Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Popizdio sam zbog Ivicinog sistema.

Odoh udarat glavom od kamen.

@diego

Pa i Salic gadja kos pa ne pogodi.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
da nece Ivica da dovede Švajnštajgera? :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
PREKOBROJNI
Đorđe Lazović
Nemanja Stevanović
Mohamed El Monir
Lazar Ćirković
Petar Đuričković
Saša Marjanović
Alen Stevanović
Teofilus Solomon

ako nekoga mrzi da otvara gornji link,lista igrača koji sigurno napuštaju Partizan.

Šteta jedino za solomona ,verujem da bi mogao nešto da pokaže u budućnosti..

Meni ovde nije jasno otpisivanje Djurickovica i Marjanovica s obzirom da momci odradjuju sasvim korektno posao za vreme na terenu,jos kada na to dodamo da mi nemamo sanse da dovedemo adekvatne zamene sa nasim pasosem...ne kapiram potez uprave :pop
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kakav Djurickovic, decko je kao da je pao s marsa, pamtim jedino neku njegovu asistenciju u JSL, ne mogu sad da se tacno setim protiv koga, ali on je prosecan JSL igrac, pritom nije ni mlad pa da se nadamo da ce napredovati. I na sve to je retko pickast igrac.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
asistencija leonardu na cmari za 1:3. pamtim I jedan njegov evro gol, al' ne znam da li su bile pripreme ili jsl utakmica. I to je to. ove jeseni kad god je igrao dao je jedno veliko nista. marjanovic bar ima dobar prekid.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Gol je dao Novom Pazaru na prvenstvenoj utakmici; gol kakav viđamo otprilike onoliko često koliko i uspešne makazice, uzimajući u obzir da su već generacije igrača FK Partizan dominantnog uverenja da šut van šesnaesterca nije u skladu sa pravilima igre.
https://www.youtube.com/watch?v=q0N8S5u0yl0 (6:15)
Prošle godine je dao gol i Metalcu, a ove asistirao protiv Stare Kurve u Novom Sadu - za pobedu - i još dva puta protiv one fašističke ekspoziture sa Banjice.
Ne pišem sve ovo zato što mislim da je Đuričkoviću mesto u Partizanu. Nije; samo ne bi bilo fer da ostane upamćen kao neko ko nikada ništa nije uradio za naš klub.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
.......................... marjanovic bar ima dobar prekid.

izvini, je l' to onaj "svaki-drugi-korner-golaut" Marjanović?? :banghead :pop
ima dobar prekid on, al' mu je isti u glavi tokom igre, rekao bih.. :roll:
nije igrač za Partizan, uvek sam pre za to da treba puštati nekog klinca iz omladinske škole da skuplja minute u našoj ligi i Kup utakmicama
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Taj Marjanovic je imao dobar prekid, sada ga nema, cini mi se protiv Vose 3 ili 4 kornera za redom pokusava da centrira sa nekim efeom i svaki put mu ide u golaut...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ne pisite svasta, Marjanovic jedino sto ima to je centarsut. Protiv drolje iz Novog Sada su bili nehumani uslovi i nemoguce je normalno centrirati pa videli ste i da je Stojkovic imao problem u slanju duge lopte napred.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Jako sam zainteresovan da vidim kako ce biti resena situacija sa Pantićem. Potpisivanje višegodišnjeg ugovora sa njim u isključivo našem vlasništvu bi pokazalo ozbiljene namere obe strane i uveren sam veliki kapital.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Šta bi sve bilo pisano da smo imali drustvene mreze u ovom obimu kad je najavljivan dolazak "indijanca iz Zrinjskog za 60.000 evra vooooimja Svetog oca.. (Dijara)" ili "menadzerska prevara iz lošeg portugalskog kuba (Mo)" ili "neki lik iz teće lige, e sad smo stvarno dotakli dno (Raća)", itd. itd. Hoćemo provjerenog Đurđića, Radovića, nekog skupog stranca...
Ovaj forum za mene i ima draži zbog naboja i pretjerivanja i tome sličnog.
Međutim, trebalo bi na tas staviti pozitivne i negativne strane, pa suditi.
Ako je bot onaj ko istične samo pozitivne poteze, pri tome neke svjesno prenaglašava ili izmišlja, kako se zove onaj ko ističe samo i samo negativne odluke?
I ja sam krajnje nezadovoljan (i igrom) i igračima koji se pominju. Zadovoljan sam fantastičnim uspjehom u Evropi, realnom mogućnošću još jednog koraka u tom takmičenju i još nekim stvarima. Činjenicom da su nam u timu Stojković i Bambi.
Isto tako nikad neću zaboraviti laž ovde forsiranu kao rijetko koju, da Ivica dolazi da Zvezdi preda titule.
Oslobađanje od nedovoljno dobrih igrača, uvođenje nekolicine mladih, zadržavanje Stojketa; Bambi, Suma, Kića, Janković...nakon dobrih priprema uz jedno-dva pojačanja biće to odličan tim.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tawamba ide, ko će umesto njega Boga pitaj. Čak i da je ostao nama je potreban još jedan kvalitetan špic a sad nam trebaju 2!
Koliko god voleo Raću ne vidim poentu njegovog dovodjenja jer može biti ovde samo 6 meseci, neće ostati sigurno. Milenkovića tek da vrate opet na samo 6 meseci ne vidim logiku.
Biće ovo depresivan prelazni rok...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@President

