Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Dule je stvarno lik. Secam se kad je bila neka "emisija" na b-92, kao poznate licnosti u ulozi taksista. I ucestvovao i Dule, i poveze on neke ljude, neki ga prepoznaju neki ne. I Dule se obavezno zajebava sa onima koji ga ne prepoznaju. Prica im neka deseta zanimanja kojim se kao on bavi. Najjace kad kaze zeni Ja sam clan boljsevicke partije :buhaha Ta partija je negde iz srednjeg veka i bila je malo vise genocidna. A zena ga gleda nema pojma nista nije skapirala :lol: A Dule dok se zeza prica mrtav ozbiljan, glumac za medalju. Od svih licnosti koji su ucestvovali na kraju su Duleta proglasili za najzanimljivijeg
 

Method Man

Guest
Eh da, stvarno je zeznuo tu zenu. :buhaha Mislim da joj na kraju nije cak ni rekao ko je on u stvari. :buhaha
 

stef

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
180
Reaction score
0
Локација
uvek uz Partizan!
-Dule brine o klubu na neki poseban način. Neobičan je, van vremena, van šablona. Ne voli obične stvari, ne zanimaju ga obične teme. Ni ja se ne slažem sa nekim njegovim javnim nastupima. Pre bi i više o tome trebalo da govore poslovni ili sportski direktor. Vujoševića boli svaka vrsta nepravde koja je usmerena prema Partizanu. Ponekad mu kažem da bih voleo da je manje dobar čovek. Mislite li da je smršao zato što je na dijeti? Ne, to je zbog prevelike brige o Partizanu. Posvećen je klubu i poslu koji voli najviše na svetu. Ali, toliko je zadužio Partizan da ne mogu ništa da mu zamerim - kaže Predrag Danilović.
A meni ostaje samo da se slozim sa ovim sto je Sasa rekao!
 

kralj

Guest
Nije sigurno privrzen partizanu iz ljubavi vec zbog para,sta mislite koliki mu je procenat od prodaje igraca,a kako je vec vodio cigane i u to vreme isto napadao partizan,pljuvao po njemu mozemo zakljuciti kakav je to covek,ili dok je bio u buducnosti u strucnom stabu,zato sigurno po nacionalnosti nije partizanovac kako kaze,domace titule uzima po svom receptu koji u evropi nemoze proci eto to je dule vujosevic.
 

kralj

Guest
neznam o cemu pricas,ali ako neko vodi ili igra za cigane taj nemoze biti po nacionalnosti PARTIZANOVAC :oops:
 

Method Man

Guest
Pa šta ako ih je vodio? Važno je da s njima nije uzeo titulu. Ja sam mu zbog ovih 6 titula što je doneo Partizanu to oprostio, kao i što sam Divcu oprostio što je igrao za čergu. a i ovde iznosiš neke teorije zavere kako je Dule Vujošević neki makro koji izrabljuje igrače i prodaje ih po svetu. :roll:
 

kralj

Guest
Ti mozes da im oprastas,ja nikada treba biti p.... pa trenirati ili grati tamo i ovamo.
 

hrza

Zeldi Moderator
Учлањен(а)
09.11.2006
Порука
1.169
Reaction score
1
Локација
u havana baru
Jeste da otvara nebulozne teme, pise glupe postove, ali kao sto je gazda rekao demokratija. Navijac sme da komentarise trenera! :ziveli
 

caca

Beergirl
Учлањен(а)
16.10.2006
Порука
56
Reaction score
0
Slazem se!Svako ima pravo na svoje misljenje,ali on samo pljuje,pljuje,pljuje...
 

Bogi maestro

Guest
kralj је написао(ла):
Nije sigurno privrzen partizanu iz ljubavi vec zbog para,sta mislite koliki mu je procenat od prodaje igraca,a kako je vec vodio cigane i u to vreme isto napadao partizan,pljuvao po njemu mozemo zakljuciti kakav je to covek,ili dok je bio u buducnosti u strucnom stabu,zato sigurno po nacionalnosti nije partizanovac kako kaze,domace titule uzima po svom receptu koji u evropi nemoze proci eto to je dule vujosevic.
pa sta ako je bio u strucnom stabu kk buducnost? jel' to zabranjeno? i njima je donio prvu titulu u istoriji! doduse u saradnji s mutom nikolicem,tada,prije 8 godina. on i jeste crnogorac,ali prije svega-PARTIZANOVAC! DULE,NEMOJ NIKAD DA ODES! 8)
 

chombe

Guest
Hrza_PFC је написао(ла):
Jeste da otvara nebulozne teme, pise glupe postove, ali kao sto je gazda rekao demokratija. Navijac sme da komentarise trenera! :ziveli

Donekle si upravu. Kazem donekle jer je on sam protiv svih. To je isto kao kada bi sada upao neki ganci (nisam daleko od istine) i poceo da nas ubedjuje kako navijamo za pogresan klub, pa kada usledi ocekivana reakcija sa nase strane on pocne da se vadi na neku demokratiju. Pa neka ide kod Natase Kandic i obrati se njoj za pomoc. Usput bi trebao da poseti psihijatrijsku kliniku kako bi utvrdili stepen njegove poremecenosti.
 

hrza

Zeldi Moderator
Учлањен(а)
09.11.2006
Порука
1.169
Reaction score
1
Локација
u havana baru
Ma mislim da je najbolje, kada vidis glupe teme, ne pises i gotovo. A ako on pocne da se glupira, uvek su tu admini za zuti, ili bananu. :ziveli
 

MRTAV ZVUK

Guest
Kako neki kazu,"mozda " Dule nije trener za evropu ali sa njim osvajamo titule i ipak igramo u Evropi.Novi trener bi "mozda " bio bolji u Evropi ali dali bi osvojio titulu i igrao u toj istoj EL ???Moze da gledamo i tako na stvari ako bas hocete. :wink:
 

kralj

Guest
Vidis,to je sada stvar zelje nas pojedinaca,neko vise voli prolaz u top16 nego titulu,a kada se stvari pogledaju realno uvek je bolje ako vec nemamo tim za f4,osvojiti domacu titulu ali i te titule mislim domace nam preko glave :buhaha ,pa hocemo da ponovo osvojimo evropu,e sada dali je to realno u ovo vreme,mada i posle ovog kiksa top16 je nas.
 

Tomcilo

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2006
Порука
89
Reaction score
4
cekaj, kralju, pa ti onda sigurno mrzis i Saleta Djordjevica, Milosa Vujanica, Vlade Divca...svi su oni jedno vreme, silom prilika, ili silom zelje da spasu srpsku kosarku (Divac) nosili cergarski dres?
 

Tomcilo

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2006
Порука
89
Reaction score
4
ocekivano...nazalost. Smrt GEY ligi!
 
Top