Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
Više k'o somina... :D ja noćas nisam mogla oka da sklopim, bogtepita kako ću na posao... :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
BRAVO BRE!!!
Tovari ruznu cigangu,tovari i ne vadiii... :pickaciganska
Sve cestitke svima u KKP,posebne idu Novici(simbolu grobarstine i KKP-a),Gosu i Gagari. Njih trojica su izdominirali veceras!!! Ne bih da zaboravim ni Sy-a,Vanju,Petra...
Odavno ne videh da smo odigrali onakvu odbranu ko u 1 poluvremenu,jednom recju doktorski,za to posebne zasluge idu Canku i pomocnicima. Hvala vam ljudi do neba :respect
Red je bio i da 1 trofej,makar kupa zavrsi kod nas.Stvarno je vreme bilo i ranije,al dobro je i ovako.
Iskoristio bih priliku da se sudijskoj trojci najebem svega i svacega,govna usrana su nasla nad nama da se izivljavaju. Pojedine situacije ni vesna nebi svirala,al dzaba im i to. Mogu sad lepo samo svi da se sagnu.
Jos jednom HVALA CRNO-BELI,i samo nastavite tako :respect:respect:respect
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Kup je nas

Zahvalio bi se momcima i strucnom stabu na osvojenom kupu, ipak smo posle tri susne godine osvojili trofej to je sada najbitnije. Posebno bi se zahvalio Novici ubici koji je ratnicki igrao sve 3 utakmice za njega i Duleta uvek treba da bude mesta u KK Partizan. :napred Partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Jedna je činjenica da je Novica šampion čovek pobednik,a druga činjenica je činjenica da je Gagatar isto šampion i kao što rekoh najbolji centar u regionu.
Čanak je ovo zaslužio.
Kakav "blast from the past" ,kakav povratak u stara dobra srećna vremena . :šal
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
Nisam dosad videla, što, a priori, ne znači da se nije desilo, da trener onako peva i raduje se sa igračima, a, pritom, malom Gavriloviću vratne žile samo što vrat nisu pokidale, pričam o slavlju u svlačionici... :) kaže se da je jutro pametnije od večeri, posle onog ludila sinoć - čisto sumnjam... :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.833
Više k'o somina... :D ja noćas nisam mogla oka da sklopim, bogtepita kako ću na posao... :D

Povod tvoje neprospavane noci je lep, tako da ne brini, bice to jos jedan lep radni dan.
A ako ce ti biti lakse u tom smislu, ima njih dosta koji nisu dugo zaspali iz istog razloga kao i ti, ali ima i dosta oni kojima je bila noc besana sa mnogo traumaticnijim razlogom. Njima nece jedini problem biti dolazak na posao zbog slabog sna, vec i zbog nas koji ih sa nestrpljenjem cekamo...:D
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sve čestitke igračima i štabu na borbenosti. :ziveli
Naročito mi je drago zbog Novice, i Čanka koji ovim potezom osigurava da ga limar ne zajebava za mesto trenera.

Uspeli su kada je malo ko verovao da mogu. Naročito posle Mutinog uveravanja kako je to loša ekipa koja ne može da igra odbranu... (doduše sad imamo Bandzu kao pojačanje u odbrani)

Ako Novica sigurno ide u penziju posle ove sezone, mislim da je sada pravi trenutak da počnu da razmišljaju o tome šta će i ko će da nam ostane za sledeću.

Andrić :banghead kad doživim to da gledam ljude kako se raduju jer je dečko dobio 5tu ličnu. Mislim da što pre trebaju da nađu način da ga se oslobode. Guši nam poziciju samo.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
I Gos ga je par puta izlomio, bilo je milina gledati.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ako ćemo iskreno, Andrića su isekli faulovima govna sudijska. Jedno tri faula nemaju veze s vezom.
U sećanju su mi ostali i faulovi Sija i Novice u drugom poluvremenu... ono su samo Milija i Belošević mogli da izmisle.

Nema mesta kritikama za bilo koga. Ono što smo videli sinoć je Partizanština u najboljem obliku.. svi muda do poda, i borba od prve do zadnje sekunde. Neverovatna utakmica...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.833
Jbt, osvojili smo kup! Znamo u kakvim uslovima! Znamo koliko su nas i ovako sakate, sudije sakatili i sinoc. Momcima nema sta da se zameri, sve do jednom. :respect Canak :clap
I dalje se pitam gde su "Partizanovci" koji su glasni na fudbalskim temama, da napisu svoje impresije o sinocnjem karanju mutacije!? Nije valjda da im nije drago?!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Obavezno pogledati 41:12 kada Andric fintom izbacuje Lazica.
Mnogo dobrooo :D


https://www.youtube.com/watch?v=zzQYaHWuAKQ

I posle toga odmah "Kakav faul (Šalića)" :buhaha

To samo Partizan može!

Iako ovaj trofej ne znači nešto previše, jako je lep osećaj videti Partizan kako se ponovo bori, igra odbranu i kako igrači ginu jedan za drugog. Neću porediti sa prethodnim trenerom, ali itekako je moguće uz pravilan rad napraviti nešto, pogotovo u toj odbrani gde nismo postojali.

Nadam se da će momcima ovo značiti u pogledu samopouzdanja i da ćemo moći da odigramo na sličnom nivou više utakmica u nizu, pogotovo kada se bude lomilo.

Čestitke svima koji su učestvovali u ovome, kao i svakom ko je uspeo da dođe do hale.

Nema povlačenja, nema predaje...
:pfc:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Jbt, osvojili smo kup! Znamo u kakvim uslovima! Znamo koliko su nas i ovako sakate, sudije sakatili i sinoc. Momcima nema sta da se zameri, sve do jednom. :respect Canak :clap
I dalje se pitam gde su "Partizanovci" koji su glasni na fudbalskim temama, da napisu svoje impresije o sinocnjem karanju mutacije!? Nije valjda da im nije drago?!

Izvinjavam se, ali ne mogu drugacije da ostavim poruku, forum ne daje ili ko vec :)
Sve u svemu usrali smo im se u ciganske zivota, evo od jutros vlada neka tisina kod mene na poslu, na ulici ne verujem da cu ih sretati ovih dana.
Nego pogledajte ovo djubre od coveka, da li je moguce da ovako nesto postoji ?
https://twitter.com/boyya_j/status/965348121512378370
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.833
23:49 Novicina reakcija na bananu dangubicu...Partizanstina, suvi sjaj! :šal

@Pato
sta te cudi, klasicna ciganstura, to je taj mentalni sklop, pickasti smrad!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@Pato
Postoji, bez brige. Legenda Fmp-a, juče samo što nije tukao sudije, ne da se bunio, već je nasrtao, ali njemu se sve toleriše. Legenda, šta ćeš, to je normalno.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608


"sta zna srce, sta su mEleoni"

rak ga razneo u milione, luzercina.

citam neki dan, dok sam gajio ove moje papagaje na youtubeu, kako kaze, uzet u zastitu forumas Amfilohije, valjda je imao neki jubilej, ne znam koja po redu utakmica u cz. kaze, lazic je u cz od 2011.god, a pre toga je igrao u fmp zelezniku 4 godine. haha, pa koliko je iznosio taj transfer iz fmp u cz, bas me interesuje
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.833
Neprocenjivo!!! :buhaha
Prelazak iz fmp u mutaciju kojoj niko ne moze da zabrani kako ce da se zove, i gde ce da joj bidne adresa i da za to jos prima pare od drzave....
Kakva je to bomba bila, Ivicine su obicne kapisle za njega!!! :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top