Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Skinite se upravi s' leđa, pljujete po njima a ona se na nama ređa.
Verujem da će glavni krivac nakon ove sramote biti Ivan(ov). Najgore je što će mnogi nasesti...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.773
Reaction score
6.402
Tako je, zlog bugarina razapeti na krst cim slete u bg, nanu mu naninu, u dva svetska rata su nam zabijali noz u ledja pa sad jos i u pohodu na ls.

Ne mešaj babe i žabe... Ovo što je Ivan Ivanov danas uradio je sramota i za njega i za FK Partizan. To tako profesionalni sportosti ne rade, pa makar ne primili platu 6 meseci. Šta bi bilo da smo primili još dva ili tri gola i ispali od ovih indijanaca. Džaba nam onda sve kada bi nam se tim bukvalno raspao a cigani bi osvojili titulu bez borbe. Ova situacija mora da se preseče. Ili neka ga odmah prodaju i dovedu minimum još jednog štopera ili će Ivan da igra kao profesionalac do isteka ugovora.

Naravno da niko nije zaboravio njegove zasluge svih ovih godina ali to ne znači da sme ovako da se ponaša.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
S kraja
1. Ja se onom golu Volkova nisam mogao radovati. Sremaota je što smo postigli gol na "pomoz'bože"
2. Lukač najbolji. Kada daš svom golmanu šansu da bude najbolji igrač na utakmici znači da si mnogo loše odigrao. Nije to kao rukomet ili hokej.
3. Luku vratiti Stojiću za dž ali tražiti 10% od sljedećeg transfera.
4. Najbitnije. Onako igraju fudbaleri kojima su obećane zakašnjele plate pa ih onda zajebali.
5. Problem sa Ivanovim je višeslojan i zahtjeva i takvo objašnjenje.
6. Nadati se da je 30C imalo ulogu u budibogsnama fudbalu koji smo gledali i da se neće ponoviti. Mada, muče me crne slutnje...
7. Volkov, ne zbog gola, ponajbolji u polju danas. Bilo ga je i naprijed i nazad.
8. Da li se može u Srbiji podnjeti anonimna prijava financiskoj policiji? Imamo li bilo kakvih materijala da bi potkrijepili priču o nelegalnom iznošenju para iz Partizana? Vjerujerm da su to trenirani lopovi, da su dobro, čak odlično, zamaskirali tragove, ali negdje mora biti pukotina.
9. Predlažem Web Gazdi da osnuje non-profit organizaciju "107+"ili bar Facebook grupu sa ciljem kontrole Partizanovog poslovanja. Mjesto na kojem će oni koji mogu da prezentuju dokaze moći da se usklađuju.
10. Mislim da nemamo para ni za deterdžent da operemo dresove.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nemamo ni napad ni sredinu ni odbranu. Imamo samo golmana.
Ona 3 crnca ce nas urnisati kontrama na JNA.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Rašović je griv za igru,jer je ona bila zaista ocajna.Nije kriv jedino sto ima samo 2 stopera u ekipi koji se nazalost zovu ostojic i stankovic!
tuga,beda,ocaj,sramota,prljanje svetog grba...to je ono sto sam video danas.da se ne zovu širak bilo bi 5:1!jedino Lukac vredi,ostali da se zakopaju negde i nek ne izlaze do revansa...
menjam ceo nas napad za onog fanfanu(kakogod vec) i diopa
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Kakva država takva uprava. Počinjemo da ličimo na Bugare...gde su sad Levski, CSKA... Mogu da zamislim kako smo igrali obzirom da nisam prenos gledao, ispalili Jermeni.

Za primer bi ih ubacio u bazen sa ajkulama...kao i sve političare, sve su to prokleti kurvini sinovi koji teraju sve što valja iz Srbije.

Pozdrav iz Kušadasija sa mog medenog meseca, nadam se da ćemo žena i ja da izgubimo pasoš i ostanemo ovde....

