Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.369
Problem je pored toga sto pojedinci ne znaju je sto se plase... Da li Everton na fudbalu i ovde Gordon treba da pokazuju zube ciganima i ne daju na sebe i klub. Pot je ladno pogodio ivicu table koliko se uplasio a bio je sam.

Reci za Gordona da je u losem fizickom stanju da, ali reci da ne zna je smesno. Isto kao kad bi neko pljuvao Novicu da ne zna dok se raspadao prosle godine. Ko je gledao Gordona u Ciboni i Cska zna da je to mozda i nas najbolji igrac pod uslovom da je zdrav. E sad sto je on na 40% je pitanje za upravu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала
A sta je problem sa bakljom? Koliko sam ja vidio doletila je sa nase strane, neko se precijenio i pogodi ni krivog ni duznog lika. Utjeha je sto je izgleda neki politicar u pitanju tako da steta i nije velika.

Utakmica Partizanska. Borili su se momci i tu nema mjesta za primjedbe. Ali koliko opet i opet glupih poteza i glupih gresaka. Ali to nam je sta nam je.
Samo nevjerovatno je koliko se oni svaki put useru kada igraju protiv nas, da li od pritiska da nas moraju dobiti ili od zelje da to bude nekom stoka razlikom ne znam ni sam. Ali su bili i bice male corave pickice.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ako nisi primetio: Bilo je cisto simuliranje Simonovica, kakav crni faul u napadu, ono je bio smehotres, zato je i Canak poludeo...i posle tipicna kompenzacija sudije, koji vraca tehnicku (nad Dzenkinsom par minuta pre toga)

Primetio sam,normalno.Pao je ko peder,ko pokosen,govno odvratno.Ali je bio dosudjen faul.Ja sam samo napisao da je posle tog faula sve krenulo u qrac.Mozemo mi da ne priznajemo faul kao sto Jesic ne priznaje pobedu OFK,ali dosudili su faul.A Canak je trebalo da bude malo smireniji jer smo tu prakticno izgubili utakmicu.
Najvise mi je palo tesko sto smo egal utakmicu prakticno izgubili za 13 sekundi.A igrali smo ravnopravno 30 min.
PS A Gordonu su i pre toga padale lopte...Ne igra se ozbiljna kosarka posle 1,5 god. pauze.Teske povrede,fizicka forma...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Nema se sta momcima zameriti, ovo je bilo do poslednjeg atoma snage. Pojedinci prave gluposti koje ne prilce njihom iskustvu, al ajde da kazemo da je to zbog umora. Ovi nesrecnici preko puta jos uvek imaju tu mentalnu blokadu kad izadju na teren protiv nas, ostavilo je traga ono decenijsko zlostavljanje, ali ni to nije vecno. Uprava pod hitno mora nesto da menja, ovo da budemo dobar sparing partner nema neku poentu, poslednju titulu smo uzeli pre 2 godine ako se ne varam.
Mislim da je sad i ptici na grani jasno ko bi nam najvise odgovarao u plejofu ABA :D
Nek taj lekarski tim radi nesto , svakih mesec dana ovi imaji neki virus.
I za kraj onako lepa slika, Danilovic (nakon sto je uterao zveri u kavez) predaje trofej Mitrovicu, a picka corava se u pozadini smeska, kakva romantika . :smajlikojipovraca
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.369
A sta je problem sa bakljom? Koliko sam ja vidio doletila je sa nase strane, neko se precijenio i pogodi ni krivog ni duznog lika. Utjeha je sto je izgleda neki politicar u pitanju tako da steta i nije velika.

Utakmica Partizanska. Borili su se momci i tu nema mjesta za primjedbe. Ali koliko opet i opet glupih poteza i glupih gresaka. Ali to nam je sta nam je.
Samo nevjerovatno je koliko se oni svaki put useru kada igraju protiv nas, da li od pritiska da nas moraju dobiti ili od zelje da to bude nekom stoka razlikom ne znam ni sam. Ali su bili i bice male corave pickice.

Ako ciganski mediji sire dezinformacije ne moramo i mi ovde. CIGANI SU BACILI BAKLJU I POGODILI COVEKA. Nisam video nase navijace pored zastave heroji.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
A ona smesna trojka Gudurica ne da su bili KORACI,nego ne moze da se izbroji dali je napravio 4 ili 5 koraka.Jebo ih pickousti smrad.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Sasha,baklja jeste došla sa naše strane.
Jebiga baš glupo izgubismo,pali smo posle glume smrada simonovića,posle je sve krenulo nizbrdo.Biće bolje.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Presudili su onaj "faul u napadu i tehnicka" na kraju trece.
Svaka cast igracima na borbi, jedino im zameram sto nisu nekom ruku slomili. Sve im jebem cigansko, otici ce i pickousti, a onda cemo ih opet jebati +40
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Mi bez pola tima, oni morali da kradu preko goveda Belosevica.... Canak savrseno vodio utakmicu da se oni nama prilagodjavaju, ubio im tranziciju i skok celu utakmicu gradjen dobro (osim na bacanjima kad nas je Lukovic jebao u zdrav mozak par puta)

