Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Ajde malo iskulirajte sa tim kvalifikacijama do posle utakmice. Nemojte kao cigani sto su stampali da im sezonske vaze xa LS. NE MALERISITE!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Ko ce sad docekati nedjelju... Jos samo jedan korak! Ajmo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Onaj kavez za gostujuce navijace tesko da ce biti otvoren za nas (lucanci i nemaju navijace) ali sve ostale tribine da se sirom otvore jer svaka stolica ce biti zauzeta.
Steta sto (verovatno) nije izvodljivo da se skinu stolice sto zbog propisa sto zbog samog posla ali kad bi to moglo ljudi bi znali da moze da stane 55-60.000 ljudi i toliko bi ljudi i doslo. Sigurno ce par hiljada ljudi ostati ispred stadiona jer vlada nezapamceno interesovanje...mozda ostaviti i video bim za one koji ne budu mogli da udju.
Grobarizacija u nezaustavljivom ritmu :partizan_fan:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo, mi treba 1 bod da osvojimo da bi bili šampioni.
99% nećemo izgubiti, ali nikad se ne zna, zašto se stvara atmosfera kao da je utakmica nameštena da nema šanse da izgubimo?

Drugo, ove momke, koje sad svi proglašavaju herojima na čelu sa Markom je do pre mesec dana bodrilo nas 1.500, sad će i kurta i murta do dođe na "proslavu" da uleće na teren, skida mreže sa golova.

Šta bi sa onim "ma gde bili na tabeli"? Sere mi se, zato razmišljam da ni ne idem na proslavu titule. Neka bude jedno mesto više za selfie navijače i instagram.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pročitam post od kolege RotoShack,pa mi malo lakše,pomislio sam da sam jedini odlepio pa ne mogu da sačekam nedelju:D.
Velika je euforija prisutna,ali šta da kenjam o tome kada smo toga svi svesni,jedino čega potpuno nismo možda svesni da je ovo stvarno istorija,kliko god nam ne izgledalo tako.
Evo i klinci blizanci,navalili da ih dovedem prvi put na stadion.Grešna mi duša,do sada sam samo stariju ćerku dovodio,vreme je i za njih,ovo će pamtiti celog života.
Svi u hram!!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ne moraš da dođeš ako nećeš. Niko ovde ne tera nikoga da dolazi i gleda Partizan na silu. Iz tog razloga nas je i bilo hiljadu navijača tokom cele ove sezone. Svako je imao neki svoj razlog da ne podrži svoj klub, međutim, sad je nešto kliknulo, nešto se dogodilo, nešto neobjašnjivo, pa ljudi osećaju potrebu da dođu i daju svoju podršku u osvajanju ove istorijske titule. Ukoliko ti u najvažnijoj utakmici sezone ne osećaš potrebu da dođeš i podržiš Partizana, jer ti smetaju ljudi kojima možda Partizan nije najbitniji na svetu, ljudi koji nisu dolazili zbog fudbala koji smo igrali, ili koji će doći i slikati se tokom ove utakmice, to je tvoja stvar.

Samo nemoj misliti da si neki veći Partizanovac ako si dolazio na svaku utakmicu Partizana i gledao ga uživo od Partizanovaca širom Srbije, a i sveta, koji nemaju tu privilegiju
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Emocije od invazije na Niš me još drže a radost i bukvalno dečje isčekivanje nedelje i osvajanje titule me opijaju..

Crno-bela braćo i sestre ovo je titula nad titulama..

Šta su Marko i igrači izdržali,kakve kradje i otimačine,navlačenja za cigane koja nisu vidjena od kad se lopta kotrlja na ovim prostorima..

Zato sam siguran da će Marko i ekipa napraviti još ovaj jedan korak i ući u legendu..
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
"Bila kiša ili bura, tmuran ili sunčan dan,
na stadion masa fura kad god igra Partizan!

Aplauzi strašni bruje, puca, bridi dlan o dlan,
gromki poklič svud se čuje, napred, napred, Partizan!

.....................................................................

Na sve strane svakog dana svud se čuje isti ton,
to je pesma Partizana, on je opet šampion!!!"

:napred Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Marko i igrači su svašta izdržali, ginuli, pobeđivali, a igrali na praznom stadionu i nije im bilo jasno zašto...

Ok, super, ovo je divna karnevalska atmosfera.
DA, kliknulo je, lako je voleti Partizan kad se slave titule.

Videćemo koliko će biti ljudi na 1.kolu sezone 2017/2018. Dupe bi dao nisam u pravu i da će da bude 10.000+ na svakoj utakmici u ligi.

Volim Partizan za sebe, nemam potrebu da to dokazujem bilo kome, naročito ne strancima. Mnoge utakmice sam i ja propustio za ovih 30 godina života, ali kad je Marko molio, igrači molili, dođite, ništa se nije dešavalo.
Nisam video nikoga da je napisao: IZVINITE ŠTO NISMO BILI TU KAD JE BILO TEŠKO.

