Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kentucky - најновије активности

  • Kentucky
    Kentucky reacted to pfc4ever's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Legalizovasmo im kradju od proslog derbija. Sad vise ne mozemo ni da se zalimo. Odbrana nikad losija, trener ziceharas nema sta da ocekujes
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nervozan sam ovih dana, besan, tužan, deprimiran, umoran, bolan...i tako redom... Da ne navodim baš sve zašto, ali bar nešto ću...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Batallion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Odluka je doneta, ekipa će sutra izaći na teren. Naterani smo da igramo i učestvujemo u cigansklm opštenarodnom veselju. Veselju koje...
  • Kentucky
    Kentucky је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    U ovoj vučićevoj državi, sve prave i normalne vrednosti polako, ali sigurno nestaju. Kradje više nisu kradje, otimanja nisu otimanja...
  • Kentucky
    Kentucky је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Nek režimska kurva, novinari poltroni, kojekakve legende isčekuju naše igrače, do poslednjeg trenutka... Neka bude prazan Jug. Samo...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to amansio's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ako neće ili ne smeju da pevaju ne moraju ali treba da prestanu da ućutkuju ostale
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Zalosna Sova's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pa ako je tako to je bas jos jedan razlog da se vice vcc pdr
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Jokic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Па одгледај снимак до краја, све што су храбро "похапсили" су наши, јер су ови одшетали одакле су и дошли, а ето игром случаја АВ мурија...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Chika Rale's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Stanje u državi = stanje u fudbalu Izadjite na izbore biće pošteno = izadjite na teren biće pošteno Rezultat: Opet smo ih pokrali = opet...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Grob's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Vječiti derbi je pokazao svu bestidnost Crvene zvezde https://www.aktuelno.me/sport/vjeciti-derbi-je-pokazao-svu-bestidnost-crvene-zvezde/
  • Kentucky
    Kentucky reacted to tribiani's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jbt pa oni su i statistiku falsifikovali, sa kakvim bolesnicima imamo posla
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Helsinki's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nathkova izjava da ovo samo u Srbiji ima ...koliko god ja to znao,ali kad je on izgovorio,najezio sam se kad sam cuo Jbt zivot koju...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to -Sale-'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svaka čast svim igračima, svako od njih može da se pogleda u ogledalo i da zna da je dao sve od sebe. Vide i oni dobro protiv čega se...
  • Kentucky
    Kentucky је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    I posle svega ovoga, ajde nemoj mrzeti režimsku kurvu, nemoj želeti VČĆPDR sve najgore, nemoj prezirati muriju... Obožavaj ovu smrdiju...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to KoOkaDva's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3876902-internacionalci-u-partizanu-besni-zbog-sudije-ilica-stranci-trazili-objasnjenje-i-reakciju-k...
Top