Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Fascinantno je koliko ove sezone brzo i lako ,,otvaramo,, Linglongaše već na početku utakmica, izgleda da je Stanojevićev povratnički drim-tim zaista klasa za ,,Domaćicu,,...


Mogu misliti kako bi se zapalio Forum da je umesto Natha igrao Suma i dao sebi malo ,,oduška,, te napravio ,,potez više,, umesto da da onaj gol...

komantator Arene kaže da se ,,Miki,, još uvek ,,uklapa,, sa saigračima, itd...e pa NE komentatore Arene, to nikakve veze nema sa saigračima nego sa nečijim INDIVIDUALNIM kvalitetom...ili sa terenom, kopačkama, itd...ali sa saigračima - ne.

čemu mučiti Rikarda do 90-og minuta i čemu uvoditi Lolu u 91-om, baš bih voleo da Stanojević objasni na nekoj sledećoj KZŠ...

Ovo kao da ti Pantić spremio.
Samo mu još ti fališ na konferenciji da upotpuniš.

Poeni za provociranje i pominjanje žp.
 
Последња измена од уредника:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Прво полувреме смо дали гас, одрадили шта је требало и у другом класично отаљавање посла и чување кисеоника пред наставак који ће да уследи врло брзо против доста јаче екипе од Младости.
Морам да приметим да је Живковић напредовао много, више од Миљковића заслужује првих 11 као и Терзић од Јовића али изгледа да Станојевић стриктно води конкуренцију по позицијама па је Терзић конкуренција Марковићу, а Јовић Менигу и кад се бира ко ће од бонуса да заигра на крилу онда се гледа да ли ће да изостане Маркец или Мениг и то је један проблем што се тиче лиге. Обрадовић врло добар нарочито кад треба организовати игру ка напред али између њега и Урошевића би увек бирао Урошевића јер та фанатична борбеност коју има и издржљивост су му по мени велики плус и "пеглају" му то што у офанзиви није баш нарочито вешт. Урошевић и Живковић су најбољи пар бекова које имамо, један је добар напред, други је много користан кад треба покрити већи простор и направити притисак, а најбољи пар крила су дефинитивно Мениг и Маркец али што се лиге тиче избор стављам на Мениг-Терзић. Те бочне позиције захтевају највећу потрошњу код играча па сам се зато фокусирао на то. Мислим да је време да Живковић добије поверење у јачим утакмицама као и Терзић, а не да буду алтернатива у мечевима мањих захтева Миљковићу и Јовићу који су ове сезоне мање показали од поменуте двојице.
 
  • Like
Reactions: BaX

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Rutina. Gol Ivana Obradovica ili Halejeva kometa. Bravo za Stevanovica i Obradovica.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Evo jedna smela procena - do kraja 2021. u Evropi I prvenstvu dobijamo sve utakmice uz mozda jedan remi.
Stanojevic je stvorio timcinu za nase uslove od par kvalitetnih, velikog broja prosecnih i nekolicine ispod prosecnih igraca. Kapa dole.
Da kojim slucajem imamo upravu dostojnu kluba kao sto je Partizan...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ovo kao da ti Pantić spremio.
Samo mu još ti fališ na konferenciji da upotpuniš.

Znao sam da će neko da pomisli to što si ti pomislio...
Ali to što je u tvojoj glavi, ne znači da je isto i u mojoj...

Reci šta sam rekao a da nije tačno?

p.s.
Rekao sam već ranije da Pantićeve emisije mesecima i ne gledam.
Rekao sam već ranije da sam ja stariji i od Pantića i od Save i od Stanoja, i da duže od njih pratim Partizan, i da imam svoje mišljenje - i ne treba meni niko od njih da ,,crta,, šta da mislim...

Recimo mislim da je vrlo riskantno držati igrača kao što je to Riki ovoliko dugo na ovako lošem terenu pri vođstvu od 2:0 - jer pravu zamenu za njega nemamo! A šta da se povredio? Da je dobio neki udarac u zglob, koleno, imao nezgodan pad?
Takođe za taj minut-dva što je ušao Lola, naravno da se Riki neće odmoriti niti ćemo mi za taj minut-dva izgubiti utakmicu pa da Lola treba nešto da zatvara...

Hajde, pošto neću imati prilike da pitam Stanojevića čemu ovakva taktička izmena, odgovori mi ti...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Bravo za pobjedu.
Trpaj Partizane!!!
Ne znam za vas ali meni je toliko ponizavajuce djelovalo da u 90+ minutu jedan Sasa Zdjelar predaje kapitensku traku Loli Smiljanicu.
Lola ce uvijek imati posebno mjesto u nasim srcima zbog one konferencije, ali nemoj da se zajebavamo sa ovim.

