Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemam šta da zamerim momcima koji su pre 2 dana odvalili Videoton u Mađarskoj i vratili se AUTOBUSOM! Dok je istovremeno lopovska uprava dimila tompuse u privatnom avionu.

Grujić je toliko perfidno sudio, penal nad Tawambom čist kao suza, mamu mu jebem u pičku, došao sam na derbi nezainteresovan, izašao sam lud, plus frustracije što nisam uspeo na zapadu da odvalim novu stolicu (mnogo su bolje od starih).

Hvala svima koji su na tribinama branili čast Partizana i momcima hvala što su ostali neporaženi u onakvim uslovima za igru.

Levi bek Miletić i Janković (padavičar i lažovčina), nadam se da idu na tribine posle dolaska Bambija i novog beka.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kakav teren takva i utakmica.

Stojkovic nas spasio poraza.
Grujicu jebem sve po spisku.
Suma u par navrata pokazao da je Ronaldinho licno a isto tako zna da usere akciju kao da je Milivoje Cirkovic licno.
Neresen rezultat nama vise znaci nego njima, ipak su oni prvaci univerzuma.
Napad nismo ni imali. Zaista ce nam dosta znaciti Bambi a isto tako ce bilo koji drugi napadac umesto Djurdjevica biti za nasu igru vredniji sa drugim stilom i drugacijim snagama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.953
Reaction score
27.060
milojevicu, degeneriku ciganski! Tebe je spasao sudija u rusiji, spasao te golman krasnogkurca koji je zajebao i kljajica, kreten koji sa dva metra u nadoknadi vremena nije odveo krasnovkurac u le, a danas ti je najbolji igrac bio pedercina sa pistaljkom...
Djukicu, Ivice, aman ljudi dovodite vise ta pojacanja, aman vise!!!
Grujicu, nadam se da ces dobiti ono sto zasluzujes, picko ciganska.
Filipovicu, kondicioni amateru, picka ti materina, polomio nogu koliko vec sutra, neznalico maloumna!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.295
Локација
Žrnov
Losa utakmica
Bili smo losi, ali i uorkos tome Grujic spasio zvezdu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.850
Taj naš zaostatak za protivnicom na derbiju zvani sudija ne treba da nas čudi. To mora biti uračunato u neki proračun duela, penala i slično. Znaš da ti neće svirati penal, izbjegavaj kontakt s njima u 16 metara, nastoj da se održiš na nogama.

S ovim se uglavnom slazem, ali ovi stalno pomjeraju granice. Danas je par puta lopta bila u autu i nastavljana je igra. Bio je, u najgorem slucaju, penal nad Tavambom, iako i ono nad Jankovicem (kome ni ja ne bih svirao jer to moze da prodje a padne precesto kad i ne bude faul) jeste jer ovaj njihov dize ruke a nogama i tijelom ide ne od Jankovica nego ka njemu, i ona lopta u ruku nekog njihovog tamnoputog u njihovom sesnaestercu (koju NIKO nije prokomentarisao ni na poluvremenu niti kad su ponovo prikazivali pregled).

Pored ovog, ovaj teren je stvarno ocajan. Ako me oci ne varaju, Radinu je lopta pobjegla (kad je dobio zuti) bas zbog terena. Da li bismo bolje odigrali da je bio isti kriterijum za nase i njihove prekrsaje i bolji teren, a kamoli da je sviran neki od ovih penala, necemo nikada saznati.

Stojke, svaka cast! Da nisi odbranio one, ovi bi se napalili, a mi smo izgledali kao da nismo raspolozeni, a neki i kao da nisu igrali proslu sezonu gdje su nas takodje krali...

Tosic ce sigurno popraviti prekid, ali morao bi ojs neko da dodje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
ako je suma levo krilo ja sam astronaut.mislim da bi djukic trebao da uvodi brata solomona polako.kratki smo konkretnog igraca kao sto je leonardo bio I to je ocigledno.danilo grujic jos jedan u nizu bednika koji su tendeciozno sudili derbi.delibasic je cini mi se usao u teren zato sto su nam prekinuli akciju na kraju na pola iako predvidjenih 2 minuta nije isteklo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.972
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jankovićevo ciganisanje je očigledno od prve utakmice u Partizanu. Danas nam je došlo na naplatu. Penal je bio školski.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Manite se te cigansko-milojevićeve priče da nas je isključivo Stojković uveo u LE. Jeste pomogao, ali tom pričom pljujete po ostalim zaslužnim igračima i stručnom štabu. Nije Stojković dao 4 gola.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.295
Локација
Žrnov
Mislim da sve i da je nad Sasom.Ilicem.bio fauk, penala ne bi bilo...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Nas uveo u Evropu i spasao večeras golman, a njih uveo u Evropu i spasao večeras - sudija (2 penala, Ristićev nepriznat gol...), doduše različit čovek je u pitanju, al' suština "postojanja" ista...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
onda dakle nije ni Kljajic kriv za golove koje smo primili zato sto on nije hvatao lopte?
U fudbalu je stvar prosta - sto je pozicija blize svom golu to je nezahvalnija...prema tome igraci treba da znaju da se nose sa odredjenom vrstom pritiska...Kljajic kao neko na najnezahvalnijoj poziciji to nije umeo njemu je reflektor bio kriv vise puta. Kao sto rece kolega - svaka cast Stojkovicu ali on nije davao golove vec je "samo" omogucio saigracima da sve odrade kako treba i u tome je u stvari njegov najveci podvig.
Da je on pogresio kao Kljajic siguran sam da nikad ne bi okrivio reflektor ili teren cak i da je to istina vec bi preuzeo odgovornost i iz svega izasao jaci...to je razlika izmedju golmancine i golmancica, izmedju velikog golmana i obicnog proseka
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Partizan ovako ne sme da igra. Ocajno odigrano, cinilo mi se kao da uopste i nismo zeleli pobedu, vec smo odigrali na neresen rezultat...

