Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

grb - најновије активности

  • grb је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Pricamo kako su, od velikog i slavnog kluba, ostali jedino navijaci. Aj videcemo sutra kakvi cemo biti. Ili ce proraditi Grobarski prkos...
  • grb reacted to Nikola9875's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Prošli derbi totalna invazija na rupu, neviđena u prethodnih xy godina, euforija, 10-15 hiljada ljudi. Kako smo došli do toga da mesec i...
  • grb је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Losi smo i to je to. Igraci, za koje ne mogu reci da im nije stalo, kakvi su- takvi su - nasi su. Ponadali smo se posle X u Derbiju da...
  • grb reacted to Rade's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Za Cair cinjenica. Strpano triput vise ljudi od kapaciteta i deo je samostalno poceo dvoglas sa ciganima, malo se i primilo. Nije...
  • grb је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Totalno masis poentu onog sto sam hteo da kazem i sto sam napisao. Da li mislim da se jug zeznuo? Mislim da jeste. Ja sam tom Milutinovu...
  • grb је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Dokaz koliko smo skurcali je da je doslo vreme da ja branim jug na koji uopste ne idem i to xy godina. Dakle, pocelo je sve na prosloj...
Top