SASA ZDJELAR!!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.245
Локација
Novi Sad
Stevanovicu macko nasa, da izvine mladi Pop, ali ti burazeru branis kao Bufon, sto neko vec i rece...
Ja imam jedno zapazanje ili sta vec, ne znam da li me varaju oci i secanje ali ovaj Holender...ja ne znam sta lik radi po terenu, jel zna kuda ce i kako, totalno mi beskoristan evo vec ko zna koji put ulazi, i nista ne uradi.. danas imao jedan prejak for i izgubio loptu, jedno skakanje na loptu i to je to ja mislim... ako se varam vi me podsetite, ali nekako mi je, osim tog gola Radnickom ,sve ostalo nista, bleja u prazno...

Uglavnom bravo crno bela ljubavi, samo gazi sve redom, sjebali smo ciganski sistem vec u proslosti, i opet cemo! :pfc:
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Prezadovoljan sam. Malo sam se pribojavao zbog ovih turbulencija koje nam montiraju.
Ovako se to radi. Znam koliko smo juče, a onda i danas nabili pritisak i nervozu kod cigana.
 

Прилози

  • 20210923_203849.jpg
    20210923_203849.jpg
    24 KB · Прегледа: 138

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ljudi, po meni Urošević i Miljković treba da traze nov klub. Danas igrali pravi bekovi koji imaju osecaj za igru i da znaju da centriraju.
Nisam zadovoljan danasnjom igrom ali tri boda su tri boda.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
29
Reaction score
88
Локација
Humska 1
Sve super!vazna pobeda posle teskog derbija,brine me mali Jović u velikom padu je što se tiče igre,nekako kao da nije naročito zainteresovan u poslednje vreme?!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ne mogu da zamislim Gorana kako sluša ludog Pantića. Pripisivati mu etikete Pantićevog sledbenika je baš glupo, čak i ako ima ista zapažanja kao onaj ludak sa YouTube-a. Čovek misli svojom glavom (dosta promišljato, slažem se sa preko 95% onog što napiše) i piše uvek detaljno i iznese i objasni ono što misli. Nije nam potrebno nikakvo deljenje sada.
Najbolje bi bilo da se prekine sa raspravom oko Sume/Stanoja i da razmimoilaženja u stavovima razmenjujemo racionalno i bez dodatnih strasti kao i da se ne svrstavamo u razne tabore nego da svi podržimo barem ekipu (ja bih dodao i Stanoja).
Napred Partizan!
:pfc:
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Da, nisam tebe pitao... :D ...ali naravno da mi ne smeta da se umešaš...

A to što mi ti sad pišeš o ,,bonusu za pobedu,, koji dobije i rezervista ako uđe makar na minut (ili i kraće) - nekad su...nešto slično... zvali ,,premija,, i pričao mi je o njoj još moj otac tamo negde sedamdesetih godina prošlog veka...ona nije bila za pobedu, nego za igrače koji su - odigrali utakmicu...oni dobiju tu ,,premiju,, a ovi koji nisu ulazili u igru ne...i tada je bilo tih ulazaka kao Lolin večeras - čisto da neki od igrača ,,uzme premiju,,...
Ali, bilo je i onih ,,vezanih premija,, u nekim ciklusima od po na primer 4 utakmice, pa ako se u njima ostvari planirani broj bodova...onda se dobija i ta dodatna ,,vezana premija,,...

Mada...ne znam da li se ti stari običaji i dalje poštuju, znamo da se igračima duguje, itd...

Nije mi bitnije bilo zašto Lola ulazi (makar na minut-dva), nego mi nije bilo do toga da se Rikardo umara do kraja utakmice...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dok god su nam problemi analiza svakog poteza koji povuče Stanoje, ja se ne brinem da će na kraju cigani da popiju mat.

Samo da ne počnemo da analiziramo i njegovu boju stolice, da li je proslavio gol na sledećem derbiju ili mu je facijalna ekspresija posledica toga što se isprdeo pored aut linije nakon što je sneža opet primila gol?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
Bravo za pobjedu! Prosto mi je nevjerovatno zvucalo da toliko dugo nismo dobili u Lucanima. Zbog cega ova pobjeda tek dobija na tezini, pogotovo u ovakvim okolnostima. Nazalost, jedino sam prvo poluvreme gledao da mogu komentarisati tako da je to od utisaka od mene.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Stanojevic baca klub u trosak uvodeci igrace u zadnjem minutu. Mozda to radi zato sto zna da para videti nece. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top