Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Jasmina, ako dovedemo slucajno Stojiljkovica videces kakav je igrac i zbog cega cela ova prica, ako se uklopi kako treba znacice nam i vise nego Djurdjevic. Ako je Tosic stvarno zavrsen, uz Antonova, Stojiljkovica i nadam se stopera mi smo jaci nego ikad! Na papiru. Treba sve to nastimovati, ako Djukic uspe u tome bice jako veselo
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.053
Još jedna dobra vest,Alen ne ide na operaciju,počinje sa treninzima.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa stani jel sad Ivica dobar ili kako?

O Srbine da te nema ne bi te svi umovi sveta mogli izmisliti.

Jos jedna izjava za dnevnik, za ove sto prate ko sta pise, Stoiljkovic bi bio mnogo veca bomba nego Tosic, nadam se da ce imati prilike i to da ocenimo.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Gde je taj Stojiljkovic igrao do.sada? Kakav mu he ucinak i u kojoj ligi kad je on vama bomba..jbm mater jel.ja bas toliko ne znam...
Pa sta je onda bambi?

Zlo od igraca. Nesto nalik Miroslavu Kloseu, jak, brz, snalazljiv, bolji od Urosa. Nije mi i dalje jasno u cemu je tajna ako ga dovedu, kao ni za Antonova, ovaj je bio najstandardniji u Grashopersu pune 2 godine. Stvarno igraci visoke reputacije, posle je do trenera i igraca, a bombas je svoje odradio. Istina, 20 miliona kesijane ovog ljeta mu je olaksalo posao i nemam ga sta dizati u nebesa. Sve je ovo trebalo pokusati pocetkom jula...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ajde pomozi Boze da je ovo istina za Tosica, iako sam sinoc govorio kako ce Ivica opravdati ovo sto prica i da ce doci bomba, Tosicu se nisam nadao, a bio sam i zesce pijan i zesce isprozivan od momaka odavde jer sam se nadao dobrim pojacanjima ali dobro ne uzimam za zlo nikome to nas je ipak Partizan naucio da tako razmiljamo
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ružno je ipak nekoga zvati iglica, posebno svog čoveka, i to je dokaz kolka smo govna od ljudi.... čast izuzecima, ali nakupilo se govana da ne može da se diše od mržnje i od hejta, pri tom ne pričam o ozbiljnim stvarima nego sportu koji nam je jedini uspeh u zemlji, a najgrđe komentarišu oni koji se ne razumeju
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Arsene ne filozofiraj...ti ove jeseni imas jedan zadatak, znas sta ti je ciniti :D
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
434
Bio bi greh koristiti Bambija kao levo krilo! Čovek od kako je otišao iz Partizana igra desno (intenzivno sam ga pratio dok je bio u Nemačkoj, nešto slabije u Rusiji), a na sve to - kako bi neko imao "srca" da tako jebački dobrog šutera zalepi uz levu aut liniju?

Stojiljković je vrhunski napadač, ali je tu problem što on nije gladan gola - nije gol igrač. Mnogo radi, dobar presing, slično kao Đuka, ali više voli da asistira, nije toliko opasan u kaznenom prostoru...
Mada, ako Suma povrati efikasnost iz prošle sezone, Stojiljković bi mogao da bude pun pogodak!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Prvo da se osvrnem na post kolege @ulaz "O".

Niko ne brani i opravdava ovakve poteze uprave, sendviče i slične baljezgarije neću ni da komentarišem. Nađi post gde neko opravdava prodaju Đurđevića, sem što je činjenica da je Urošu obećano da će biti prodat ovog leta. Moglo je i pre kvalifikacija, ali je nekako došlo do toga da ostane dok ne završimo s' tim.
Svi su redom napušavali upravu i Ivicu što nije dovedena zamena na vreme... da li je pravi potez što se čekalo da uđemo u LE i dovedemo uslovno boljeg igrača, nego da smo ranije doveli možda nekog slabije reputacije, ostaje da vreme pokaže.

Kako se stvari odvijaju, ako dođu Tošić i Stojiljković, jebem mu mater ako njima treba mnogo vremena da se uigraju i uklope! Domaći igrači, znaju gde dolaze, posebno Tošić, a Stojiljković sve i da je isti igrač kao kad je odlazio u Bragu, biće baš dobro! A igrao je i davao i neke golove i tamo...

Samo se nadam da će se to sve završiti kako treba, i da će se obojica pojaviti sa šalom što pre.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Ako stvarno Tosic dodje na dve godine ovo ce biti Ivicina nuklearka.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Полако са Стојиљковићем, кад буде забио голова као Урош, онда ће бити бољи од њега.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Sto se Tosica tice...ako je sarkazam stvarno ste surovi :D ....kakva bi to bombetina bila da on dodje.. A.U....B.R.E..tkzv ruska bomba Tsar (Car)
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
rekao sam za bambisu danas da je to.....mislim da je sledeci rajko,ne mitic...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.531
Локација
Македонија
Mislis Rajkovic na stopera ili Rajko Brezancic kao levi bek :D
Sta se dogodilo sa Antonovim jer zapela stvar ?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.078
Reaction score
26.451
Локација
ante portas
Lice sa poternice je danas mnogo iznerviralo ove nase .
Lazni doktore nisi danas trebao da se zameris debelom doktoru nauka.
Dominiramo i tek cemo.
Ajde Ivice,Voochela dovodite Rajkovica.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.466
Reaction score
38.374
Gde je taj Stojiljkovic igrao do.sada? Kakav mu he ucinak i u kojoj ligi kad je on vama bomba..jbm mater jel.ja bas toliko ne znam...
Pa sta je onda bambi?

Daleko od toga da sam dotičnim oduševljen, ali ako je statistika merilo, onda je Stojiljković za Đurđevića igračina. Ima 5 puta više postignutih golova za Bragu, nego što je Uroš dao za Vitese i Palermo, doduše na nekih 20 mečeva manje.

Nikako to nije merilo, ali ni portugalska liga nije baš krš, niti je Braga Radnik iz Surdulice.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Rajkovic stoper? Tosic krilo? Ne mogu da verujem dok ih ne vidim na promociji....sokiran sam...au!
Stojke, Rajkovic, Ostoja, Everton, Suma, Tosic...jbt
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top