Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Mene je jedino sramota kad vidim da je Natho vise izneeviran svime ovim, spreman i na kaznu, nego mnogi nasi i igraci i navijaci. Ne znam je li vam zapalo za uvo kad kaze kako im govore ,,ajde, idemo, nema veze" ili kako vec. Polako dolazimo do onog sindroma kad silovana zrtva razumije silovatelja i ima neko sazaljenje za njega. A Nathu pukao film jer je covjek svjestan koliko je ovo nenormalno.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
I dalje besan ali ponosan.
Dzabe merite ko je koliki grobar i dal je bio u rupi sinoc.
Ovo se resava na ulici ovo je mnogo dublje a ja tebe pitam koliki si čovek kad bijes ovaj narod na strani zla
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
509
Reaction score
3.220
Локација
Nis
Sport je vid zabave,ali je vremenom fudbal (prvenstveno) postao biznis… u Srbiji se sport svodi na to da predsednik leci svoje komplekse,time sto privileguje jedno sportsko drustvo, i time zadovoljava svoj ego…
Nista nije bitno,samo da je mezimica predsednikova podnamirena…ja koliko znam Partizan nije privatni klub,isto je drzavni,ali jbg predsednik ga ne voli…
Jedini krivac stanja u nasem klubu je drzava na celu sa predsednikom.
Shvatite da dok se ne promeni vlast ,nema nama boljitka..
To je vrlo diskutabilno

Koliko bih voleo da si u pravu,i svi koji tako misle,ne bih smeo da se kladim da ce nama bolje biti ko god da je na vlasti

Sve dok su klubovi drzavni neko ko je na vlasti uvek ce imati priliku i sansu da pisa po nama.Doduse tesko da ce iko biti nenormalni psihopata kao vozd.Valjda treba da se zadovoljimo time da niko ubuduce ne zeli da nas ugasi i zatre
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Kakvo ne izlazenje na teren?
Izaci i odigrati muski od prve sekunde i od prvog kontakta.
Igrati cvrsto i motivisano maksimalno, ovaj Ovusu mi se ne svidja nikako, previse je on trom za ovaj nivo fudbala.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Kako sam ponosan na ove momke, ponovo izašli na streljanje u njihovoj rupi i ponovo se borili do zadnjeg atoma snage! Juče sam bio besan - danas ponosan, hvala vam momci. Iskreno, nemam pojma šta u sredu učiniti…ili posle prvog zvizduka sjesti na travu pa nek gamad igra sama sa sobom, ili im razbiti pičke da ne znaju gde se nalaze.:confused-smiley-013:

HVALA TATKU ZA IZJAVU POSLE UTAKMICE!:respect
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
Mi u sredu moramo da izadjemo i odigramo, na neki način. Neizlazak na teren kao posledicu moze imati i nor oduzimanje tolikog broja bodova da se ne plasiramo na mesto koje vodi u evropu ili cak i direktnu suspenziju.
Ne kazem da treba da odigramo celu utakmicu.
Evo na primer, mozemo da izadjemo sa omladincima i u prvih 35 min ili manje, dobijemo 4 direktna crvena kartona zbog pogibeljnih startova.
Moramo samo biti pametni. Kad nismo napustili posle 2:2, sad moramo da nadjemo nacin da im se userrmo u zivot.
Pitanje je sme li to kvislinska uprava.
Nemojte praviti lazne podele domaci instrani igraci.
Sinoc jedini konje dao izjavu na terenu bio je Bazdar. Mislite da dete treba da vodi nase i bitke uprave?!
On je uradio sta je bilo do njega - dao gol i odlicno odigrao. Ljudi nece na JNA da dosju, ali s pravom ocekuju da Bazdar vodi njihove bitke.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.703
Ja sam za neizlazak, ali sa druge strane koja god reakcija pokaže da imamo kičmu je ok. Izaći sa 11 omladinaca i onda prvi minut klizeći na sudiju sa leđa u žaru borbe. Neka posle VAR dokazuje da nije bilo namere. Čak ne mora ni omladinac, deluje mi da je Natho itekako raspoložen za taj specijalni zadatak.

