Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djomla97 - најновије активности

  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Jedina svetla tačka u svemu ovome je Duško Krtola.
  • Djomla97
    Djomla97 reacted to rus's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    ne znam sta se zalimo... ne dobijas kuci virtus, bajern i olimpijakos... to je to za ovu godinu....
  • Djomla97
    Djomla97 reacted to Залад's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
  • Djomla97
    Djomla97 reacted to Nemanja-950's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I kad smo pobeđivali pisalo se o užasnoj igri u odbrani, ne znam ko je šta čekao. Vi ovde imate neke zamišljene neprijatelje.
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Onomad jedan naš bivši trener, imao je 100x bolju situaciju. Pa nije imao ni upola podršku kao sad Duljaj. Al' ajde o njemu se ne sme...
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nisam od onih, koje si naveo. Nego, da iskoristim tvoj post, na ovo realni grobari. Uglavnom, svako ko je prokomentarisao Duljajevu...
  • Djomla97
    Djomla97 reacted to dusan.petrovic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Bio je vise nego ironičan.
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Imam argumente za prvi deo tvog posta, ali ne želim da spamujem i pokrećem bilo kakvu raspravu. Ali što se tiče, drugog dela. Ništa ja...
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Krali su oni nas i pre, prebijali itd.. Pa smo imali koji šut ka njihovom golu. Ja ne znam, šta ste gledali. Šta su raspali cigani...
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Dobro, uživajte vi samo. Mi smo krivi.. Što nam je igra vcrs bila ravna nuli. Kad se bude opet desio TSC, pričaćemo
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pa nije da nas nisu bili i krali i u prošlim derbijima, pa nismo ovako odigrali. Sve ovo što si nabrojala, nije opravdanje za ovako lošu...
  • Djomla97
    Djomla97 reacted to Plava Čigra's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ovo je mislim najgori derbi u taktičkom smislu sa naše strane, gdje se jasno vidi da Duljaj jako puno mora da uči, da ne može sve da se...
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Dobro, neka mene bude sramota. Ne naše igrače, što ih raspali cigani odučili od fudbala. Ja ne znam, šta ste gledali.. Sam Bog i...
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Možete da volite Duljaja, ali čovek jednostavno nije za trenera. To što su mu pojedinci na individualni kvalitet spašavali bulju, druga...
  • Djomla97
    Djomla97 је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Ostoja je u sns-u, dovoljno da ga ne volim. Da, u onom sns, koji uništava ovaj klub evo 10 i više godina.
Top