Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Само да нам Вук остане што дуже на клупи !
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Likvido Sa Pinto, sekreto momento
Due tre, kvatro tre, cinkvecento!

P.S.
Bio je Cale pored Bjelogrlića.
Idem da jedem, ćao!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Posto je tema "Srpski fudbal" zakljucana, moracu ovde da pozdravim sve goste :pickaciganska i da im porucim da znamo da im ne treba kupljena titula.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
izvinjavam se momcima i svima, posto sam mislio da je prodano....
ali mazicu su sigurno nesto nabacili kao i uvjek..
BRAVOOO MOMCI OVO MI JE JEDNA OD NAJ SLADJI TITULA
jesam rasjeko ruku posle jojicevog gola, ali jebes i ruku i sve...
JOJ PARTIZANE KOLIKO TE VOLIM:::::TITULAAAAAAAAAA TITULAAAAAAA
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
braco moja po crno-beloj krvi, cestitam nam svima nama djuture :ziveli
mi smo jebeno privilegovani da tokom sezone dva puta proslavljamo titulu :D (dobro mozda je tu bilo par partibrejkera da nam kvari zurku, dr hofman, gazda... sram ih bilo zbog toga :D )

moja se zgrada trese uz pjesmu:
CAMPIONE

ko se nocas ne umacola ne racunam mu da je grobar :D

...i cisto da se ne zaboravimo sta je nas sledeci primarni cilj:
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
945106_504690096265148_876712032_n.jpg
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A sad malo o akterima :
Stojkovic: Odlican, spasao nas par puta, odlican u skoku, pozrtvovan, iscupao siguran Kakaduov gol.
Miljkovic: :D
Pajkovic: Bio dobar danas, pokazao da ipak snada klade valja :D
Ivanov: Koliko su dobri ovi bili napred pokazuje da Ivan skoro i nije imao posla, par puta nekako nesigurno delovao sto nije karakteristicno za njega.
Volkov: Bio dobar u ofanzivi, par puta me uplasilo jer je delovao dosta sporije od Vesovica, ali isto tako je bio dosta fizicki jaci od njega.
Lola: Zajebao ono u prvom poluvremenu kada im je predao loptu, ali iz aviona se video da je u poslednjem trenutku promenio odluku da opali po golu, zato se i zeznuo.
S. Markovic: Bio jedan od najborbenijih, ipak sam izgleda ja upravu da od njega moze da bude dobar igrac :D Ode mu ona na levu, da je lepo primio mislim da bi vec tada poveli.
Ilic: I on pogresi jednom, dade im loptu, ali muda do patosa.
Luka: Prvo poluvreme po meni bio najlosiji, skidao sam mu sve sa nebesa, cak ni brzina nije dolazila do izrazaja, u drugom bio odlican.
Markec: Standardno odlican za sve sem da sutne na gol, ne zna da postigne gol u velikoj utakmici i to je to, ali za sve ostalo sto je uradio kapa dole.
Mitrovic: Pamtim mnogo dobrih napadaca, ali da neko 90 minuta uspe da se bije sa 4 do 5 igraca konstantno, ono jos video nisam.
Lazevski: Nije bilo vremena da bih prokomentarisao
Jojic: Imao sam osecaj protiv Slobode cini mi se kad je Tomic dao onaj slobodnjak sa slicne pozicije, samo malo dalje isto bilo za titulu nesto, cini mi se da je bilo protiv Slobode, isti takav sam osecaj imao veceras kad je Jojic trebao da sutira, i dade ga majstorski...Odlican bio, drcan, ali priznajem da sam i njega psovao pred taj faul zbog prejakog fora :D
Brasanac: Cisto usao u igru. :D

Vuk Rasovic: Znam da je morao ovako da igra, ali bez' bre, ovo nije dobro za srce.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Šta reći sad!Ni jedan trenutak nisam sumnjao da ćemo ih dobiti,ali iskreno smrzla su mi se m..a kod prečke.Sve pohvale za Sašu Markovića,Lazara....ali to sad nije toliko bitno,svedoci smo istorije,a ciganima porukaUZALUD TRUD DŽABA VAM SVE.....:pfc::pfc::pfc::pfc:
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Zvezda Jooooj, Zvezda Jooooj, Zvezda Jooooj, Zvezda Joooojić!!!

jebi ciganeeeeee....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Ako nas kazne da igramo bez prisustva publike, a normalno pre toga pobedimo u Smederevu ja da sam na mestu odgovornog lica za te stvari u Partizanu ja bi otvorio kapije pa nek nam uzmu ta tri boda sluzbeno ko ih jebe....ZINAT!!! Nijednu titulu ne proslavismo kako valja te zbog ovoga te zbog onoga....
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Pati Vermeze,kugo ciganska.
Pati, blizu si bio ali nisi uspeo.
Pati Djuricu,pati Pickousti.
Pati Srbijo.

Bravo majstori!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
NEVEROVATNO koliko se osecam ponosno hvala ti boze sto volim partizan!!!!
Za ono kamenovanje bog vas je kaznio cigani odvratni mrs u rupu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Стигао сам са ЈНА, па се извињавам што нисам стигао све да прочитам, већ одмах пишем.
Тактички генијална поставка Партизана вечерас, осим првих пола сата, остало је било савршено! Реално, по игри, по шансама - морало је да буде барем 3:0 за нас, колико је и реална разлика. Мало Мажић, мало мајмун Бајко - једино су спасили чергу убедљивијег пораза. Наши момци на терену су вечерас одиграли како сам и желео, мирно, сталожено. Вечерашњи ривал је неком силом промовисан на другу позицију ЈСЛ, јер су на ЈНА оставили слабији утисак и од Војводине, и од Јагодине, и од Јавора, па и ОФК Београда.

Похвале свим играчима вечерас, од Стојкета до Брашанца који је играо само задњих пар минута. Ако некога треба да издвојим, наклон до пода Александру Митровићу за свих 90+ минута које је орао по терену. Наравно, десетка и егзекутору - Милошу Јојићу, тако се постаје играч - завуче се "еври-го циганима лудацима" (копирајт Миша Тумбас).
 

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
Sad može i da se vrati čika crni. Valjda bi osvojio taj jedan bod iz dva kola. :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top