Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Priroda rupe je da bude trpana...kontam ja i razum i sve ali jbg...to je cinjenica :pickaciganska
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne brinite, napraviće se bakljada kod svakog našeg naleta na gol domaćina.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.853
Hahahah, to si skroz u pravu. Najbolje bi bilo da se igra bez publike tamo.

Lose igramo u zadnje vreme. Tri zadnja vezna i da se nadamo na 0-1.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Moze se reci da mi igramo losije u poslednje vreme, posle Vozdovca kuci mi deluje kao da smo u blagom padu forme, ali i te jbne :pickaciganska niti blistaju niti dominiraju niti dobro igraju, jedino sto pobedjuju, majke im ga....
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мене једино занима победа (ако је то уопште допуштена ситуација) и потпуно је свеједно како ће Марко то замислити, а екипа извести.
Са становишта свих познатих околности и минимална победа је једнако затрпавање рупчаге, као што би био и неки убедљиви тријумф.
Рекло би се да нисмо у баш неком нарочитом налету са игром, али то не мора да значи ништа. Важно је да сачувамо своју мрежу, а гол има ко да постигне и свакако ће пасти, врло лако од стране неког од кога се то и није очекивало.
Не треба претеривати у глорификацији наших квалитета, јер они зависе од тога колико ћемо имати памети, ангажованости и решености у игри.
Те ствари чине наше квалитете предношћу, иначе пружићемо чергарима прилику да се осећају равноправно.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kvota 3.2 na nas ,sutra svi lepo da se naplatimo :)
Za sada me jedino plaši sudija i par naših igrača koji nemaju muda za velike mečeve. Valjda će brat Everton zamaskirati te naše mane.
Ja sutra neću ni moći da gledam meč ,samo praćenje rezultata :( ( verovatno prvi put od kada znam za sebe sam u toj situaciji za vreme derbija )
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I opet bih dao titulu za pobedu u derbiju sa dva odbranjena penala kao 2014.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Ja sutra samo očekujem pobedu,bilo kakvu makar iz ofsajda u 96. minutu,ali mi jedna stvar u našem nakaradnom fudbalu ide neverovatno na k..ac.Kakvo mi ludilo glumimo i koji ciganski mozak može ovako nešto da smisli da se derbi igra u utorak.Ceo hrišćanski svet igra i na veliki petak i subotu i na Uskrs,čak i Rusi,ali ne mi smo neki vaseljenski kurac od naroda pa igramo kad svi završe sa molitvama pa ima ostaje samo da se krste našim pravilima i našim shvatanjima religije ili čega već....
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
mijatovicu tacno je da titulu necemo videti, ali je realno da sutra pobedimo ako sudije iole odsude normalno.
pobeda sutra i u finalu kupa i meni dovoljno
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
to sto ti zivis u nekom svom svetu nema veze sa prognozama i nasim zeljama.

dzaba tupiti o tome sta bi sve mi ovde voleli ali realnost je sasvim drugacija, pogotovo sto politika odlucuje dosta toga a najmanje igraci na terenu.

a u kom svetu da zivim ako ne u svom :D

obicno je gazda negativan, mora neko da ga menja..

inace potpisujem zelje Nikola_G... za to mi zivimo!!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mi mozemo jedino biti prvaci ukoliko sutra odemo na chmarakanu i razbijemo ih 5:0 (sto ce tesko da se dogodi, al eto nadam se). Ako bi pretrpjeli takav poraz sa poravnanim bodovima, onda mozda postoji sansa da se cigani pogube i da izgube do kraja koji bod. U svakom drugom ishodu, znam da su nam ukrali titulu, ali bi pobjeda sutra i kupu protiv cigana mnogo znacila.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne mora pet. Nek bude 3:0 i ja da skacem od srece.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Sutra kad im Đilas presudi neće im biti dobro :D
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Uz pobedu u derbiju i titula je dostizna. Bolji smo, zaslužujemo pobedu, zaslužujemo titulu. Samo hrabro i pozitivno. Za Marka, za igrače, za nas same, za Partizan.

Ja mislim da su cigani na prošlom derbiju iskoristili "pravo" na sudijsku krađu, tako da, koliki god cigani bili, verujem da neće smeti da kradu na veliko, sem možda seckanja igre. Ali treba se čuvati pritisaka van terena. I pre i za vreme utakmice. Tunel, pauza na poluvremenu i slične gluposti. Treba se čuvati takvih eventualnih prljavih igara. Nadam se da se i na takve stvari mislilo. Ne samo za sutra, nego i prethodnih dana. I sam Marko je prošao svašta, a takođe i poneki igrači. Verujem da svi mogu da se pogledaju u oči u svlačionici pre utakmice, i da se od tog momenta drže čvrsto, kao tim, dok god ne napuste rupu. Nadam se kao pobednici.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
to sto ti zivis u nekom svom svetu nema veze sa prognozama i nasim zeljama.

dzaba tupiti o tome sta bi sve mi ovde voleli ali realnost je sasvim drugacija, pogotovo sto politika odlucuje dosta toga a najmanje igraci na terenu.
Ma najbolje je da se predamo posto je eto realnost ovakva kakva je :roll:

"Realnost nije briga na koju se mi obaziremo"
...rece jednom jedan veliki vojskovodja

Samo napadacki, visok presing, agresivnost i odlucnost maksimalna i pravimo lom. Onih 2-4 u rupi je ponovljivo sada. Jaci smo od njih i imamo boljeg trenera, imamo bolju formu, a imamo i njihovog sudiju da nas krade i ulepsa nam pobedu. Ne sumnjam u Nikolica i ekipu da ce da isprepadaju ciganku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top