Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
I nemojte da se iznenadite ako Djordje Jovanovic zatrazi da nas napusti vec u sledecem prelaznom roku. Spartak, Borac, bilo gde je bolje, da covek dobije sansu.

Djordje Jovanovic da se baci u vatru i sam igra ove jeseni prvenstvo, kup i LE ? On je vec uvijek u 18 tj. u protoklu i ulazice u igru sigurno. Nazalost dolazi onaj koga nismo ni sanjali prije 3 dana ali prezivicu sigurno. Milko Djurovski je najodvratnija ciganstura sto je nosila nas dres samo sto nije bilo instegrama. Kad ga god vidim na tv ja se iznerviram a proslo 31 godina...moj stari ga mrzio od prve sekunde kad su novine objavile da dolazi. Prezivicu i ovog Ozegovica ko ga jebe ode sljedece ljeto sigurno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.831
Reaction score
29.889
Локација
Beograd
...
...Tuzno je ali mislim da ne trebamo verovati u idole.
...
https://www.youtube.com/watch?v=EuOTEH1pLTo
Ja sam to naučio još u prošlom veku kada me je nešto slagao Srđan Šaper...
...a kad sam video njega i Krstića (takođe ex Idola) u politici, sve mi je bilo još jasnije...ili očekivano...
Odvajam nešto što je čoveku dato, kao talenat za glumu, muziku, fudbal, posao od toga kakav je taj kao čovek...
https://www.youtube.com/watch?v=ESSt0bi6Jqk
Misao o Partizanu kao idealnom klubu u kome borave samo idealni ljudi samo je neka naša iluzija, fantazija...ne kažem da iluziji i fantaziji ne treba težiti, ali treba imati i smisla za realnost...u njoj živimo.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Presidente,

Ja sam pre par nedelja otisao sa jednim amerom na privatnu zurku/sedaljku, sve po pozivu naseg bivseg igraca kog svi obozavaju i smatraju ogromnim Grobarom.

Kada smo stigli ja sam bio u soku, kao tvajlat zoun jebote, mesto, vlasnik mesta, najokoreliji cigani, samo su vucko i bogdanov falili. Popio pice i ostavio lika tu. On nije kapirao, kaze "you are all Serbs?!" Hahah

Nisam se uopste razocarao, sto vise upoznajem te bivse igrace i trenere, sve vise vidim koliki su ljudi od krvi i mesa i koliko njima manje znaci Partizan nego obicnom navijacu.

Mozda nisam upravu, ali na njih sam poceo da gledam kao na stative, travu, semafor. Tuzno je ali mislim da ne trebamo verovati u idole.

Takodje ne znaci da treba dovoditi diletante poput ovog mongoloida

UPRAVO TO!

To ovde niko nece da kapira!


SVI MI navijamo za Partizan zato sto ga volimo a SVI ti igraci igraju u Partizanu zato sto imaju ugovore i zato sto zive (materijalno) od njega! Kraj price. Pametnom dosta...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ako mi nije dosta znači da sam glup. Neka budem, ali ne mogu da verujem da ne postoji igrač sličnog kvaliteta i cene koji nije srao po nama.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
U potpunosti se slazem, mislim da vise boli sto smo ocekivali "bombu".

Najvise od svega boli sto lik po bilo kom osnovu nije za nas klub. Ako mi od njega ocekujemo da u odsudnim trenucima u LE on daje golove. Tesko nama.
A tek ovo sto smo pricali i sto sam pisao.
Lik ne bi smeo da prismrdi Hramu, a mi ga dovodimo kao pojacanje:banghead
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Rekao je Sensei, neko na ulici da te nazove glodarom... pa glavu bih mu slomio... što bi ovaj pavijan bio drugačiji...

Mrš !!!

Psovao sam i Stojkovića kad je dolazio prvi put, a Stojković je gospodin za ovog! Rekao je da neće nikad kod nas, pričao je svašta, ali nikad nije uvredio klub ili navijače, kao ni Đurđević, ni mnogi drugi !!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Reče ja vama da ćete u četvrtak slaviti prelazni rok, i praštati nekome ružnu prošlost. :D

Šta neko treba da uradi i koliko treba da piša po nama da bismo rekli da je pređena granica i da takav neko ne može da bude deo našeg kluba. Ne radi se ovde o običnom simpatizeru musavih kakvih je kod nas bilo i biće, već o smradu koji nas je do juče otvoreno vređao.
Nadam se da je sve samo prazna priča i da smo se džabe uzrujavali.

Burazeru, ta granica je pomerena kada smo doveli onog ortodoksnog ciganina Milka Đurovskog. Pre par godina, ta granica je sasvim obrisana i više ne postoji dolaskom Stojkovića. U oba slučaja NISMO pogrešili, štoviše, Stojke ne samo da je uvideo koliko je on u stvari bio grešan nego je postao jedan od nas!

Seća li se neko igrača, ciganski orijentisanog, da je došao kod nas i namerno nas uništio. Ja se ne sećam. Sećam se samo onog govneta TRAJKOVIĆA, koji je NAMERNO skrivio penal na derbiju i na onoj evropskoj utakmici, a posle nje, pošto su ljudi iz kluba dobili info ko ga je isplatio, šutnuli tu džukelu iz kluba. Gde je sada to govno da namešta penale!

Da sam zadovoljan dolaskom Ožegovića u klub, NISAM, ali ne zato što je ciganštura nego zato što je TRUBA! Devet klubova u skoro toliko sezona, a sve su to šljjj klubovi dovoljno govori o njegovom kvalitetu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.542
Reaction score
23.832
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
E, moj Gagi koja si ti budala sto nisi uzeo pare koje ti coki legenda davao, nikad od tebe profesionalac!

