Недавни садржај од espinosa

1. espinosa

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Dobrim delom se slazem. Sadikove perormanse su mix igraca Arsenala i Vodojaze. I kada hvalimo i kada kritikujemo moramo biti objektivni. Sveukupno, problem postoji, koliko ce biti u stanju da ispravi te stvari, pokazace vreme. Mi ga nemamo i ako uskoro ne dodje do oredjene modifikacije gore...
  2. espinosa

Svaka cast na kraju moldavcima. Mi da smo sinoc bili u njihovoj kozi, mi bi lepo dali sami sebi bar 2 gola. Nebitno ko je trener, nebitno ko su igraci, nebitno gde se igra.
  3. espinosa

Slazem se. Mada nije problem samo visina i igra glavom. Mi sustinski u napadackoj liniji osim Matica koji nema minute (a samim tim ni rutinu ni sampouzdanje) nemamo igraca koji napada loptu, vec igrace koji napadaju prostor. U tom smislu, cak i kvalitetni ubacaji sa strane na postavljenu...
  4. espinosa

FK Partizan 2020/21

Za razliku od Cele, bar nije isticao svoje nedostatke. Vrlo korektno.
  5. espinosa

FK Partizan 2020/21

Da ne ulazimo u detalje, glupo je i pricati nakon 7 dana zajednickog rada, ali videlo se da se radilo. Verujem samo da je svima jasno sada, da model igre kao osnovna promena garantuje da nece bas svaka utakmica na livadama biti strepnja. Detaljnu analizu treba odloziti. Pohvalio bih Asana...
  6. espinosa

KK Partizan 2020/2021

Da si zaista bio zainteresovan za majice, ne bi kritikovao :)
  7. espinosa

Uprava i marketing

Ne mora da znaci, 95% lige daje bodove ciganima, to znaju svi. Var i strane sudije ce samo dati legitimitet njihovim trofejima. Vucic i niko drugi! Mada smo se svojski potrudili da mu olaksamo posao.
  8. espinosa

Uprava i marketing

Sorry za dupli post i premda me boli k za Hadjuk kao i za Vojvodinu koji imaju kvalitet tima na nivou pozicije na tabeli, pa i budzeta, Partizan ima ubedljivo najvrednije igrace sto se tice Srbije, najbolju skolu, dovodi najbolje strance. Ne stoji nam da se poredimo sa Vojvodinom, a ne da...
  9. espinosa

Uprava i marketing

Ja nikad Savu nisam terao. Utakmice poput Novog Pazara, 2 primljena gola za 2 minuta protiv Vojvodine su ga usmerila da ode sam, na zalost.
  10. espinosa

Uprava i marketing

Marko Nikolic je dokazao da moze. Ne kazem da se takve sezone desavaju svako malo. Ne secam se da sam kritikovao igrace, Savu jesam, iako ga postujem i volim. Dosta je uradio, ipak ekipa koju je on sastavio kao i model igre nije sampionski, bez obzira na stanje fudbala u Srbiji. Ekipa je...
  11. espinosa

Uprava i marketing

Sve ostalo nije sport.
  12. espinosa

Uprava i marketing

Video sam naknadno da si vec napisao, svejedno opet ne razumem. Da ne ispadne da ne znam gde zivim, ali ne menja stvar. Fudbal sa logistikom i sport uopste mene zapravo i ne zanima. Sto bi rekli pametniji, lepse mi je boriti se za unapred izgubljenu stvar nego osvajati trofeje sa "logistikom"...
  13. espinosa

Uprava i marketing

Kakva logistika?
  14. espinosa

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Tumba jako lepo radi.
  15. espinosa

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/rasovic-preuzeo-al-vahdu/365590