Da li je u pitanju umor ili jednostavno nismo nista posebno?
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.424
Reaction score
10.561
Локација
okupirana Srbija
Čestitam ''treneru'' odlično šesto mesto u srpskoj Primeri nakon šest odigranih utakmica. Bežimo velikanima Napretku i Čukaričkom puna tri boda. Uz pesmu ''Opa, opa'' želim mu brz povratak u Španiju.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Jedno od perfidnijih sudjenja u poslednje vreme. Strahota. Znas sta te ceka i opet se iznenadis.
Cigani bolji. Vec sam spominjao da im je trener (jebo mu ja mater po sred picke) za dve klase ispred onog goveda od prosle sezone. Neki igraci igraju neprepoznatljivo bolje. Donald i Kanga potpuno drze sredinu terena, Krsticic im je bas pun pogodak, Boaci dosta nezgodan. Ovi ostali vise losi nego dobri, ali je problem sto smo mi bili i anemicniji nego sto je dozvoljeno i nekreativniji nego sto smemo da budemo. Moreira nam fali, takav igrac nam ocajnicki treba.
Drugo, sramota je da u timu koji igra LE obitava igrac poput Miletica s kosom. Ono je uzas blagi koliko je los. Vulicevic bar odradi nesto u odbrani, ovaj je tragican. Suma i Jankovic nemaju tu drskost i kurcevitost na terenu koji su potrebni da se ovakve utakmice dobiju. Mlaki, spori, predugo drze loptu. Samim tim u napadu sve pada na Tavambu, a to nije igra koja ce nas daleko dovesti.
Djukic mi je potpuna misterija. Da li on ozbiljno misli sve sto kaze ili namerno kenja, ali mi retko kad stvarno "odemo po protivnika". Niti ja mislim da imamo igrace za to. U zavisnosti od ishoda prelaznog roka videcemo sta ce na kraju ispasti, ali ovo do sada mi je igracki dosta tanko. Rezultatski, s druge strane, i nije tako lose.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ipak, sekretar sudijske komisije FSS Igor Radojičić istakao je da u utakmicama kao što je večiti derbi situacija za penal mora da bude čista i jasna, a pomenuta to nije bila.
“Ovo je najteža odluka na utakmici. Tu je sudija i dodatni sudija. Da ima kontakta, ima. Stoji i da je pad bio teatralniji. Kriterijum za penale na ovakvim utakmicama mora da bude nešto viši. I proteklih sezona je bilo tako. U kaznenom prostoru sudije sankcionišu čiste i jasne situacije. Ova nije takva, iako će izazvati polemike. Prošle sezone bilo je nekoliko takvih sitaucija, pa i u prethodnom derbiju“, rekao je Radojičić za televiziju Arena sport.

Aha, znači nije bio penal? Da znamo, da se ne nerviramo...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Losi smo bili. Nadigrali nas na sredini gde su kvalitetniji. Donald odlicno udvajao Tavambu. Razlika u odnosu na prosle derbije je sto smo sa Leonardom bili mnogo opasniji, nego sa Sumom. Ali kada je lik driblao u aut :banghead

Vidljivo je koliko nam fali taj centralni vezni koji ume i ofanzivno.
Na kraju dobar remi za nas, ako se dovedu prava pojacanja.
Djukic bi morao da menja formaciju i nadam se da ce to uraditi. 4-3-3.
Everton-Radin, ispred Suma. Levo Bambi, desno Jankovic i u spicu zamene za Djurdjevica. Tavamba ima svoju ulogu, ali nemamo mi ostale igrace da bi forsirali ovaj sistem sa njim.

Sudjenje sramotno, ali to je standardno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top