Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од barrgro

  1. barrgro

    Uprava i marketing

    Dođite na stadion: Epizoda broj 128 http://www.youtube.com/watch?v=Mt-ckT432kI&feature=c4-overview&list=UUNlIFrcADIqYBgM7WeGcGhA
  2. barrgro

    Liga Evrope 2013/14

    Ne krivim ja ni igrace niti Vuka, ostavite ih na miru, zna se sta je uzrok svemu ovome, mene boli to sto je ova jagnjeca brigada jos uvijek tu. Ne dirajte ni Ivanova, i tu je sve jasno, Ovima iz uprave, jebem sve zivo i mrtvo!
  3. barrgro

    JSL 2012/13

    Evo ga Delibasic
  4. barrgro

    JSL 2012/13

    Sad komotno mogu da umrem, cestitke svima, posebno igracima na borbenosti i Vuku na taktici, tako se to radi, EKSER JE ZAKUCAN ! :pfc: :partizan_fan:
  5. barrgro

    JSL 2012/13

    Braco i sestre, nek nas sreca prati veceras i da sve privedemo kraju kako treba, da pobjedimo i da se veselimo. Zapamtite jedno, sta god da se desi, MI cemo biti MI, a oni jadni i budjavi, NAPRED PARTIZAN :pfc:
  6. barrgro

    JSL 2012/13

    U sutrasnju pobjedu nad garganima vjerujem, zato sto: 1. Sutra za protivnika imamo tarabu od ekipe 2. Imamo kvalitetnije igrace, i u prvom sastavu i na klupi za rezerve. 3. Imamo covjeka poput Vuka Rasovica za trenera, psihologa itd. 4. Gargani su pod mnogo vecim pritiskom od nas. 5. Igramo...
  7. barrgro

    FK Partizan 2012/13

    Jednostavno je rekao sta u stvari i misli(crveno-bela boja), izletjelo mu...
  8. barrgro

    FK Partizan 2012/13

    Vidis brate, i ja volim Partizan, bas zbog toga me je strah da ne dozivimo sudbinu firmi koje je krojac tako "uspjesno vodio". To sto cu zabiti glavu u pijesak i praviti se da se nista ne desava nece ujediniti ni Grobare(za cije podjele su krivi ovi iz uprave na celu sa mutogenim), niti ce klub...
  9. barrgro

    FK Partizan 2012/13

    Sa Fratelove stranice
  10. barrgro

    Liga Evrope 2012.

    Ovo boldovano :banghead , zar nije ocigledno zasto su nam ovakvi rezultati.
  11. barrgro

    Liga Evrope 2012.

    Braco i sestre, neka nam je sa srecom veceras :pfc: , kome treba strim neka proba ovdje http://s-livefootball.weebly.com/channel-14.html , nisam siguran radi li, ali treba pokusati.
  12. barrgro

    FK Partizan 2012/13

    Nama ladno moze biti i Murinjo trener, dok su ova govna u upravi, nista se nece promjeniti na bolje, Zeljko Pantic je to najbolje objasnio kad je bio gost na SOS-u.
  13. barrgro

    Liga šampiona 2012/13

    A zasto ste toliko sigurni, da cemo igrati protiv AEL-a, Linfild jos uvijek ima sansu da bude u trecem kolu kvalifikacija.
  14. barrgro

    FK ĐurGarden 2011/12

    Brate, slazem se za ovo u vezi pljuvanja i velicanja, jbg, to nam je u krvi, ali zanima me kako mozes biti siguran da je M. Scepovic, Ibrahimovic za Zabiju?
  15. barrgro

    Radio Mileva - leto 2012

    Sto se sekirate, "pare nisu problem, para nema", rece krojac i otvori prelazni rok.
Top