Sudije odlucile onom smijurijom, a mi nismo bas instantno mogli da se trgnemo, ocas posla je bilo 10 razlike i to je to... Momcima svaka cast, a sibacemo se mi sa govnima jos...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Koraci, simuliranje simonovića i lazića, ovaj pada kao da je slomio ruku pa se posle minut vraća na teren, radonjić dva metra na parketu konstantno, simonović igra odbranu mahajući rukama po igraču pa gde zakači....
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Sudjenje dobro
Nasi momci odlicni
Jbt oni su nas ovako umorne I bolesne, oslabljene, dobili na srecu.
Gordon postaje jedan igrac vise a ne samo broj
Grobari odlicni
Vesna namirena :)
..a I ja sam zadovoljan :)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ово смо морали добити. Јесмо се добро држали и јесмо већи део меча радили добар посао, али све то не вреди ништа ако се посао не одради до краја.
Тај фаул Гордона наравно није био фаул јер се оно говедо Симон-ће-украде бацакао и пре тога сваки пут кад би био у контакту са нашим играчима као да му је поремећен центар за равнотежу.
Неостварена победа би била велика ствар не толико због себе саме и тог трофеја, колико као знак да мрак који су распрострли наоколо ипак не може бити ни толико црн, ни толико густ да се баш никакво светло не може огласити у њему.
Свима би морало бити јасно да само победе могу да мењају ствари. Пристајање на резон - били смо добри, скупо смо продали кожу, али миша му његовог није се могло - и тако све у круг није чак ни добра утеха. За то се не може баш ништа "купити".
Такође је јасно да гамад нису баш толико јаки колико су их медији, стицај добрих околности и прилично среће учинили. Ако ће неко сад да потегне неку математику да би показао супротно, онда нека види како се у тај егзактни поглед уклапа то да један овако накриво насађен тим као што је наш може бити у стању да два пута за редом дође у прилику да те ванземаљце добије чак и под оваквим околностима.
Немамо вечерас разлога за било какво задовољство. То не значи да се треба предати некаквом дефетизму, већ разумети да чак и ако смо били негде на горњим границама сопствених могућности и знања, мора се извући више од тога. Ако три четвртине кажу да је то могуће и то након претходно добијеног меча, онда се мора наћи начина да се стигне до краја.
То је свакако изводљиво ако постоји чврста решеност и јасна намера.
Људска воља и потреба за правдом померају планине, а куд неће гомилу фекалија.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Svaka čast celoj ekipi na borbi i krvavim laktovima i kolenima..
Kako glume Simonovic i Lazic to je strašno..
Sa Beloševićem i njegovom svitom koji su na pudlicinom povodcu,mi moramo biti bolji za 10 razlike da bi dobili bar 2 razlike..
Samo napred Partizan !!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Profesore,veoma lep komentar.
PS Kad njima trebaju sudije za pobedu,a mi igramo bez pola tima i trenera,to znaci da su oni jos uvek usrani.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Ja koliko vidim baklja leti sa nase strane. Prvo i sa nase strane i sa njihove, sramota je igrati u onakvim uslovima, pa jel pretresaju oni uopste pri ulasku u halu?! Mala je hala, pali se vise baklji, gde je mozak uopste u hali da palis baklje?!

Sto se tice utakmice, svaka cast momcima, drzali su se koliko su imali snage, cim je Guduric dao trojku na kraju trece, znao sam da gubimo, kao prosle godine u poslednjij sekundi, moral ekipe ode u pm, tesko se dici posle toga, pogotovo sto nam nisu igrali Marinkovic i Hetcer. Mislim da mozemo sa njima u polufinalu, ostaje zal sto Krstica ne potpisase pa makar 10min igrao u polufinalu Aba lige.
Svidja mi se iskreno kako Canak vodi utakmicu, mozda cak vise nego Dzikic, sece tajmaut-om, ne pusta da se ekipa sama snalazi. Trener za buducnost. Idemo dalje, ovo sto pre ostaviti iza nas i teraj dalje do novih pobeda.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Inače gordon pokazao da može da oduva lazića u prodoru, to nam je trebalo cele sezone, neko ko može da probije pod jakom odbranom, imam jako težište, lepo napravi višak pa podeli i koju asistenciju
Robinson jeste greška ali gordon je klasa to se vidi
Da ne pričam koliko nam znače hatcher i vanja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top