Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JasminaT - најновије активности

  • JasminaT
    JasminaT reacted to Laki T.'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Naši bivši igrači da "odjebu reprezentaciju"?!? Kakvo svetofrđe, ali dobro, sigurno pišeš u afektu, pa ti se oprašta. Niko nikad nije...
  • JasminaT
    JasminaT reacted to Laki T.'s post in the thread KK Partizan - uprava i marketing with Like Like.
    Druže @milos28nov, ako ti imaš više od 15 godina (ovako, ili onako), sve mi jebi!
  • JasminaT
    JasminaT је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Mi u sredu moramo da izadjemo i odigramo, na neki način. Neizlazak na teren kao posledicu moze imati i nor oduzimanje tolikog broja...
  • JasminaT
    JasminaT reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jedina poruka svima vama je da cuvate zdravlje jer ce zvalava nakaza jos dugo vladati ovom vukojebinom.
  • JasminaT
    JasminaT reacted to kuki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ni titula 300 tvojih, nisu vredne kao jedna od mojih. Pouka je: umri prva ciganska picketino Smrdije. Umri vucicu.
  • JasminaT
    JasminaT reacted to GORAN-BL's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Javno se izvinjavam što sam pre par dana napisao da je Nađ veliki Partizanovac.
  • JasminaT
    JasminaT је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Kod prvog gola nije sve krivica Kovacevica, mnogo veca je Antica koji ga je uvalio. Ali glupo je uopste procati o tome. Cak i taj prvi...
  • JasminaT
    JasminaT reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sramota je da se komentariše igra i igrači posle ovakve kradje. Sramota je biti cigan i navijač kluba onog ultrasa sa Andrićevog venca...
  • JasminaT
    JasminaT reacted to ulaz "O"'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    I dalje sam pri tom, SRAMOTA ZA OVE STO NISU DOSLI, mooozda sa 10000 vise ne bi bilo dekoracija. No, sad je kasno. 300 na zapadu i isto...
  • JasminaT
    JasminaT reacted to Helsinki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Sramota je negde otici i kad te pitaju odakle si,reci da si iz Srbije
  • JasminaT
    JasminaT је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    :respect :respect :respect
    • 1713638002317.png
  • JasminaT
    JasminaT reacted to Dr Mo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svaki post koji vidim na forumu o "repki" smrdije, oteraću u kurac retardirani Svaki jebeni cigan nek krepa, i svaki jebeni realni...
  • JasminaT
    JasminaT је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ja čekam da se javi ovde taj drugar Pavla Ilića da nam kaže kako je korektan momak :buhaha
  • JasminaT
    JasminaT reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Eto prilike da mu drugar sa foruma prenese pozdrave i pozeli dobro zdravlje pred derbi.
  • JasminaT
    JasminaT је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Iskreno, zapanjena sam da nije 1.01 ... uzevši sve u obzir
Top