Da ga jebem, pogresna tema.

ожеговићу, пуши глодарима!

Sta znam, mozda covek ne zna latinicu :confused
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
https://www.youtube.com/watch?v=EuOTEH1pLTo
Ja sam to naučio još u prošlom veku kada me je nešto slagao Srđan Šaper...
...a kad sam video njega i Krstića (takođe ex Idola) u politici, sve mi je bilo još jasnije...ili očekivano...
Odvajam nešto što je čoveku dato, kao talenat za glumu, muziku, fudbal, posao od toga kakav je taj kao čovek...
https://www.youtube.com/watch?v=ESSt0bi6Jqk
Misao o Partizanu kao idealnom klubu u kome borave samo idealni ljudi samo je neka naša iluzija, fantazija...ne kažem da iluziji i fantaziji ne treba težiti, ali treba imati i smisla za realnost...u njoj živimo.

Ne bih da lamentiram i odlazim u zesci off, ali vremena se menjaju. Cini mi se da su 50-e i 60-e dosta razlicte od 70ih, a da su 80e prica za sebe. Za 90e sve znamo i onda krece neka nova era u 21. veku.

Pre mozda 10-15 godina nisam ni pomislio da cemo postati kao Inter ili Milan, to mi je tada delovalo neshvatljivo. Ko zna sta ceka neke od nas za 20-30 godina, nadam se da ce Partizan preziveti - sve ostalo je prolazno.

Na kraju svega istrpecemo jos jednog 'prekoputasa' kada se sve sumira. Kapiram da ga je Djukic prihvato kao opciju i ocekujem od njega da ga skloni ako mu ne bude islo, i ukaze dragocene minute Djoletu Jovanovicu. Ako mu bude krenulo, onda sam siguran da cemo istrpiti i otpratiti jos jednog epizodistu u dresu Partizan.

@ gazda

Najavljivao si da ce i vucic i milo da odobre taj transfer (ne znam kakve veze ima Ozegovic sa Crnom Gorom) i jos mnostvo zagonetnih stvari koje nisu ukazivale na njega, tj. mogle da ukazuju na bilo koga. Samo dobronamerna kritika da se takve stavri ne rade u buduce. Nazalost neki ljudi (prvi ja) se bas loze na takve stvari.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Najjace sto ce sad cigani da mu skandiraju picko glodarska :D ako bude igra sledeci derbi.
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Ожеговићу пушиш нам 100 кураца

37637838502299bacc87807d520bfd0a3512f3270cf877ba95ad2a5cc95fb5bb3cdb0c7f.jpg
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Gazda
Pa kako mozes da poredis Milka i ovog Ozegovica.Dolazak Milka je bio dogadjaj decenije,on im ga je zabio u dupe,on je za njih bio Bog tada.I Milko nikada pre toga nije rekao nijednu ruznu rec protiv Partizana,doduse drugo je to vreme bilo.Milko i dan danas dolazi kod nas na kafu,kod njih ne.A ova seljacina...svake nedelje "Jebi Glodare" i sada "Moja kuca"?Epa nece moci...
PS Lepo je Srna napisao sta se desilo jednom igracu CSKA koji je dosao kao trener u Levskom,a pre toga srao.Skinuli mu dres na presu,udarili samar i isterali ga.Sutradan nije bio trener.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jebem ti život šta smo mi doveli. Jebiga ja nisam "realan" Grobar pa mi ovo smeta. Izvinjavam se svim "realnim" Grobarima, Ožegoviću crkni mamu ti jebem, popuši moj "glodarski" kurac.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
255
Veceras lako moze da se desi jedno pisanje po faci na relaciji Portugal - Beograd...
Dovedeno je najgore moguce resenje. Ivica Ilijev radi odlican posao, ali ima jedan veliki problem, covek stavlja akcenat na dogovor sa igracem i u tome je odlican, videli smo na primeru Tosica, Leonarda, Djurdjevica, Djukica,... Medjitim u celoj toj prici postoji i drugi klub, e to je veliki problem za Ilijeva, niti jedan transfer gde je ukljucena i ta treca strana nije zavrsen bez velikih problema ili nije uopste zavrsen. Upravo to se desilo i sa napadacem. Pala su ucenjivanja kao i za Sumu, vremena nije bilo za dogovor, trziste je susno za napadace kakve mi trazimo (dobre, a jeftine :D) i zavrisli smo na Ozegovicu.

Jedna stvar je sigurno motivacije mu nece faliti da se dokaze. Nadam se filmu Djurdjevic drugi deo.

Sto se tice psovanja ciganske majke, slazem se i pridruzujem cestitkama bar dok zvanicno ne postane nas igrac, ali SVAKO ko prihvata Stojkovica nema jedno jednino pravo da pljuje Ozegovica jer su njih dvojica jedno te isto. Razlika je u tome sto za Stojkovicevo vreme nije postojao instagram, ali imamo cuveni video "kad nesto mrzis onda mrzis" tako da je krajnje licemerno vikati Vlado legedno, Ozegovicu cigansturo.

Onaj kome je jasno da su njih dvojica iz iste rupe ispali i isti cigojnjeri bili i ko ih ne prihvata obojicu zbog toga sto se tice mene moze da mu opsti sa celom zenskom familijom svaku utakmicu od 0 do 90.

Da rezimiram, drugi su bili bolji, ali nije ni ovo propast sveta bar igracki, postoji tu i potencijal i kvalitet odredjeni, ljudski ne bi da komentarisem da ne dobijem ban.

Upravo sam dobio poruku da radimo dovodjenju jos jednog spica, ali cisto sumnjam da je to moguce.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Samo ne znam kako ce govno raspalo da sakrihe tetovaze na ruci...
Dugi rukav na +40c sve mu jebem musavo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top