. I pored toga sto smo primili 81 poen, mislim da smo dobro rotirali u odbrani. Lose smo gradili skok, ali me se svidja sto smo igrali sa dosta energije. U napadu smo imali nekoliko dobrih akcija, ali je stvarno steta sto nismo uspjeli dovesti nekog dobrog centra koji moze odigrati dole u reketu I fizicki se nositi sa jacim centrima. Gordon ocekivano u kanalu, ali ocekujem da ce se dici do kraja sezone. Kvalitet je tu, psiholosku barijeru mora da prebrodi. To ce, nadam se, doci sa minutima.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kakvo bre sudjenje na nivou? Nemoj sad da zbog pobede omeksamo konacni utisak! Limenkari su gubili posle prve cetvrtine uz sut 1 od 12 samo 4 razlike, drugi kos iz igre postigli posle 13 minuta i sve vreme bili u igri. Sutnuli su 44 slobodna bacanja. To sto su iskljucili govno Simonovica i dali onda tehnickih par ne znaci nista na kolicinu kradje koju su pokusali.

Hecer se vratio, a Vanja i posle povrede na nivou. Bircevic pogodio spolja stosta i imao nekoliko odlicnih utrcavanja (plus 9 skokova) Konacno smo pomoc iz pika radili pametnije i nije covek do kraja iskakao da se otvori slobodan cosak (plus MItrovic kao igrac manje u napadu spolja)

Inace suska se da je Radonja dao otkaz i da ga menja Gurovic, a to je cak jos bolja vest od pobede haha
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Odigrali smo bas onako kako je trebalo....Trojka je isla dovoljno, otvorili smo tekmu sa onom trojkom Vanje iz pm...pa onda kucanje Bircevica... U prvoj cetvrtini su sudije im dale nekoliko smjesnih faulova sto ih je spasilo nekog osjetnijeg minusa...mislim da su dali 2 kosa iz igre u prvoj cetvrtini. Kako je odmicao mec sve smo sigurniji bili. U prvoj cetvrtini 6 ofanzivnih smo pustili a posle jos 6 do kraja utakmice. Sudije su malo popustile kriterijum i dopustile malo vise kontakta sto je nama dobro doslo. Ciganima usla voda u usi pa su poceli da kenjaju previse sudijama...sreca pa su ljudi to sankcionisali kako treba. Samo 5 izgbljenih lopti sto je vece iznenadjenje od same pobjede. Kad se sve sabere momci su dali sve od sebe...pobjedili smo...hvala im od srca jos jednom...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Znaci ima i ovde junaka koji kazu da su nas pustili,i da im smrdi ova pobeda?:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha

Znaci ovo nam je jedina pobeda ove sezone nad fmp-om?

Zasto smrdite picke musaveeeee

Sudjenje je bilo normalno,a moglo bi se i pogledati koliko su oni izveli bacanja,kada se vec prica o sudjenju.

Steta samo sto na kraju nije bio uzalud trud,umesto evropska zvezda,ali ocekujem da zagrmi u Nisu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Bas tako gravedigger,koje crno normalno sudjenje,pa ja sam pomislio da cemo igrati na kraju opet 3 na 5,ali kad su Simona iskljucili,e onda jebiga nisam znao nista:D.Razlika samo sto je i sudiji puko film vise,pa ko veli "ma jebite se cigani sami"
KUP JE NAS:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top