Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од caca

  1. Zlajooooooooooooooo.pa sta je sa tobom,jesi li ziv??

    Zlajooooooooooooooo.pa sta je sa tobom,jesi li ziv??
  2. Zlajo,hoces li u cetvrtak na utakmicu?

    Zlajo,hoces li u cetvrtak na utakmicu?
  3. Ja se ne ljutim.. Navikla sam vec na to :P

    Ja se ne ljutim.. Navikla sam vec na to :P
  4. Aha..Kao kad? Ma nikad! Samo tako nastavi! :P

    Aha..Kao kad? Ma nikad! Samo tako nastavi! :P
  5. Gospodine,prolazite bulevarom i ni zdravo da kazete!!!Ccccc

    Gospodine,prolazite bulevarom i ni zdravo da kazete!!!Ccccc
  6. Glasala sam juce :) Lud si

    Glasala sam juce :) Lud si
  7. Zlajo,bas smo te isprozivali :) Ja vise necu

    Zlajo,bas smo te isprozivali :) Ja vise necu
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Andrija,majstore,svaka ti se dala!
  9. Dule Vujošević

    Jedan je Dule! KRALJ!
  10. Rukometni klub Partizan

    A P. je Pedja.Njih dvojica nisu braca.Pedja ima mladjeg brata koji studira u NS i samo rekreativno igra rukomet.Inace,Pedja je iz Vrbasa.
  11. Dule Vujošević

    Slazem se!Svako ima pravo na svoje misljenje,ali on samo pljuje,pljuje,pljuje...
  12. Dule Vujošević

    Ovo me mrzi i da komentarisem!Iz cega si izveo ove zakljucke,nemam pojma!Zaista,smo te mogu pitati-STAAAA?????!!!!! :?: :!:
  13. Dule Vujošević

    Pa posle njegove izjave da je po nacionalnosti Partizanovac,samo lud moze da ga pljuje!
  14. Dule Vujošević

    Tako je care!!! Pozdrav :)
  15. Dule Vujošević

    STA TI PRICAS ZA DULETA???!!!Ajde,molim te,ne lupaj!Potpuno je u pravu kako je reagovao,onaj turcin nas zadnje 2 godine urnise,a sinocno sudjenje je bilo,blago receno,UZAS!A to sta je tebi vazno,to je tvoja stvar,meni je vazan PARTIZAN,a pobede nad ciganima i hrvatima su mi vazne pa i da je...
Top