Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Direktor

Početnik
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
Локација
Krusevac
sttevann је написао(ла):
Treba mi pomoc...
Ima li neko istorijat rukometnog kluba?Znate,ono,kad je osnovan,koliko titula ima,i koje su,najbolji igraci ikada,i sl...
Hvala unapred,ne mogu nigde na netu da nadjem...
Titule 6 puta: 1993, 94, 95, 99, 2002, 03.
Kup 7 puta: 1959, 66, 71, 93, 94, 98, 2001.
 

Method Man

Guest
Izvor: B92, Beta
Memorijal "Dragan Ranković" u sredu
Rukometni klub Partizan Si end Si organizovaće 7. i 8. februara drugi "Memorijalni turnir Dragan Ranković", na kome će učestvovati Vardar iz Skoplja, Crvena zvezda i Vojvodina.
Utakmice će se igrati u sportskom centru "Voždovac" na Banjici i to po sledećem rasporedu: u sredu: Partizan Si end Si - Vojvodina (18.00), Vardar - Crvena zvezda (20), a u četvrtak: u 18 sati počeće utakmica za treće mesto u kojoj će se sastati poražene ekipe, a u 20 sati finale.
Na turniru će igrati i novi igrači Partizana srednji bek Djordje Ćirković i desno krilo Djordje Radovanović.
"U sportu je neozbiljno bilo šta obećavati, jedino mogu da obećam ljudima koji su me angazovali da ću biti maksimalno posvećen timu i ispunjavaću sve zahteve trenera. Probaću da izbegnem najružniji osećaj u sportu - osećaj da si mogao još više da se boriš", rekao je Ćirković.
 

stara_garda

Guest
Kad se setim koliko su nam radosti priredili rukometasi. Zaista im zelim da osvoje ovaj turnir.
 

Method Man

Guest
RUKOMET: Vardar pobednik turnira u Beogradu
Cetvrtak, 8. februar 2007. 22:51
Rukometaši Vardara iz Skoplja pobednici su drugog Memorijalnog turnira Dragan Ranković, pošto su u četvrtak u Beogradu u finalu savladali Partizan sa 37:36 (20:20).
Utakmica u Sportskom centru "Voždovac" odigrana je pred oko 1.000 gledalaca.
Treće mesto na turniru pripalo je beogradskoj Crvenoj zvezdi, koja je pobedila branioca titule, Vojvodinu sa 37:29 (19:15).
Za najboljeg igrača turnira proglašen je igrač Partizana Obrad Radulović, najbolji golman je Golub Doknić, član Vardara.
Najbolji strelac turnira sa 17 golova bio je igrač Vojvodine Nenad Bakmaz.
Turnir se igra u znak sećanja na Dragana Rankovića, najuspešnijeg predsednika Rukometnog saveza Jugoslavije i nekadašnjeg predsednika Partizana.
(Beta)
...............................................................................
 

Direktor

Početnik
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
Локација
Krusevac
Mladost je iz Čačka.
 
Последња измена од уредника:

BOGDAN_WSC

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
97
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Poraz Zvezde u Šapcu
24.02.07. 23:20

Rukometaši Crvene zvezde su doživeli drugi prvenstveni poraz ove sezone. U 17. kolu Superlige Metaloplastika je savladala aktuelnog šampiona, a poraz večitog rivala iskoristio je Partizan, koji se posle pobede nad Vrbasom izjednačio po broju bodova sa crveno-belima.
Relultat partizanove utakmice Partizan - Vrbas 44:35
 

momir

Početnik
Учлањен(а)
12.02.2007
Порука
4
Reaction score
0
Ljudi moramo da osvojimo titulu,jachi nam je igracki kadar,ubedjen sam u trijumf
 

Method Man

Guest
RUKOMET: Partizanov revanš Kolubari s kamatom
Subota, 3. mart 2007. 22:26
Vodeći dvojac rukometnog prvenstva Srbije, Partizan i Crvena zvezda zabeležio je trijumfe u 18. kolu takmičenja i nastavili trku za titulom.
Lider prvenstva Partizan pobedio je Kolubaru u Lazarevcu 30:23 (13:11) i revaširao joj se za jedini poraz u dosadašnjem toku takmičenja.
Crno-beli su se dobro pripremili za meč u Lazarevcu, uoči koga su izjavljivali da im je mnogo lepo na vrhu tabele i da tu nameravaju da ostanu do kraja trke.
Posle posrtanja i poraza u Šapcu od Metaloplastike, Crvena zvezda je savladala PKB 32:28.
Partizan i Crvena zvezda imaju po 31 bod, s im što crno-beli imaju bolju gol-razliku i poraz manje.
 