Samo nisam za to da kao opozicija na prethodnim izborima izađemo znajući da će govna da kradu, ali se ipak nadamo da neće mnogo. Ako pustiš lopova u kuću nemoj posle da kukaš što si pokraden.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Izlazak/neizlazak, štagod... Naši igrači su dovoljno uradili za Partizan! Održali su korak u vreme aparthejda gotovo do plej ofa. Naterali su gamad da nas očigledno pokradu u poslednja 2 derbija. Na kraju i pokazali su da su bolji od cigana... U pravu su svi koji kažu da su svoj posao igrači odradili i ne treba ih dalje uvlačiti da biju naše bitke! Sada je red na nas navijače. Ako ne želimo da izadju na teren možemo blokirati i Teleoptik i pola Beograda i da im ne dozvolimo da se pojave u sredu! Bivše igrače, naročito Mitra i Vlahovića hitno pozvati da odjebu reprezentaciju! Isto važi i za košarku i to sada, što bi se reklo avansno! Za ovo prvo znam da nemamo kičmu jer takvu akciju ne možemo da izvedemo mi koji volimo Partizan bezuslovno, već je potrebna akcija organizovanih do koje neće doći. Ali za ovo drugo su dovoljni i obični navijači...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Ja im već pisao i na drustvenim mrezama i na mail...i nije prvi put..
Odmah da znaš, ništa od toga,bar što se Mitra tiče, sa Ducijem je malo drugačije, on je osetio ciganiju i na svojoj koži..
Možda kada bi masovno to uradili...
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
@Haris_Brkić I sama akcija ili poziv u tom smeru bi zabolela sve ove što danas slave ovu otimačinu. Niko iza tog poziva ne mora da stane svojim imenom, dovoljno je da se na tu temu masovno diskutuje. Evo pokrenuli smo je po drugi put pa da vidimo koliko je nas, uključujući i bivše igrače kojima je stalo do Partizana... Sadašnjim igračima, naklon do poda...dovoljno su uradili samim tim što su pokazali da su za klasu bolji od cigana.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Izlazak/neizlazak, štagod... Naši igrači su dovoljno uradili za Partizan! Održali su korak u vreme aparthejda gotovo do plej ofa. Naterali su gamad da nas očigledno pokradu u poslednja 2 derbija. Na kraju i pokazali su da su bolji od cigana... U pravu su svi koji kažu da su svoj posao igrači odradili i ne treba ih dalje uvlačiti da biju naše bitke! Sada je red na nas navijače. Ako ne želimo da izadju na teren možemo blokirati i Teleoptik i pola Beograda i da im ne dozvolimo da se pojave u sredu! Bivše igrače, naročito Mitra i Vlahovića hitno pozvati da odjebu reprezentaciju! Isto važi i za košarku i to sada, što bi se reklo avansno! Za ovo prvo znam da nemamo kičmu jer takvu akciju ne možemo da izvedemo mi koji volimo Partizan bezuslovno, već je potrebna akcija organizovanih do koje neće doći. Ali za ovo drugo su dovoljni i obični navijači...
Naši bivši igrači da "odjebu reprezentaciju"?!?
Kakvo svetofrđe, ali dobro, sigurno pišeš u afektu, pa ti se oprašta.
Niko nikad nije nešto slično ni pomislio, a kamoli napisao javno...

Reprezentacija je svetinja, najveća čast je predstavljati ovu ponosnu zemlju, ove divne ljude i posvećenog predsednika...
Svi smo mi isti, istina (klupske) boje nas dele, ali zato imamo samo jednu reprezentaciju/r.boju.
Za majčicu zemlju uvek i svuda...Ogromna većina ovde podržava prave (reprezentativne) vrednosti u svim sportevima... kad će više to svetsko (ili evropsko) u fuci, svetsko (ili olimpijsko) u basketu...ne mere se dočekati!
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