...A mislio sam da ću se simbolično vratiti na stadion, obzirom da na isti nisam ulazio posle Šamroka, a sad se ipak plašim da uđem protiv Širaka...

Đuriću, upravo, sledeći put kad mi pošaljete čestitku za Novu godinu, vraćam poštu sa antraksom...

Smrt lopovima, sloboda za Partizan!
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Onaj osecaj kada duboko u sebi i ocekujes ovakav nastup i igru(koji se hronicno ponavljaju godinama na startu) ali kada ti se priakze u realnosti pred ocima- opet padas u dubiozu i zaprepascujes se na sta ti je spao klub i sta smo mi kao navijaci dozvolili.

Svi navijaci Partizana su krivi za ovako bahato ponasanje uprave kluba koje je dovelo do ovakviog stanja medju igrackim kadrom.Krivi jer se ne borimo dovoljno ostro i jako svim legalnim sredstvima protiv lopova oji su nam okupirali klub.Svih profitera.Parolama, urlanjem, protestima.Dovoljna nam je titiula u prvenstvu i pobeda nad ciganima da bismo se zadovoljili.Zadovoljili cime?!

A onda pocne opet Evropa, opet ispadamo, gubimo, igramo nereseno protiv klubova kojima smo se pre 10 godina smejali.Mi smi presmesan klub.Ne ime.Ime nam je veliko.Ali smo kao organizacija i kao klub presmesni i prejadni.Ne postoji rec koja moze da opise koliko smo bedni.

Da danas ljudi gledaju kako se Sirak vise bori od nas, pretrcava nas.A nasi u afzonu lako cemo, samo polako.A i akd poksuaju jace- ne ide.Ovaj Ivanov nece na teren i to je to.Pa u kom klubu to igarc sme tek tako da uradi a da ne bude najstroze sankcionisan.pazi odbio da izadje na teren.Sve su to sitnice iz kojih se vidi kako funkcionise ceo fudbalski klub.

Bez ideje, plana po sistemu prodaj sta mozes i to sto pre da se napune dzepovi jos malo a ako bude srece pa izbacimo nekog u Evropi- eto nama plusa jer ovce su za sisanje a naviajci Partizana su ovce.Uprava kluba je ejdina uprava an svetu koja mrzi sopstvene naviajce.Zapamtite ovo dobro.Mrzi onaj deo koji im je nepodoban jer bi mogao da im zasmeta u bezocnom bogacenju na racun svetog imena Partizan.A mi to samo posmatramo.

I ova utakmica ce proce.I ove bednike iz Jermenije cemo izbaciti naravno.I opet ce da dodje sledece kolo i nova nada da ce da bude drugacije a bice upravo onako kako sam napisao na pocetku ovog romana- Duboko u sebi znacemod a ce biti isto i da se nista nece promeniti ali cemo zavaravati sebe..to uvek moze.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Jako me brinu ove utakmice u kojima je Volkov najbolji igrač na terenu..
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Станковић ће успешно да замени Иванова! :buhaha

Чекајте бре мајку вам јебем у пичку, па шта смо ми, овце?

Која лудница човече, говна су ми убила вољу за праћење фк-а тотално! Гледам ове наше сиромахе на терену и потпуно ми је свеједно дал ће да дају гол и изједначе резултат... Чак ми је у неку руку и жао што смо извукли нерешено јер АПСОЛУТНО ничим нисмо заслужили тај гол.

Треба да направимо неко срање кући и да нас избаце на једно 10 година из европе. Који ће ми ђаво да кидам живце јер не можемо поцепамо јебени Ширак, Аел, Тромзо, Шемрок...

