Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Derbi je bitan samo za nes, jer nam daje neku nadu. Za njih je sasvim nebitan, jer namestili su sve do kraja, pa čak i da izgube derbi sa 0:5, oni će uzeti titulu. Zaista ne vidim ko bi njima mogao da stane na crtu u plejofu, osim Partizana. Naravno, treba se potruditi i ojaditi ih u Rajkovoj rupi, pa posle neka i budu "championi". Oni i jesu odličje ove nakaradne države!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Zar je ono penal, ako je neko video. Dva penala, 2:0, hvala doviđenja. Čeka nas ''specijalni tretman'', ali ''ćelavi prepotenko'', doktor je za ciganšture.

Studio?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
U utorak se brani Partizan.
Radni je dan , Beograd i okolina treba da iznesu brojnost i popune jug i istok.

Partizan njegovo ime, čast, grb, boje, navijačka čast se brane u utorak.

Marko i igrači zaslužuju podršku, da promuknemo u utorak , da mesec dana ne možemo reč da progovorimo ali da srcem,grlom i dlanovima bodrimo i branimo sveti grb i dres.

Za sve mahinacije i plačke koje godinama rade,vratiće im se,siguran sam..
Daće Bog da je naplata brzih dana.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Titulu im jeste doneo Tomic,sa losom selekcijom igraca i njegovom taktikom...ali ce im sad doneti sa najvecom kradjom u derbijima Kokeza i Mrakic...imaju nas na keca da nam rade sta god hoce.Da ne pominjem Psiha koji je na vrhu piramide.
Samo zelim da se Marko i nasi momci sto vise popisaju na njihovu titulu,nista vise.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Leonardo - Đurđević - Tavamba.
Everton.
Kljajić.
Šest fudbalera.
Želja za pobedom.
0:3.
Sve ostalo bi bilo sramota.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Hristos voskrese, srecni veligdenski praznici braco grobari u utorak konacno imamo sansu da se nadjemo na vrhu tabele.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ček, šta? Ako budemo imali isti broj bodova, ne računaju se međusobni susreti, nego poredak na kraju regularnog dijela?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Racuna se koliko je cijih navijaca ucestvovalo u boju na Kosovu, a posto smo mi u to vreme bili zauzeti u Pakistanu, jasno je da u tom slucaju nemamo neke sanse.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ček, šta? Ako budemo imali isti broj bodova, ne računaju se međusobni susreti, nego poredak na kraju regularnog dijela?

Tako je, pominjali smo to na forumu. Problem je sto iako ih pobijedimo, tesko je ocekivati da i mi nedje ne kiksnemo. Jbg, dugo traje nasa serija, po zakonu velikih brojeva mora nedje da se desi, prije ili kasnije.

Al da ih mi otresemo u ligi i eventualno u kupu, i bole nas cosak za sve ostalo :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Da mi pobedimo sve do kraja i maksimalno odradimo ono sto je ispred nas pa cigane ako nije sramota neka nameste sve do kraja (a nije ih sramota...). Nakon derbija, i nakon finala Kupa i nakon poslednjeg kola prvenstva presesce im titula ako uspeju da je otmu do kraja....na proslavu ce da im dodje premijer i 2-3 hiljade cigana sa sendvica pardon severa...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
pa cigane ako nije sramota

Njih da bude sramota :prekrsti :pop

Pa to su govna koja su posle poslednjeg derbija rekla kako je 1:1 realan iako su bukvalno samo jednom šutnuli na naš gol. Govna su posle utakmice, da bi koliko-toliko opravdali "poklon gol", izmislili kako je Đurđević igrao rukom. Kad ni to nije prošlo, onda su počeli da kenjaju kako je napravio faul.

To su govna koja su kenjala po Toletu, kako je namestio, a mi ih dobijemo svaki put, igramo Ligu šampiona, Ligu Evrope, dok oni ne mogu da prođu drugo kolo kvalifikacija.

To su govna koja su bojkotovala ABA dok je Partizan dominirao a sada navijaju za preimenovani FMP i dolaze da proslave ABA titulu.

Oni da imaju obraz... govna (ne svi, ali dosta njih)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sve si objasnio.
a meni malopre jedan okoreli ciganin kaze pa i vi namestate, vidis da vam sve dolazi iz prelaza.
ja mu kazem da li ti vidis koliko sve ekipe grizu protiv nas, a vama se sklanjaju?
da li mislis da je takmica sa radnikom bila namestena 2-1 a ljudi hteli noge da nam poseku?
da li vidis koliko nas sudije u svakom derbiju kradu i koliko vas u svakom derbiju oducimo od fudbala?
odmah okrece pricu na drugu stranu.
molim se bogu samo da ih useremo sad u derbiju pa cu da im se smejem u lice sve do utakmice u kupu.
a onda sve iz pocetka.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jel se to stvarno gleda ko je bio prvi u djelu sezone prije plej ofa u slucaju da mi i cigani imamo isto bodova na kraju plej ofa?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Kačio je neko propozicije i članke iz novina tako da se bojim da je to to. Jbga, da mi uradimo koliko je do nas, odnosno da se u rupi okupimo u što je većem mogućem broju, da igrači dobiju tu utakmicu, a ostalo kako bude.
Iskreno, očekujem da će oni dobiti sve do kraja, ali ne mogu da se uopšte ne nadam, jače je od mene...premda ne znam u koga uopšte polažem nade...Kruševac, Ivanjica i Voždovac su im gostovanja...Rastavac im gostuje u poslednjem kolu, o vojvodini ne treba trošiti reči...teško, zaista ne verujem da će negde ispustiti bodove.
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Prva recenica Grofa i Terzica posto im metnemo 2-3 komada preksjutra vece ce biti, " i dalje drzimo sve u svojim rukama"...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
kada smo mi zadnji put njima metnuli 3 ili vise golova...mozda u vreme jovetica...mozemo biti srecni ako izvucemo minimalnu pobedu a i za to treba vise kockica da se sloze da bi se to desilo..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top