Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ЖИВОРАД

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Dia - ondaK bi bilo lepo i jednu za mene da nabavis ( a mozda i dve kad je povoljna situacija :D ) ? Cekajuci zivorada = cekajuci godoa :D
    reci drugarima, da ako treba može i 10 karata :D
    Nego , Živorade sine, vraæam ti se ja tako kuæi malo pre, sedim u dragoj mi 26-ci, kad ispred mene prevoz crveni, 666 broj :buhaha
    Cuo sam od puzdanog izvora ( VJ :D ) da mozda mozes da nabavis kartu za panionios - ako je tako - jel mozes da nabavis dve karte ? :D placam kolko treba , a sve ostalo ce VJ@ NS da odradi :p
    moji su dredovi duži i svetliji :p
    a i ba, ovo je muško èeljade.
    :D
    Što se nove tièe, obeæavam da æu razmotriti predlog.

    šta misliš...koliko je bolelo? :D
    hahahahha :buhaha
    :pop
    kod kuce, naravno. Ne podnosim svu tu guzvu oko nove, sranja i paganske propagande, kupovinu garderobe pred novu, guzvu, brdo pijane stoke i brdo napucanih cica... veshto cu sve to izbeci :)

    Cak Noris navija za Zvezdu jer mu je Dule Vujosevic zabranio da navija za Partizan.
    Dule moze i plavuse da nauci da igraju zonu.
    Dule Vujosevic ne psuje. On deluje vaspitno na igrace.
    Dule Vujosevic je pojeo tri praseta.
    Dule moze da nauci Amerikanca da igra evropsku kosarku.

    - Dule Vujosevic je jednom izgubio od taukeramike. JEDNOM!
    dvojica klinaca u parku negde u istochnom londonu igraju fudbal, niotkuda se pojavljuje pas i napada jednog klinca, drugi klinac umesto da pobegne, pochinje da shutira dzukelu do smrti i spasava drugara! prilazi im chovek i kaze kako je odushevljen hrabroshcu klinca, da je je novinar i da zeli da napishe chlanak o malom heroju... klinac pristaje.
    novinar uzima blokche i pochinje da pishe:
    mali fan west ham-a spasao druga od krvozednog psa...
    klinac ga prekida i kaze: "izvinite chiko, ja nisam fan west ham-a"...
    novinar u chudu odgovara: "ali pretpostavio sam da si fan west ham-a, jer ipak je ovo istochni london... za koga navijash?"
    klinac odgovara: "millwall!"
    novinar ce na to: odvratno derishte bez razloga ubilo obozavanog kucnog ljubimca... :)))))
    реци ми име и презиме да те аддујем на фејсу :DDDDD
    ma dovoljan mi je i spejs, mada ovaj forum je veæa zaraza od svega:D :banghead
    zbog fu*ing Chelzija, sledeæa šutka i ti si najeb'o .i. ...kao i onaj radovac što mi se naðe u blizini :pop
    Pregledao sam 3 puta sve frekvencije i nema citija. Ne znam da li sam te dobro skapirao i ti imas KDS? Jel tako?
    ljubav prema klubu naravno xD
    kakve druge emocije imaju tu da se raðaju.
    :pfc:
    ne, mene su samo ponele emocije. i æuti više sa tim Chelzijem, juèe je malo falilo da izgubite! Pardon prekjuèe, prošlo je 12 xD
    Hahahaha, koji si pajser. Pa majq mu, jes da su manekeni, ali ne zalužuju takav bojkot. ccc
    Tako svi vi grobari koji za Chelzi navijate...ccc
    xD
    ja kliknem bar 4x dnevno :)))
    p.s. ja sam još veæi pajser, odg sam ti kod mene, a ne ovde xD
    dete retard :)))
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top