Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pre neki dan sam vam rekao bez velikih ocekivanja da se ne biste puno razocarali.
ako kojim slucajem bude pozitivan rezultat bice vise radosti
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
"Na poziciji štopera umesto povređenog Miloša Ostojica igraće Aleksandar Miljković, tek drugi put u karijeri.
"Moramo da budemo maksimalno skoncentrisani svih 90 minuta. Čeka nas mnogo vazdušnih duela, skokova, uklizavanja... Ipak, uveren sam da smo kvalitetniji i da ćemo to dokazati", poručio je Miljković"

Ti se maksimalno skoncentrisi da ne udaras loptu rukom u sesnaestercu i sve ce biti u redu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sad Lola splavar dobar Vermezu, igraće danas od početka utakmice. Kad je frka, padaju principi u vodu.
A zašto je Lola uopšte bio na ledu ? Pa boli Vermeza činjenica da je Lola možda pijan, ali ipak ima karakter. Npr. pijani Lola splavar da je igrao u Rimu protiv Rome 88. za Partizan nikad ne bi pristao da proda utakmicu. To boli čika crnog. Boli ga bez razloga, jer ljudi i treba da budu različiti, nismo svi isti.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Sto se blizi utakmica, ja uvereniji u pobdeu danas! :)
Jos kad se setim da su nas podcenili...ma jebi bre ribare!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Zadnjih pola godine, fudbaleri su nam se posrali u život.
Od kako je otišao Sale, izgubili smo 3 derbija, rasturena nam je ekipa, iako je 90% fudbalera ostalo, ne možemo da se povežemo...

Nadam se da će to početi da se menja uskoro. Mogli bi da nas obraduju večeras.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Po stoti put, ti portali svake prestupne pogode citav sastav.
Stojkovic, Aksentijevic, Miljkovic, Ivanov, Volkov, S. Markovic, Kamara, L. Markovic, Babovic, Tomic, Scepovic
Klupa: Petrovic, Stankovic, Lovre, Smiljanic, Ilic Kapiten, Ninkovic, Mitrovic
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Na Foxu tj. Prvoj

Inače ako je Sale imao tih problema sa listom, i bolje je da ga pričuvamo. Te noge su suvo zlato ovog Partizana.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
E moj Vermeze, pa gde sad Markeca na krilo,a njihovi stoper spori i matori,da si pametan da ga stavis u spic sa Scepovicem, ne bi ga uhvatili do sutra matori Norvezani. Ali dobro,bitno da igramo sa 2 zadnja vezna, tj.sa jednim, posto Sasa Markovic verovatno i ne zna koju poziciju igra. :/
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Znaci mi u Rep.Srpskoj se moramo snalaziti preko jebenih linkova...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Prvo da kažem da verujem u dobar rezultat i prolaz u LE.
Ipak mesta velikom optimizmu sa ovakvim sastavom nema ali nadfa postoji.
Miljković je rupa pozadi,slab u duelu,pre svega slab u skoku i ne prati liniju,baš problematično.
Babović će na sredini usporavati igru.U principu nije najveći problem on ali sve zajedno nije obećavajuće.Sredina je neuigrana i teško će tu biti igre,plus slabost u duelu gde dotični prednjači a Tomić i S.Marković nezaostaju.
Videćemo da li S.Šćepović može nešto da odradi.

Više poverenja imam u klince Ninkovića i Mitrovića i nadam se da će u 2. poluvremenu zaigrati.

Pobeda.
A šta drugo.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Miljković igra stopera... :( super, znači čekam go nakon greške naše odbrane - opet.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.512
Reaction score
41.640
Локација
Žrnov
Ja bih samo da zamolim da ostavimo pljuvačinu za posle utakmice... pa koga treba, lako ćemo omazati... kao po običaju... ali nemojte da mažemo ljude, makar bio i #25 u pitanju, a da još ništa zasrali nisu.

I..da...

Nemojte da dobijate poene džabe :wink:

http://www.chat.partizan.net/
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top