Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

IgOr_PfC

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Sutra (u nedelju) igramo cs u 19h,pa navrati ako hoces
    ip servera je 91.150.72.230:27059.
    pozdrav
    Reci ovde šta te interesuje. Predpostavljam famozno ubacivanje peèeva u PES 6 ! Znaèi mora da se kopira na ''17'' razlièitih mesta i neke silne mini instalacije ... I ja nisam provalio (aktivirao) sve. Uglavnom imam preko 1000 lopti, dosta novih stadiona (JNA (sve sa prviredna banka na semoforu), Rupa, Karadjordje ...), sve dresove sa sponzorima (original), obavljen prelazni rok od prošle sezone, cela nemaèka liga, novi klubovi npr. steaua, boka... naravno tu su i Partizan, cigani, Ofk, Voša... E sad nisam uspeo da aktiviram sve grbove, uz bagove tipa Liverpul u nevidljivim dresovima i sl... Sve ovo uz predpostavku da o istom peèu prièamo !
    Reci mi molim te jel stadion u modrici ispunjava uslove uefa i gdje ce modrica igrati svoje utakmice?? Pozdrav
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top