Kod nas svaki prelazni rok pocinje euforicno, a zavrsava depresivno. :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
^^
Ovaj je bogami počeo depresivno...

Tawamba ide, ko će umesto njega Boga pitaj. Čak i da je ostao nama je potreban još jedan kvalitetan špic a sad nam trebaju 2!
Koliko god voleo Raću ne vidim poentu njegovog dovodjenja jer može biti ovde samo 6 meseci, neće ostati sigurno. Milenkovića tek da vrate opet na samo 6 meseci ne vidim logiku.
Biće ovo depresivan prelazni rok...

Slušajući Glazuru, rekao je između redova da će prodati sve koji se mogu prodati, jer moraju isplatiti Đanija pola miliona i menadžera Savića pola miliona u februaru.
U pravu si da je glupo dovoditi igrače za šest meseci i stvarno ne vidim logiku u tom potezu. Umesto vraćanja Milenkovića na šest meseci, šansu dati Markoviću, ovu polusezonu u domaćoj ligi.
Ako ode Tawamba a hoće, dovesti samo jednog špica, jer imamo Đoleta i #51, dosta za proleće jer ima samo 20 utakmica plus kup.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Tavambu planiraju da prodaju u to sam siguran jer on je jedini koji moze da donese par miliona i ako je vec to sudjeno dvojac bez obestecenja iz Kairata Z.Markovic-Gohou bi bio dobro resenje jer realno gledano dovodjenje igraca na 6 meseci zaista nece da nam donese mnogo koristi iako bih ja voleo Milenkovica i Racu pre svih ostalih. Gohou je golgeter, prilicno drugaciji tip igraca od Tavambe ali bi mogao kvalitetno da nadomesti njegov odlazak i mozda da nam da neke stvari koje nismo imali sa Tavambom, a Z.Markovic bi mozda doprineo tome da Vule dobije ispomoc u vidu cele Miletica pa ne bi morao da dolazi Aksentijevic. Medjutim, ako ode Tavamba, a oni ne dovedu stvarno neko provereno pojacanje u napadu koje moze odmah da nam donese kvalitet onda slobodno mozemo da ugasimo svetlo...
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ivica ne planira zamjenu levom beku Mileticu. Mislim da je time sve rečeno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne bih se bunio da dovedemo i ovog Gajića, desnog beka, ako je moguće... i ako nije propao mnogo tamo u Bordou, pa se pokaže ko Antonov. Naravno, tu su pripreme i drugi deo sezone da Antonov pokaže nešto, ali....

Ja bih doveo i onog iz Spartaka (što je hteo da ga bije kapiten), ako ga ne uzmu cigani, naravno.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cigane cemo kao da ganjamo slabiji nego jesenas, mislim necemo da ih ganjamo samo se tako kaze...Tawamba ode a nosio je ekipu pola godine. Sto je najgore otice za crkavicu da se isplate tamo neki menadzeri kako pricaju..Oni su vec i provukli da titula nije prioritet ove godine jer stace nam svake godine...a i protiv ceha vjerovatno pred praznim stadionom tako da se i od tog takmicenja lagano oprastamo..postaje opasno depresivno za nas..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top