Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@ President, samo da nisi onako na pocetku kurtoazno potapkao po ramenu Stanojevića :)

Da ne idemo u svaki detalj, puno je.
Kazes da kao klub nazadujemo. Da li bi mogao da mi kazes u koji period ti je referenca kad poredis ?

Ne znam kakav poseban period treba da gledam? Mislim da sam bio prilično jasan, nazadujemo u odnosu na normalan fudbalski svet ili se bar ne razvijamo kao drugi. Imaš Lukača, Miljkovića, Obradovića, Jojića, Pantića, Lolu, Markovića i onog uz PSG-a, igrače na zalasku ili u procesu oporavka karijere. Samo Marković i Pantić mogu doneti nešto novca klubu a na plate se daje skoro 3 miliona eura za gore nabrojane. A politika kluba je da se od prodaje živi (užas)! Svi gore nabrojani igrači, ako izuzmemo stranca, su bili bolji u prvom mandatu kod nas (ako izuzmemo večito nebitnog Miljkovića) a povratak je takav da nisu imali gde da igraju posle sjajnih karijera. 90% ljudi je pozdravilo odlazak Miletića jer su smatrali da nema kvalitet za Partizan a sad se njegov povratak aminuje, kao dobro je. Svi su došli kad nisu imali gde a ne u punoj snazi i sa nogama u utakmicama. Ukratko - NI JEDAN NIJE POJAČANJE! Ako to nije nazadovanje da imaš igrače koji su sad gori nego pre, ja onda ne znam kako da drugačije gledam na sve ovo.

Maki je bolji štoper od Kiflice i Sanija? Odbrana nam se stabilizovala od trenutka kad je Kiflica postao standardan a Maki otišao na klupu.
Koliko se sećam, Kleo i Moreira su bukvalno bili u "depresiji" i molili da ih puste sa priprema da potpišu ugovore života na kraju karijere ( Kina 5 mil. i arapi 2,5 mil.), sad ispade da ih je Stanoje oterao?

Neverovatno! Oni tražili da idu? Ne vredi...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@ President Ne slažem se ni je sa Ivicom i Vazurom i gadi mi se što ih vidim u klubu.
Ipak obzirom da se ti nisi fokusirao na njih, već na trenera, nijšta mi nije jasno.
Nek svako ima mišljenje.
Ja verujem da si ti čestit, pa ipak Boga molim da nas ne strefi ni takav stručnjak (kao ti) u sportskom delu, obzirom na sve nabrojano, a vezano za sportski deo.
Ako niko nije pojačanje, a trener takav sav nikakv, ne priznaje da se igrač može spremiti uz Red bull, već samo na trninzima, kako onda da mi sa tim MIljkovićima i Obradovićima unazadismo ovaj početak u odnosu peroiod koji je tebi draži?
Juče sam jedva čekao utakmicu u Lučanima, nisam mogao da izdržim da vidim koliko i kako ćemo ih napuniti. Pre 2 godine sam pvraćao posle utakmice.

Pogotovo mi je zasmetao spin, evo uzećemo titulu i šta onda... Ko kaže da ćemo uzeti? Jel se nama godinama šteluje prvenstvo?
Da li ste svesni u kakvim okolnosima radi Stanojević?
Titula u ovakvim okolnostima je osvajanje lige Evrope.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Obožavao sam ga kao igrača.
Onaj tip igrača, koji pravi razliku na terenu. Nešto slično Sumi danas.
Što bi se reklo. Na žalost, istorija se ponavlja..

Od tolike "depresije", tako "depresivan", igrao za Partizan i u danu, kada mu preminuo najmiliji.
"Molio je da ode".. A, on u stvari, priželjkivao, nadao se da ostane u voljenom klubu do kraja svoje karijere. Čak i nakon toga.
Ali.. Dal je imao pogrešnog menadžera, ili samo zauzimao mesto (Vukiću). Kao što danas Suma "zauzima", nekom drugom.
U svakom slučaju, oteran.
Nije bio po volji, našeg trenera.


Deo koji bi izdvojio. Gde naglašava u kolikoj je "depresiji". I koliko žarko želi sam da ode.

********************************************

IMG_20210924_182948.jpg
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sto bi rekao jedan kosarkaski trener (da ne kazem doticni ::D) , kad su svi igraci zadovoljni, tu relutata nema.
Ja vidim sjajnu atmosferu u timu.
E sad Maki Banjak, ne znam sta da kazem... Pametno :) :confused-smiley-013:
 
  • Like
Reactions: Dzo

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Ja ne znam sta ova uprava radi.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Iskreno se nadam da se ovim završava ova telenovela...


 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nažalost, mislim da nije moralo ovako da se završi.

Ne držim stranu nikome, da budemo načisto. Suma mi je jedan od najdražih stranaca, veliki majstor ali šta je tu je.

Sve najbolje u karijeri, bilo bi dobro da ode kod Save u Olimpiju, ako je to uopšte izvodljivo .

Partizanu ostaje borba na 3 fronta sa jednim kvalitetnim igračem manje.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Iskreno se nadam da se ovim završava ova telenovela...


Ja mislim da je ovo bilo drugo najbolje resenje.Naravno prvo je bila prodaja ovog igraca.U ovoj situaciji su samo svi bili nezadovoljni,klub njime,on u klubu.Zelim mu svu srecu u nastavku karijere.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Partizan raskinuo ugovor sa Sumom.

Čestitke našem treneru. Kod njega nema. On kada uzme na pik nekog, ma tu nema, najbolji igrač ili ne.
Menadžerske kombinacije su ipak isuviše profitabilan posao.

Samo, neće ni taj dugo.
Kao što se dalo videti. Unazad svih prethodnih god svoje karijere. Nigde se nije zadržao duže od tih godinu dana.. Svuda je bio škartiran.
Jeste da je ovde pod zastitom "svetog trojstva". Ali i njima i njemu će doći kraj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top