Čujemo se u avgustu, pozdrav!
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Ako ja sutra prelecem 2300km, pucam poprilicno i vreme i novac zbog titule, onda je valjda normalno da samo beogradjana bude 20tak hiljada plus gomila drugih. Samo ozbiljno i jako od starta, moramo ih zgaziti u prvom i posle lagano u veselju proslavljati titulu! Ajmo crno beli oooooo!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Планић из Војводине? Он је играч Звездана Терзића.

Planic je po meni ubedljivo ispred ostalih stopera, a iza Ostojica i Milenkovica. Ne mogu da kazem da sam odgledao ijednu utakmicu Vojvodine, osim uzivo ovo sto su igrali protiv nas 4x i osim na prvoj utakmici na kojoj nije igrao Djurdjevic, Planic je zaista igrao vrhunsku odbranu na njemu. Naravno, Djurdjevic je ekstra klasa, pa je dao dva gola, ali stvarno je ex-chigance igralo dobro. Doduse i fizicki je jaci od njega, ali pratio ga je u stopu i tukao gde je stigao, tako da se Djurdjevic nije bas naigrao...


Gde je onaj nesrecni Colovic ili kakav mu je nick sto pravi one do jaja najave. Ovo sto Pantic pokusava, to je zali boze za jedan ovakav klub. Al' kad nema Colovica, onda bolje i ovako, kad vec Klub nema nameru da se bavi tm stvarima.

Sigurno ce par hiljada ljudi ostati ispred stadiona jer vlada nezapamceno interesovanje...

Daj Boze da budes u pravu, ali to se nije desilo za poslednjih 40 godina... Svejedno, ja sam pozivao da se dodje na svaku utakmicu, i iskreno osetio sam pomalo tugu kad cujem kako ljudi, koji su redovni i koje prepoznas, javno negoduju kada vide ovaj sarenoliki sastav koji dolazi kada su slobodni ulazi i sl. ali to traje samo nekoliko trenutaka. Po meni, svaki covek nam je potreban, bez obzira na razloge. U principu, ovaj grad sa okolinom ima 2 miliona ljudi, a u krugu od 100 km zivi, recimo 3 miliona i opet ne moze da ima 30k svaku utakmicu. Ali takav smo mi narod...

Svejedno, povedite decu i uzivajte u slavlju. Ako bi mogli da ne ulecemo na teren i razgacujemo igrace, cisto da bi dostojanstveno primili pehar, to bi bilo onako bas na mestu, ali sumnjam da ce se to dogoditi...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislio sam da su ova proseravanja sa ja dolazim na svaku, a pozeri na proslavu, bila samo na jfu pre par godina...
Ja sam se na te gluposti palio sa 18 godina, ja sam pametan idem na svaku utakmicu idem u Ivanjicu, a vidi ove pozere. Mada sta da ocekujem kad je forum postao tinejdzerski leksikon "sad dodjoh s utakmice, idem u nis, idem u cacak s drugarima".
Bio sam glup mlad i retardiran, kao i svi mladi.
Ko hoce da dodje ko nece ne mora, KKP je u Pariz ispratilo 600 ljudi, koga boli kurac, i Partizan nece imati 20 i nesto hiljada ljudi po utakmici zato sto jednostavno to nije realno, kada prodje sva ova euforija oko titule Marka i igraca, opet ce i dalje u upravi biti ona skracena mangulica, vucelic, snsovi dupelizaci, na jugu produzene ruke dba, protiv nas ce igrati neko smece u ciganskoj ligi Srbije i kad Marko sutra ode oprace nas neki kurac od poljske ekipe bez datog gola.
I aj sad da krivimo narod sto ga boli kurac, jer mi smo ultrasi u prici a oni su fejsbuk navijaci. Bice navijaca jer su se ljudi uzbudili zbog nenadane titule, kad sve prodje isti smo kurac i blato kao sto smo i bili.
Najbolje da ljudima udaramo pecate na ruku pa ko ima manje od 10 u sezoni da streljamo.
A ako dolazi s decom i zenom na proslavu odmah na kolac.
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Mladost je proslu utakmicu sa napretkom dobila uz pomoc sudije, ali mislim da se te kradje ne organizuju zbog Mladosti jer ona verovatno nece dobiti dozvolu da igra evropu vec zbog Radnickog(koji ce da igra kao sledeci iza njih). Oni su slavili po niskim kafanama prolazak u evropu jos posle meca sa napredkom. Radnicki nije mogao da namesti utakmicu sa nama, ali su mogli da sprece Napredak da ih stigne. Sada Radnickom treba jedan bod da bi osigurali evropu. To je dobra vest, ali ne sumnjam da ce se to resavati na poluvremenu utakmica.
Dobro, mi normalno ne kalkulisemo(mislim na tim), a ja kao navijac pokusavam da razmem kakva je trenutno situacija iza nas. Inace i pored ogromne radosti nakon srede ne dozvoljavam sebi da puknem od srece dok ne prodje i nedelja. Ipak nije jos sve gotovo i svaka utakmica je prica za sebe. Znam ja da smo mi mnogo jaci, ali nam se desavaju slabija poluvremena i eto razloga da pravu radost ostavim za kraj. Cak je oprez jos veci nego za mec sa radnickim. Jer kako vreme prolazi ulog je sve veci. Moze da se desi slicno prvo poluvreme kao i u par zadnjih utakmica kod kuce. A za mir su potrebna 2 gola... Jos ja iskreno mislim da je mladost bolja ekipa od cigana(pustili su ih predproslo kolo). Ovo jer jedna jedina utakmica odvojena od citavog prvenstva,jer od nje bukvalno sve zavisi, ona je finale... Onaj ko najvise zasluzuje da je dobijemo je Marko Nikolic koji je celu karijeru strpljivo radio i zasluzio da njegov tim postane i zvanicno najbolji u zemlji ! Ako bih morao da prognoziram onda 2;0 ...
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
"Bila kiša ili bura, tmuran ili sunčan dan,
na stadion masa fura kad god igra Partizan!

