Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од globus

  1. Liga Evropa 2017/18

    udarilo mrtvo na krepalo, jbte fudbale.
  2. KK Partizan 2016/17

    nemojte se loziti previse, da bi nekoga "prebio" moras da budes fizicki jaci ili podjednake snage... nasi igraci izlgledaju ko juniori kraj njihovih, paziti samo da se nama neko ne povrijedi jer smo i ovako pokretna bolnica.
  3. KK Partizan 2016/17

    http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/nesportsko-ponasanje-bircevic-suspendovan-zbog-incidenta-na-mecu-sa-fmp-om/0hh8qln Sta reci na kraju na ovo?? Pa koliko carki bude nikad niko kaznjen ne bude ,nerealno
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Robinson nije" bio" povredjen vec je stalno povredjen,razlika ogromna. Ne razumem se bolje nisam to nikada ni rekao za razliku od tebe koji se poredis sa bivsim NBA igracem, jest bolestan bio al igrao nba ligu. Ne treba mu vangla, ima napismeno od doktora david lang-a (experta za m. sindrom i...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Opet spinujes,kakav sad pen i kuk ko njih spominje... Ostin nije igrao 2godine smijem se opkladiti u mudnu kesu da ima manju platu od robinsona recimo...a i mnogo veca je sansa da se opet robinson povrijedi nego da ovaj bolestan umre na terenu, veca jedno 1000 puta... Nismo u situaciji da...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    To je bio sarkazam.......... ti uopste ne kontas sta ja pisem, uzeo sam primjer ostina jer je potencijalna bomba i samo da nas usere neki igrac mozemo da se nadamo necemu. zasto potenciras bolest kada se vidjelo da covjek iz 6 suteva nam dao 10 poena? A kad si vec kod bolesnih sjecam se...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    S obzirom da se radi o americi a ne o srbistanu,gdje doktor kad pogrijesi gubi licencu... ne vjerujem da bi se neko zajebavao sa svojom profesorsko/doktorskom profesijom kojoj je sve podredio u zivotu. Pa i kada je testiran testiran je za kosarku a ne za hranjenje golubova u parku i laganu...
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislis da je trazio mnogo nakon 2 godine pauze? (stvarno ne znam nisam upucem) Ako nije bez razmisljanje je trebao da bude u nasem taboru...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja jedini problem juce vidjeh kod njega mrsavost i neuigranost. Mekan sut dobar ulaz explozivnost na prvu se vidi... Kad kazem juce gledao na jutjubu nisam mogao zbog slave dan ranije. Lik je hodajuci marketing, svi su prenijeli gdje je poceo da igra od nba igraca, nba lige i jedno 10ak...
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hvala sto me prosvjetli potrudicu se da manje "lupam" u buducnosti a ti nastavi argumentovano kao i do sada da odgovaras i potenciraj mi nesto sto nisam rekao. Niko ne komentarise ostina i njegov nedolazak u nas tabor. .
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Gdje sam ja ovo rekao? Ekpe ima platu koja je veca od nasa dva budzeta, logicno da sam se razocarao jer je ovaj partizan za 2klase slabiji od proslogodisnjeg. E sad sto vi to ne vidite ili ne zelite da vidite to je druga stvar. Po meni sramotna selekcija za klub renomea Partizana.
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pa kako ko je rekao za centra, vrati unazad 5-6strana pa ces vidjeti da se najavljivao i centar pored gordona. U svakom slucaju da smo i doveli nba centra sansa da uzmemo bilo kakav trofej je oko 1 promila ali ako nista sa pojacanjem na centru zalicili bi na kosarkaski tim a ne na rastimovanu bandu.
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da planiras da dovedes centra imao bi rezervno rjesenje, a ne da ti pojacanje bude igrac koji je povrijeden. a u kakvom je stanju se moglo provjeriti 1pozivom koji bi trajao 5minuta , ne treba ti za to 7dana. Ustvari treba, da lozis navijace...
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Centar se nije ni planirao dovoditi, ovo sve je lozana bila... dzaba se nadas al ako nista dobili smo gordona pa kad udje u formu mozdaa zaigramo kosarku.
  15. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sutra valjda, do 00:00
Top