Кад ће више тај 5. август.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.773
Reaction score
6.402
Maidros i ostali:
Alo ljudi ko daje podršku lopovskoj upravi!!! Svi znamo sa kakvim govnima imamo posla ali to ne opravdava potez Ivana Ivanova. Ja sam profesionalni sportista i imam pravo da kažem da igrač u ovom slučaju nije u pravu. Koliko god bio izrađen, prevaren, uvređen, on je morao da igra jer je profesionalac koji igra za pare (makar samo na papiru)!!!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Voleo bih da prenos nije uopste poceo. Ocajna igra, znatno losija nego ocekivano. Vojo brate penzionisi se, kako mozes od sramote izaci na teren? Pojacanja pod hitno treba dovesti na svim pozicijama, nema nijedna svetla tacka osim golmana, ne mogu da gresim dusu. Losije nismo odigrali ima dugo godina.
Ocekujem da cemo da kupimo onog Fufunju ili kako se vec zvase.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sta reci nego tuzno...al dobro..bar znamo da smo "ozbiljan" klub..:banghead :puke :prekrsti :pop
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad se ne zajebavam: Pazi kad se naredne srede izgleda moraju organizovati i "prljave igre iza gola i na atletskoj" (slično kao u maju prema bajku-majmunu i ostalim musavcima), kako bi se sigurno prošlo dalje. :banghead

Ni sam ne verujem šta sam sad napisao.
:)pop, pa još jednom :pop, pa još jednom :pop)
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ne krivim ja ni igrace niti Vuka, ostavite ih na miru, zna se sta je uzrok svemu ovome, mene boli to sto je ova jagnjeca brigada jos uvijek tu. Ne dirajte ni Ivanova, i tu je sve jasno, Ovima iz uprave, jebem sve zivo i mrtvo!
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Ali kada je Brašanac sam pao 3 puta na loptu u 30 sekundi :buhaha takozvani box-to-box.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Svaka vam čast kad možete da pišete o utakmici :pop:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Koliko god nisam očekivao neku dobro igru, malo je reći da je ovo bilo katastrofalno. Imali smo mi dunstere od štopera, ali ovako u paru Ostojić- Stanković ne pamtim. Voju jedino otpustiti, on ne može da se proda ni u Jermeniju. Žalostan je onaj klub kome Radovi igrači čine udarnu osovinu u napadu, to se videlo prethodnih godina kada je Ranko carevao kod cigana. Sada je tek jasno šta bi značila prodaja Mitrovića.
Lukač branio kao Božović pre 5 godina u Bakuu, svaka mu čast. Kurcobolja na licima igrača, očigledno je da im se mnogo duguje, a da nije u interesu da im se to izmiri. Ima još mnogo stvarikoje su bile loše...
 

engineer

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
137
Reaction score
1
Локација
U kuci preko rijeke.......
Да смо лоши, лоши смо. И обично то буде тако код нас, кад год играмо солидно припремни период нема нас нигдје на битним утакмницама.
Прво ме нервира наш благо речено потцјењивачки став према свим екипама типа Ширак, као ми смо неко и нешто, разбуца ћемо вас и сл.
Штопер нам треба под хитно. Ја бих волио да то буде неки нови играч, јер Иван главом више није у Партизану.
Њему лично не замјерам превише, јер са бандом се и не може другачије разговарати.
Ја вјерујем у боље дане, не треба очајавати превише!
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Koliki moram biti bolesnik za Partizanom , kada posle izjednacenja umalo nisam srusio kucu od skakanja i radovanja. A po prikazanom danas pre bi trebalo da placem nego da se radujem. A u picku materinu. Idemo dalje!!!
Napred Partizan!!!
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas
А јел приметио неко како су нас Јермени у сваком могућем дуелу отресли као слину ?
Сваки дуел,судар ,јачи старт ,наше балерине завршавају на трави .
Онај Фофана физикалац прави децу Воји Бриселу .
Марковић,Којић,Лука без улоге .
Страхота шта нам је бањички преварант увалио са све усраним процентима .
На шта ће ово личити у трећем колу сам Бог зна .
Мотка,само мотка !
Мотке у шаке па у Хумску 1 .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top