Aplauzi strašni bruje, puca, bridi dlan o dlan,
gromki poklič svud se čuje, napred, napred, Partizan!

.....................................................................

Na sve strane svakog dana svud se čuje isti ton,
to je pesma Partizana, on je opet šampion!!!"

:napred Partizan


https://www.youtube.com/watch?v=RdjY0PFVBEc

Ovo će sad biti off, ali kad nisam stigao da editujem poruku... Bio sam ubeđen da drugi stih ide "na stadion masa GURA". Čuo sam ovu pesmu kao klinac, odnosno gledao ovaj dokumentarac o našem klubu. I danas, odnosno sad na poslu, zbog otvaranja stadiona setim se te pesme, potražim je na youtube-u, da je čujem posle jedno 25 godina, i da se podsetim kako idu svi stihovi, kad, ono, piše masa "fura". Ja posumnjam u svoje sećanje i napišem tako, ali neki crv sumnje me potera da proverim taj stih. I izgleda da je definitivno "gura", a ne "fura".

U svakom slučaju, sjajna pesma, sjajan film, iz jednog drugog vremena, koje iz ove perspektive deluje kao romantično. A mislim da stihovi apsolutno odgovaraju ovom trenutku. Ova situacija je vratila mnoge Grobare na stadion. Da, nadamo se da će to potrajati i preneti se i na narednu sezonu...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Stojance tvoja prica je fazon necu na tekmu protiv javora jer boli me uvo da se mrznem na stadionu, da mi hiligani prebiju dete, a zvezda bezi deset bodova, a onda ce u nedelju sa tim istim detetom da iskoci na teren da cepa mrezu i vadi busen. Znaci zajebi patetiku.

Samo sto sad nije vreme za ovakve price, treba da se radujemo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Prvo, mi treba 1 bod da osvojimo da bi bili šampioni.
99% nećemo izgubiti, ali nikad se ne zna, zašto se stvara atmosfera kao da je utakmica nameštena da nema šanse da izgubimo?

Drugo, ove momke, koje sad svi proglašavaju herojima na čelu sa Markom je do pre mesec dana bodrilo nas 1.500, sad će i kurta i murta do dođe na "proslavu" da uleće na teren, skida mreže sa golova.

Šta bi sa onim "ma gde bili na tabeli"? Sere mi se, zato razmišljam da ni ne idem na proslavu titule. Neka bude jedno mesto više za selfie navijače i instagram.
Znaci po toj logici mi ostali nemamo pravo da volimo Partizan ako ne dolazimo cesto na utakmice? Tako to ispada...razumem tebe na sta mislis i zbog cega se tako osecas ali ne vidim nikakvu korist po Partizan u tome da u nedelju dodje samo vas 1500 jer eto vi stalno pratite utakmice. Prosecna poseta je godina ispod nivao za klub kakav je Partizan ali u jednom trenutku je dobro da se poseta poveca, a boljeg trenutka od ovoga nema, ovo je prava prilika da se pokrene "talas" koji ce mozda i naredne sezone da dovede jos vise publike na stadion pa da prosecna poseta bude i iznad 10.000 po utakmici.
Prosecna poseta 82/83 - 22.000, 83/84 - 16.600, 84/85 - 11.400, 85/86 - 13.700.....a kapacitet stadiona je tada bio 55.000. Sto pokazuje da su i tada ljudi vise voleli da dodju na bitnije utakmice nego na one "manje bitne" iako je ta liga bila mnogo zanimljivija i kvalitetnija od ove. Medjutim, ovaj Partizan igra dinamican i dopadljiv fudbal bez uobicajenog JSL mrsomudjenja i ako se to odrzi i narednu sezonu bice veca prosecna poseta, a nije to jedini faktor koji bi mogao uticati na povecanje posete...
Jeste, vreme je za slavlje i za slogu..prebrojavanje i prestrojavanje ne vodi nicemu dobrom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top