momir

Početnik
Учлањен(а)
12.02.2007
Порука
4
Reaction score
0
Partizan pobedio Mladost iz Cacak u 19.kolu Superlige i tako izbio sam na celu tabele

Crno-beli su u subotu na Banjici pobedili ekipu čačanske Mladosti sa 37:23 (19:11) u prvoj utakmici 19. kola Superlige.

Od prvog sudijskog zvižduka rukometaši Partizana zagospodarili su terenom, tako da je jedina nedoumica bila sa koliko golova razlike će crno-beli da trijumfuju.

Najbolji igrač utakmice bio je rukometaš Partizana Obrad Radunović sa 13 postignutih golova, dok je u redovima Mladosti jedina svetla tačka bio Jaćimović sa pet golova.
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
U RK Partizanu igraju dva moje prezimenjaka P. i M. Vujadinovic zna li neko nesta vise o njima mozda sam im neki rod????? M. je Miodrag a P. ??? to je sve sta znam o njima hvala na pomoci
 

caca

Beergirl
Учлањен(а)
16.10.2006
Порука
56
Reaction score
0
A P. je Pedja.Njih dvojica nisu braca.Pedja ima mladjeg brata koji studira u NS i samo rekreativno igra rukomet.Inace,Pedja je iz Vrbasa.
 

Bogi maestro

Guest
srecno rukometsima 31.Marta. da razbiju cigane! bice to mec na zivot i smrt,osjecam. odlucuje se o prvom mjestu. ajmo majstori,pravo na titulu! grobari,ponesite ih do pobjede.
 

momir

Početnik
Учлањен(а)
12.02.2007
Порука
4
Reaction score
0
Od veceras smo prvi natabeli,cigani pukli od mojih Nislija dok smo mi savladali Zelju takodje iz Nisha.Zamolio bih prisutne da ne lazu druge clanove o tome kako se sve resava u derbiju,dotle cemo im debelo pobeci:napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan
 

stef

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
180
Reaction score
0
Локација
uvek uz Partizan!
Preuzeto sa JFforuma:
Ko ima zivaca nek cita STRASNO!
"Kad se u sportskim krugovima pomene prezime Nenadić, tu nema iznenađenja. Mlađim generacijama je prva asocijacija Petar (20), a oni sredovečni odmah se sete Velibora, nekadašnjeg reprezentativca i rukometaša Crvene zvezde. Sedamnaestogodišnji Draško još nije poznat široj javnosti, ali njegovo vreme tek dolazi. Mladi Draško, "crna ovca" porodice, kršan mladić, blagog pogleda i osmeha koji ne silazi sa lica ubacuje se u priču:
- Valjda ću i ja da obučem crveno-beli dres - kaže sadašnji kadet Partizana. - Jedva čekam da zaigram u dresu u kojem se proslavila moja porodica.- Ma, on je veći zvezdaš od svih nas! Plače kad zvezda izgubi. Valjda je čoveku uvek najmilije ono što nema, a žarko to želi.
Draško se nadovezuje.
- Kad bih mogao da na ovoj slici prefarbam ove crne u crvene pruge...
Mama Dragica priskače svom mezimcu u pomoć:
- Ma, ni meni nije svejedno kad sušim opremu. Gledam da Partizanov, odnosno Draškov dres nekako sakrijem. Sramota me od komšiluka. Čistokrvna zvezdaška porodica, a na terasi okačen Partizanov dres. Nema smisla, zaista."

NOGU SLOMIO, djubre malo !!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.647
Локација
Tamo gde si ti!
Ovog treba sacekati negde i ofarbati ga u crno belo, pa da ga onda bude sramota!
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Podrzavam tuljoin predlog. Ovog balavca treba "vaspitati"...
 
Top