Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Stara prica kako se sve mora odraditi do odlaska na pripreme, a to nikad nismo bili u stanju da zavrsimo, cak naprotiv pred kraj priprema se desi da nekog vaznog igraca prodaju.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Pa upravo zbog toga i pricam, zimski je prelazni rok i nije toliko aktivan kao letnji...Dobili smo protivnika za LE protiv koga mozemo igrati, treba nam samo 3-4 pojacanja, a Ivica kaze da sve karte baca na Evropu, pa neka se sad pokaze i on i Djukic, i da vidimo taj sistem, kad ako ne sad???
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Nama treba remont i treba pripremati ekipu i za leto, sobzirom da ce svi nosioci otici u najboljem slucaju na leto, pa da makar deo ekipe uigramo i pripremimo, ako opet dogodine u julu budemo tumbali komplet tim, tesko da cemo bilo sta napraviti.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Jbt, ne znas dal je gore Aksentijevic ili Miljkovic, cupanje kose, ko je ima :) kako god okrenes. Sto je jos smesnije Miljkon standardan u Amkaru.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Aksentijevic, Miljkon, Gulan pa da cupavog Miletica molimo da ostane, a Vulicevicu da dignemo spomenik :) nesto mi je zabagovalo mozete obrisati ovaj post.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Ako sve karte bacamo na evropu,i ako za nokaut fazu lige evrope moze samo tri nova igraca,onda su po meni ova tri mesta najkriticnija:1. Spic(najkriticnije od tri kriticna) ali sta ce nam kad imamo ozega za kog garantuje iliev..2.kvalitetan stopere (ali sta ce nam kad cemo videti posle zimskih priprema kako ce sjukic da utegne to ..3 . Zadnji vezni ,koji moze da povuce i napred,par Evertonu..ali sta ce nam i to kad ce everton da ode..u svakom slucaju ima raspada po nasoj ligi,ima nekoliko menadzerskih kombinacija,i to je to sto ocekujem na prolece..
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
433
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Pa imamo li mi ikakav skauting, nesto, bilo sta? Cuj Aksentijevic, pa takvih ima na svakom koraku. Ne zajebavajte se, trebaju nam pojacanja, Aksentijevic to sigurno nije. Ima jos igraca na toj poziciji, ne vjerujem sta rade...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.993
Локација
Храм фудбала
Moraćemo igrati na stadionima sa dobrom travom, inače ako bude kao u Kruševcu, ko će bre iščupati Aksentijevićevu glavu iz one kaljuge?
Neki dan čitam neki njegov intervju na Mocartu, i tačno razmišljam da je intervju tačno namjenjen činjenici da ćemo ga dovesti. Pa eto da kao lakše progutamo, Partizanovo dijete, otišao samo da bi Partizan mogao funkcionisati, menadzeri ga zajebali...itd...itd

Ivice Ilievu za početak da dovedeš 4 krštena igrača, koji će podići kvalitet ovoj ekipi, da zadržiš Stojkovića i Evertona, a posle ako već želiš da sviraš kur.u onda dovodi i ove CZSL otpatke.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Tavamba postao potpredsednik kamerunskog Igl Rojala....ajde Tava sredi nam novog Etoa :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Poceli su naslovi tipa : "Igrac X sve blizi Partizanu/Zvezdi". To mi je najjace, koje su to dezinformacije i gluposti. To mi ostalo u secanju jos od onog naseg famoznog desnog beka, crnca koji je trebao da dodje, Lartey, tako nesto :D. Za njega je skoro svakog dana pisalo, blizi, sve blizi i blizi, najblizi, rodjeni.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Evi ako nece da potpise onda ga prodati, klimavo je nadati se da ce se do ljeta nesto promjeniti. Ovako ako ga prodas imas neki novac i dvije sanse da dovedes pravu zamjenu ako za njega postoji zamjena u potpunosti. Valjda se nesto naucilo proslog ljeta iz telenovele Leo i Uros. Iako je Uros odradio korektno svoj posao. Djukic je pricao koliko je to remetilo ekipu ide ne ide... Mozda bi Evi rado prihvatio ponudu nekog brazilskog kluba zbog porodicnih stvari.

Aksentijevic je zamjena za Vuleta kad on ne bude mogao da bude starter. Druge logike nema. Nikako mi se ne svidja ali se tjesim nekako.
 
Последња измена:

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Meni je katastrofa da mi ne mozemo da iz skole izbacimo jednog skolovanog zahvalnog beka, koji je makar pouzdan igrac, da rutinski radi u odbrani i da moze da trci. Sve sto izadje su dileje, Aksentijevic, Miljkovic, Zivkovic, Bogosavac.... nit mogu u napadu nesto da naprave, a u odbrani su kriminal. Nama je vec pa skoro 10godina promaja na levoj strani, a cesto i na oba boka, vec je tradicija postala da nas protivnici pretrcavaju i stvaraju sanse sa levog boka.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Pa imamo li mi ikakav skauting, nesto, bilo sta? Cuj Aksentijevic, pa takvih ima na svakom koraku. Ne zajebavajte se, trebaju nam pojacanja, Aksentijevic to sigurno nije. Ima jos igraca na toj poziciji, ne vjerujem sta rade...

Skauting nemamo vec neko vreme, jos od nasilnog preuzimanja skupstine od strane ratnog huskaca Vucelica i naprednjackog krmeta Vazure.

Nema vise mladih i jeftinih perspektivnih igraca iz Makedonije, Bosne, Crne Gore... Znaju samo da dovode polovnjake na pozajmice i bivse cigane. Takodje znaju i da previse plate neznalice, a na kvalitetnim igracima silje onu stvar i glume autoritete. Ivica se tamo pita koliko i ja, mada mozda je i bolje tako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top