Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Naši fudbaleri kako se primiče kraj karijere, tako od krila i napadača postaju 10-ke - Radović, Danko, Bambi...

Ne sećam se da je ikada Bambi igrao levo krilo.
Mada, ako dođe, nadam se da će moći i tu da igra podjednako dobro za naše uslove.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Možda je pravi, a možda i nije baš najbolji trenutak za ovakva pisanja. Ali ne mogu da se otrgnem utisku da smo mi već debelo ušli u sezonu, a ušli smo i u grupnu fazu LE, a i dalje ne znamo ko će nam igrati na poziciji štopera, na poziciji levog/desnog krila, napadača...
Priča se o nekim pojačanjima, ali neko iskustvo mi govori da mi trenutno nemamo neke ogromne svote novca (ili bar nećemo da ih dajemo) kako bi dovodili spremne igrače da odmah ulete i da grizu. Našim pojačanjima treba period adaptacije, ulazak u formu, pa minutaže itd. A za to se moraju žrtvovati neke utakmice. I na kraju svega kada taman mislimo da je to to, mi ih prodajemo...

Takođe Iliev ima neku filozofiju ne gledam štopere fazon. Čekaj rođače, pa ne može se sa dva štopera na tri fronta... Kakav je to rezon?

I ono što je povrh svega poenta cele priče, non stop se potencira priča kako smo mi zadržali tim. Sad je valjda svima jasno da je to samo magla. Milenković, Đurđević i Leo su otprilike najbolji bili u svojim linijama tima. Svu trojicu smo prodali, a pride i još po nekog. Boli i ta limitiranost, da kada god smo nešto napravili, poput onoga od sinoć, mi smo na tome i ostajali. Nikako da napravimo taj korak, da preskočimo tu stepenicu, da stvarno odemo korak dalje, da zadržimo ili makar unapredimo tim. Ovo mi deluje da non stop pokušavamo da se održimo na jednom nivou kojim očigledno niko živi nije zadovoljan...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Od stopera nema nista. Doce Antonov pozadi najvjerovatnije i taj igrac naprijed a ako je to Tosic onda smo ostali i bez napadaca.

Po svemu sudeci nagomilat cemo 3 desna krila ako dodje Tosic i 3 lijeva beka. A nemamo pristojnog stopera i spica. Toliko o planskom radu. Iliev moze samo da izmislja pozicije igracima kao sto je Suma odjednom postao krilo tako ce i Solomon postati spic...itd
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pise Infoermer za Stoiljkovica... Mislio sam da on ide u rupu, ali posto je Informer na prst u dupe sa Vucelom znaci da je to to 99%
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.878
Локација
Beograd
Za Djurdjevica dobijamo 4 miliona.Mamic bi uzeo barem 10 za njega.Dajte milion Tosicu i milion novom spicu koji ce dati barem 20 golova kao Djuka(moze Stoiljkovic) i mozemo da pricamo o prolecu u evropi i tituli u "kokeza" ligi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Trebalo bi da bude Antonov i još 2 igrača.

Ali je stvarno smešno da Iglica najavljuje bombu nad bombama, a to je Stojiljković. A ponekad pomislim, možda nije težak drogoš, al on me razuveri.

Jure domaćeg, a domaćih nema da valja.
Uglavnom umesto 3 najbolja igrača prošle sezone, 3 puta s konja na magarca!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
I ja sam mislio da je Tosic levo krilo, ali sad videh na par klipova da zapravo igra desno, i da je levak.

Inace bas me boli uvo sto ce neko da ispadne iz prve postave kada dobijamo ekstra pojacanje.
Kamo srece da Djukic tako nije razmisljao, pa, da je sklonio Kljajica i Cirka ranije, i kamo jos vece srece pa da potpisemo i Racu, bas cu da placem za Jevta i Kosovica.

Jos ako je i Djurdjiceva zamena u tom rangu, imacemo mozda i bolji tim od proslogodisnjeg.

Trebace nam samo malo vremena da se tim uigra.

I od narednog jula, opet sve ispocetka. Jebem ti zivot.

Samo se sjeti ove asistencije https://youtu.be/uBWA1lqTNa8 pa ce shvatiti sta moze da igra.

Stojiljkovic je igrao za Bragu u kvalifikacijama, ima li pravo nastupa za nas?
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ožegović nije u protokolu večeras, vrlo moguće da je on zamjena za Uroša. A što se tiče Stojiljkovića, njega bih volio prije vidjeti kod nas, ostaje da vidimo šta će nam sad prirediti.
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
Za Djurdjevica dobijamo 4 miliona.Mamic bi uzeo barem 10 za njeg

Jel ovo neki pouzdan info, posto vidim da svi barataju sa cifrom od 2.5 miliona. Takodje pojedinci pisu da ce i derbi igrati, jel to provereno?

Koliko mogu da procitam uz pomoc googla Ilijev je danas Gazeti dao intervju da Djurdjevic poptisuje za Olimpijakos ugovor na 4 godine, cena 2.5 kao i da je juce igrao zadnji mec u nasem dresu. http://www.gazzetta.gr/football/article/1128427/ilief-feygei-o-tzoyrtzevits-tha-vroyme-kalytero
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Iskren da budem, nisam toliko pratio Tosica sem u reprezentaciji, a tamo je igrao desno krilo u najvecem broju slucajeva...Naravno da bi mogao da igra i levo, ali meni je mnogo bolje da levonogi fudbaleri igraju na desnoj strani zbog ulazaka u sredinu...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Mi imamo Sumu u sredini , treba nam neko da razvlaci levo.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Tosic moze da igra i levo i desno, a cudi me da postoji navijac Partizana koji do sad nije znao da je levonog. A ja se i te kako nadam da zamena nece biti u rangu "Djurdjica" :D

Pa, ja se ne secam kojom nogom je igrao moj najomileniji fudbaler Partizana, a kamo li da se secam Bambijeve levice. :D
Inace slazemo se oko Djurdjica :)

Samo se sjeti ove asistencije https://youtu.be/uBWA1lqTNa8 pa ce shvatiti sta moze da igra.

Vidis, bas sam pre desetak dana gledao ovaj klip.
Ma samo neka on dodje, ne sumnjam da ce mu Djukic naci pravu poziciju.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.953
Ne mogu da verujem da vecina ne zna da je Tosic levonog i da je igrao levo krilo :D...pa ja sam i CSKA pratio zbog njega,doduse tamo je igrao desno...ima tosic dobru levu nogu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top