Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Haha pa taj morison odigro par tekmi i zapalio.
Ako tako gledas onda jbt sto nismo dovodili Pena,Kuka,sto nismo doveli onog sto nam dade trojke kad nam uzese kup i ode u biznismene itd.
I ja bi dao toliko da je svaki napad iso na mene. Lik je bolestan i to je jednostavno to. Mi nismo u sitaciji da rizikujemo sa bolesnim igracima,oni jesu.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Opet spinujes,kakav sad pen i kuk ko njih spominje... Ostin nije igrao 2godine smijem se opkladiti u mudnu kesu da ima manju platu od robinsona recimo...a i mnogo veca je sansa da se opet robinson povrijedi nego da ovaj bolestan umre na terenu, veca jedno 1000 puta...
Nismo u situaciji da rizikujemo sa bolesnim ali jesmo sa izraubovanim igracima koji imaju hronicne povrede, zapaljenja koljena i ostala sranja...
Pa morison je otisao jer se potukao sa pesicem...a vjerujem da bi i ti dao poena ko on u to uopste ne sumnjam samo te nisu prepoznali...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ne spinujem ja nego su tvoja rezonovanja glupa.
Razlika je u tome sto je Robinsion bio povredjen a ovaj covek je bolestan. Dzikic ne moze da gleda u vanglu i da zna da li ce bolestan covek moci da igra bez posledica ili ne. Mi nemamo neki drugi tim da mozemo da saljemo takve tamo. Razumes?
Robinsona poznaje ovog ne poznaje i to je cela filzofija.

Jbg nisu me prepoznali ali nisu ni tebe jer se ocigledno bolje razumes od Dzikica.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Robinson nije" bio" povredjen vec je stalno povredjen,razlika ogromna.

Ne razumem se bolje nisam to nikada ni rekao za razliku od tebe koji se poredis sa bivsim NBA igracem, jest bolestan bio al igrao nba ligu.

Ne treba mu vangla, ima napismeno od doktora david lang-a (experta za m. sindrom i profesora na stenfordu) da moze da igra, pisao sam vec iznad...al na kraju nebitan je ostin , pokusavam reci da ako ne rizikujemo necemo nigdje stici iz prostog razloga sto od ove ekipe za sl sezonu ce ostati 3igraca.
kad vec imamo pokretnu bolnicu daj da se kockamo do kraja.
Eto toliko od mene.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Jednom recenicom pojasnjeno, Ostin je high risk high gain solucija, ne kosta nista a moze ako se pokaze i na duge staze da doprinese. Robinson je high risk i no gain opcija koja sve i da je zdrava ima 32 godine i nema pojma... A sigurno Ostin nije skuplji dramaticno...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ostin ti je high risk high sick solucija.
Robinson je doveden na jednu sezonu tako da se na njega nije ni racunalo da bude high gain solucija. Pa i ako Hecer igra za neke manje pare onda Robinson igra za duplo manje. Robinson je dosao pre pocetka sezone kao ko zna koja opcija po redu.
A kao trece ne igraju iste pozicije.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Lik je hodajuci marketing, svi su prenijeli gdje je poceo da igra od nba igraca, nba lige i jedno 10ak specijalizovanih sajtova za kosarku.

Do jaja. Sad svi znaju za FMP. Skocio im rejting do neba, ima da idu na severno-americku turneju, ludila, NBA timovi. Lik je bolestan. Gledao sam ga juce uzivo. Bogom dan za kosarku, ima telo beka a visinu centra. Jos onako pogrbljen boze pomozi. Al' sve to na stranu, lik je slep na jedno oko. Pa je l' trebalo da ga potpisemo i onda ona dzukela od pitbul Lazica da mu iscacka i to jedno preostalo oko!?


pokusavam reci da ako ne rizikujemo necemo nigdje stici

Pa zar Gordon nije rizik? Lik je bio etabliran EL igrac, ima poene u rukama, specifican napad pravo na coveka, burtalne fizikalije i na sve to igra odbranu. Je l' bi pre tako nekoga ko ce protiv cigana sigurno pogoditi poslednji sut na utakmici kad se lomi ili iznuditi aut ili nekog na kome bi se Lazic izivljavao, a sve zarad svetle buducnosti. Ja sam trenutno u fazonu - lakat u facu ciganskom psetu, a posle da mislimo o buducnosti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.874
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jednom recenicom pojasnjeno, Ostin je high risk high gain solucija, ne kosta nista a moze ako se pokaze i na duge staze da doprinese. Robinson je high risk i no gain opcija koja sve i da je zdrava ima 32 godine i nema pojma... A sigurno Ostin nije skuplji dramaticno...

Ostin igra za smesno male pare.
Da li ce nesto biti od njega videcemo, ali da je potencijal jeste.
Uostalom i Bolden iz istog fmpa je.
Za ovaj KKP zdravija logika su neki koledz igraci nego izraubovani stranci od 30 i kusur godina.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.577
Reaction score
3.466
@Maxi

Ako tako gledas onda jbt sto nismo dovodili Pena,Kuka,sto nismo doveli onog sto nam dade trojke kad nam uzese kup i ode u biznismene itd.

Jbt, pa ja sam mislio da samo bolesna ciganska njuska moze da pamti koji nam je to njihov luzer davao trojke u jebenom kupu sto su nam oni uzeli.

Ja intenzivno pratim Partizan vise od 30 godina, pa kad mi neko pomene trojke setim se nekoliko nasih igraca, pa onda par zverova u EL sto su nas posipavali tokom godina, ali da pamtim nesrecnog ciganina osvajaca kupa, evo trudim se, al' ne ide.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ne pamtim njih nego utakmice Partizana. Kao sto vidis ne znam kako se zove,ali to je Partizanov poraz i to pamtim jbg.Ako mi je greska sto pamtim i poraze onda izvini.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.959
Reaction score
10.472
@Izraziti favorit

Generalno si u pravu :D

Ali ja se, na primer, i dalje secam koliko je kenjalo Radivojevica u Novom Sadu cini mi se, kad na user osvojise kup kraj zivog Hausa koji ih je izdominirao.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.805
Reaction score
2.606
Локација
CyberSpace
Džile je na KZŠ za ovog Ostina rekao da nam je bio nuđen ali da on nije smeo da preuzme odgovornost za njega zbog njegovog zdravstvenog stanja
Pitanje je, ko to Džiletu nameće takvu odgovornost, i da li se još nešto traži od njega van očiju javnosti dok se ovamo prosipa priča o stabilizaciji i zahvaljuje se Nečastivom?
Ili samo nema dovoljnu "kilometražu" na čelu KKP za dodtani rizik ( uz sve ostale koje je već preuzeo na sebe ove godine, a i pola prošle)?
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pripazi kako se ophodis prema drugim clanovima.
 
Последња измена:

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.430
Reaction score
10.578
Локација
okupirana Srbija
.............
 
Последња измена од уредника:

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
...................
 
Последња измена од уредника:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Maxi i avax nastavite raspravu putem privatnih poruka.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ima li ikakve šanse da se‚ radi poboljšavanja finansijske situacije‚
na kraju sezone u Areni napravi spektakl‚ meč između sadašnjeg
tima KKP i Partizanovog All Star tima u čijem bi sastavu recimo bili:
Peković‚ Milutinov‚ Lauvergne‚ Vesely‚ Bertans‚ Lučić‚ Milosavljević‚
Bogdanović‚ Westermann... ?

Mislim da bi se ovako nešto moglo uraditi i u vaterpolu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top