Sport je vid zabave,ali je vremenom fudbal (prvenstveno) postao biznis… u Srbiji se sport svodi na to da predsednik leci svoje komplekse,time sto privileguje jedno sportsko drustvo, i time zadovoljava svoj ego…
Nista nije bitno,samo da je mezimica predsednikova podnamirena…ja koliko znam Partizan nije privatni klub,isto je drzavni,ali jbg predsednik ga ne voli…
Jedini krivac stanja u nasem klubu je drzava na celu sa predsednikom.
Shvatite da dok se ne promeni vlast ,nema nama boljitka..
Amin!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.537
Reaction score
29.438
Локација
Novi Sad
На папиру изгубили утакмицу, исто као што њихов вођа побеђује на изборима! Суштински само смо још више продубили јаз између њих и нас, између морала и неморала, и показали свима како изгледа режимски пројекат ”Европска з*езда”.

3 утакмице, 6 голова, упркос судији и црвеним картонима.

 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Ako izadjemo i odrigramo, ponovo će nas pokrasti i to opravdavati mediski.
Ako nas kazne što neizadjemo, nek im Čukarički i Kragujevac skupe bodove u Evropi.
Mi ciganima trebamo da se iživkjavaju nad nama i da im u Evropi skupljamo bodove.
Po meni treba zahtevati , kao uslov igranja polufinala, strane sudije pa makar i odložili polufinale (ali ne neke koje mogu da potplate, neke recimo iz Bugarske i sl.)
Ako ipak izadjemo, treba napustiti teren posle prve najmanje kradje.

Samo se buniti u prazno je besmisleno.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
U sredu zapoceti utakmicu i izaci posle prvog minuta. Ovo mora da prestane vise.
Toliko su postali opusteni i poceli da kradu bez skrivanja, da nema potrebe da im dajemo pokrivalicu.
Igraci su heroji, svaka im cast.
Natku naklon do poda!!!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
509
Reaction score
3.220
Локација
Nis
Jos nikad nisam cuo da neka uprava ili gazde kluba od istog naprave ovo sto smo mi i da i dalje boli ih kurac da odu,kakve god ucene bile
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Ma nije to poenta,izaci pa skloniti se ,ili ne izaci…jednostavno da mi imamo neku upravu,da odjebemo drzavno naredjivanje,pa da nam u upravi sede ljudi koji vole Partizan,e onda traziti recimo od saveza strane sudije,traziti strane posmatrace,odjebati fss ,od pionirske do seniorske selekcije..bar nesto da urade,a ne samo da klimaju glavom kako im bolesnik kaze…
Jednostavno za pocetak zakazati konferenciju i izaci i reci to to i to..ali to je nemoguce,jer nam u upravu sede bolesnikovi ljudi..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.808
Локација
vaginamandibularia
U nekim drugim zemljama, kad sudija pokrade ko ovaj juce, moraju da mu promene identitet, presele njega i porodicu jer ce u suprotnom da bude ubijen. Posto smo mi narod picketina, koji okrece drugi obraz, koji ode u tursku da mu efes pisa u usta, ovde svaka pljacka prodje za tri dana. Dok ne izrastu muda nema nista ovde vredno pomena. Koliko za koji mesec citacemo kako je jucerasnji sudija u stvari ok lik privatno, al eto zajebo se negde pa je morao da odradi dug, razumimo ga, imamo i mi porodice, i tako ta mongoloidna pustinjsko hriscanska proseravanja. Za to vreme tribina nece smeti da pokrene skandiranja protiv prve nakaze smrdije, razumimo ih, imaju porodice, piljar koji te krade u maksiju to radi iskljucivo zbog vidi kurca porodice, a posto su svi ucenjeni eto glasaju za sns zbog porodica. Tako su pre kolektivno glasali za milosevica, pre njega za tita, pre toga su vikali ura svakom despotu i tako valjda od postanka. Sve zbog porodice, inace bi bili svi heroji pravde, al eto, neko ih zajebo.

Mri nakote smrdsko poltronski, mri zbog porodice jebali te izgovori za bezmudoat visevekovnu. Pocrkali svi
 
Top