Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pres pred utakmicu Partizan - Mladost

https://www.youtube.com/watch?v=RyQvUJlsJnI

http://mondo.rs/a1009464/Sport/Fudbal/Patizan-Mladost-Lucani-u-nedelju-od-18.30.html

"Tehničke stvari ne mogu da potvrdim, ali sam apelovao ako odluka bude aktivna da se otvori stadion. Ubeđenja sam da odluka defininitivno nije trebalo da bude drastična. Velika je retkost da se okupi 500 gledalaca na stadionima u Srbiji, sada imamo priliku da učinimo naš fudbal boljim", rekao je trener Partizana i dodao da očekuje prepun stadion i ambijent za pamćenje.

Trener crno-belih je saopštio i da se Everton Luiz oporavio i da će biti u konkurenciji za tim.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
Sto bi' rekao Tegi,apropo toga da li su cigani ograniceni,odg je potvrdan,svaki,ali svaki cigan ce ti reci da su pokradeni i da sada ko prati ovaj nas fudbal,vidis da nilo nema pojma,smesni su svi i tako dalje.....taj koji i kaze nesto drugacije,taj laze da me bih bio 'jeban' od strane nas,tako da,odavno se zna,sekta bato.....samo jako u nedelju,bez opustanja,govanca su to......
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Samo još ova i neću više:D

"Nemoj da brigaš,brigaš
život se stara
dok bude Aleka
biće i para"

uleti mu kara!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Ne mogu da kopam postove (mada bih voleo :D ) ali osecaj me nikad nije prevario ni kad sam tvrdio da ona ekipa sa Ziletom i Umaruom moze da napravi odlicne rezultate u evropi i sada kad je titula prakticno bila izgubljena pa vracena - znao sam da smo mnogo jaci od njih, razlika u kvalitetu se osetila vec u prvih 10min onog derbija kod nas kuci iz prosle polusezone i znao sam da ce cigani da kiksnu u svakoj utamici u kojoj im se protivnik zaista suprostavi bez obzira da li imaj sudiju uz sebe ili ne jer su teska demotivisana, nekvalitetna olupina od ekipe preko individualnih karakteristika pa sve do timskih itd. Jbg nepopravljivi sam optimista i ako nekad pogresim u optimisticnim prognozama to ne znaci da sam ja pogresio vec da jednostavno nismo uradili ono sto smo realno mogli :D Da Javor nije ostecen onako u finisu poluvremena cigosi im ne bi dali gol do prekosutra....

Ciganski mozak ovako rezonuje stvari -
vucic nam sredjuje titulu
aauu ljudi kako Partizan namesta dobili 100 utakmica za redom
vucic nas izdao, pokradeni smo sredio je titulu Partizanu
:buhaha:buhaha:buhaha
Pa bre cigosi jedni glupi uspeli ste da izgubite namestenu titulu, a gurani ste vise nego Frankov Real i Causeskova Steaua.....

Marko Nikolic je najbolji strucnjak u Evropi i ...mozda sam i pod utiskom ali ne mogu da se otmem tom utisku i trenutno sam ubedjen u to jer stalno radi pod nesportskim pritiskom i okolnostima...kako je samo od one Tomiceve demotivisane skupine napravio kaznenu ekspediciju to je za svako postovanje i za svako priznanje :respect I zato se uopste ne plasim poslednjeg kola kao neki jer znam kakav je mentalitet usadio u nase igrace i znam da ne bi prihvatio nereseno da mu sad ponude to - MA NIKAD...SAMO POBEDA.....30.000 grobara i 4-0.....a onda neka se spremi Kasandra za sex
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Да ли ће важити сезонске улазнице за финале купа?
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Nema razloga da ne važe...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Disciplinska komisija FSS usvojila žabu FK Partizana i smanjila suspenziju stadiona s dve na jednu utakmicu, rečeno MONDU u Humskoj. Informacija još uvek nije zvanična. Povećana novčana kazna.

Komisija za žalbe Fudbalskog saveza Srbije povećala je novčanu kaznu crno-belima koji će sada morati da plate 700.000 dinara umesto 500.000 dinara.

http://mondo.rs/a1009530/Sport/Fudbal/Partizan-Mladost-Lucani-sa-navijacima.html
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
https://www.youtube.com/watch?v=RyQvUJlsJnI

Je li ko gledao konferenciju? Sta se ovo desilo na 12:45-13:00? Kakav kez :D.

I da, moramo makar mi kao sajt odgovoriti psihu za ono sto nam je kao on dao 1,2 miliona. Predlazem ili cika Goranovo ili ne znam vise, mislim idio, ili iskombinujte ta dva. Bitno je zbog istorije da ne bi ispalo da smo i mi i cigani vikali Vucicu pederu a da je nama nezahvalnima jos i pomagao.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo je vijest dana mada mislim da je odlucio zahtjev policije...igraci nisu zasluzili da igraju pred praznim tribinama u ovakvoj utakmici...
Tim ce nam sigurno pretrpiti velike promjene za 2 sedmice, samo gubitak Milenkovica je nenadoknadiv..no moram nesto da kazem, Ivica radi fantastican posao bez sredstava, fantastican.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Planić bi bio dobra zamena za Blekija iz naše lige bi još voleo da vidim Melega, to su dva igrača iz naše lige koja mogu da igraju kod nas, ostali su sve ispod proseka. Mora se naći zamena za Blekija i to dobra, igramo kvalifikacije za LŠ. Imamo samo dve sedmice da se uigramo jer već početkom Jula počinju kvalifikacije, a odbrana se najteže uigrava.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
koja genijalna vest! moramo napuniti hram. otvoriti i sever i sve tribine da napunimo!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Планић из Војводине? Он је играч Звездана Терзића.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ja ne znam sto se cudite ciganskim retardiranostima. Posto sam jedan od onih koji uzivaju da se nasladjuju njihovom patnjom na forumima kad izgube, a ovih dana je bilo mnostvo materijala, mogu vam reci da 99% njih besni na Vucica koji je namestio Partizanu titulu :D. Pojavi se povremeno neko sa gramom mozga ko je svestan da im nije kriv niko osim Terze i mojkovackog goveda, ali takvog odmah izbombarduju i objasne mu da je medijski izmanipulisan i da ne razmislja svojom glavom :buhaha.

Zao mi je sto ovo moram da kazem jer imam i pojedine clanove sire porodice koji su na pogresnoj strani, ali definitivno su svi cigani retardirani. Ako su nekada neki i bili normalni, Dule im je napravio tumore na guzicama koji su metastazirali na mozak.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Meleg moze da zaduzi dres Partizana kad objasni Ivici i Marku zasto je izostavljen iz meca protiv Radnickog (on i jos par veseljaka) Niposto takvi u Partizan...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top