Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Anakin

  1. Anakin

    Uprava i marketing

    Moj drugar nije ni mogao da kupi kartu za istok i zapad 15 min pre početka kada je nekako stigao na red. Nestalo. Nema. Nekako ga ipak pustiše na veresiju sa par nas koji smo imali godišnje.
  2. Anakin

    JSL 2012/13

    Sad može i da se vrati čika crni. Valjda bi osvojio taj jedan bod iz dva kola. :wink:
  3. Anakin

    JSL 2012/13

    Ja primetih isto. Ako je njihov golman u našem šesnaestercu i posle cantaršuta loptu hvata Stojković, ne postoji idealnija situacija u tom trenutku za ekipu koja se brani da organizuje brz kontranapad na "prazan" gol. Ako već nije u stanju da tu loptu ošlajpiči preko celog terena prema praznom...
  4. Anakin

    Liga Evrope 2012.

    Postaje pravilo da u Evropi odigramo taman onoliko, koliko je potrebno da bi izgubili.
  5. Anakin

    JSL 2012/13

    Pa čekajte bre. Što im čestitate titulu ? Ne moraju oni da budu prvi na kraju. Ako je plan da ih NE stignemo ili ne prestignemo po broju titula, treba samo mi da NE budemo prvi. :wink:
  6. Anakin

    Liga šampiona 2012/13

  7. Anakin

    Radio Mileva - leto 2012

    "Izmedju Nemaca i Partizana". Da treba kod komšinice da predje, verovatno bi stavili da bira izmedju Nemaca i Srba ili Nemaca i Četnika :wink:
  8. Anakin

    FK ĐurGarden 2011/12

    Sve će na kraju biti dobro po nas. Ako ne bude, znači da nije kraj.
  9. Anakin

    Uprava i marketing

    Upravo ta. Bas sam video crnu a za belu nisam siguran. Inace su pamucne za razliku od polo koje su one sinteticke "climalite". Mozda imaju te majce i u toj climalite varijanti ali nisam siguran. Znam da sam ih trazio u Adidasu u DeltaCity-u ali ih tamo nije bilo, medjutim to je bilo ranije...
  10. Anakin

    Uprava i marketing

    Ove majce koje pominjete imaju u Adidasu kod cesme u K. Mihailovoj. Postoje i polo majce (crne i bele). Polo su 3690din a ove obicne malo manje.
  11. Anakin

    Jelen Superliga 2011/12

    Mozda bi sa njim u reprezentaciji osvojili titulu u Montevideu ! Kakav bi to kvartet bio Milutinac, Babonja, Tirke, Moša :wink: Samo ko bi njega glumio i filmu (seriji) .
  12. Anakin

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ako je neki plan da se dve partije rotiraju, zasto onda ovi iz DS ne rade na tome da ipak Partizan osvoji titulu. SPS je vec igrao ligu sampiona a ovi nikada nista. To malo nije jasno, ali opet ko ce dokuciti sve te politicke dilove i nagodbe...
  13. Anakin

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja samo ocekujem da sad Albert pocne da prosipa klise kako se jos uvek mi pitamo itd... Pa mi bi se pitali i da smo na -3 do derbija. A za svodjenje racuna na kraju, vidimo kako su sveli racune na kraju jesenjeg dela. Racun bio +10 a oni oterase tvorce toga.
  14. Anakin

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    A i kad bi oni kojim cudom osvojili tu titulu, opet bi izduvali u kvalifikacijama u avgustu pa bi tresnuli jos jace o beton nego inace.
  15. Anakin

    Jelen Superliga 2011/12

    To se pomionjalo i jesenas kada su ga terali a on nije hteo da ide. Ako se to ostvari, onda slaninarima samo još ostaje da dovedu Žuku i eto ga "Mali Partizan". :D
Top